Дупето

  • 2 247
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 455
Целулитът не се оправя само със спорт, хранене и вода. Понякога за появата му са виновни хормоните, по-точно естрогена, така че колкото и да се внимава и да се води здравословен начин на живот - целулитът не изчезва.
Масажите са добър вариант, за съжаление се изискват доста средства, но човек може да се масажира и сам. Е, не е същото, разбира се, но е по-добре от нищо.
За храненето, движението и водата вече е писано и няма да се повтарям, за да не отегчавам никого.
Мазилата помагат само повърхностно, заглаждат кожата, но не елиминират целулита. След като мазането приключи - целулитът се появява наново.
Пинки, прави всичко възможно за премахването на тази напаст, а аз ти пожелавам успешна битка, може пък да излезеш победител  Grinning !

# 16
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Май не видях нещо за водата... Пий поне 1,5 л, 2 още по-добре. И внимавай какви са храните. Ако е ген или хормони е мъчна задача, но всички мерки на куп все ще помогнат. Успех!

е, имало за водата, ама кой да види Simple Smile

Последна редакция: ср, 31 май 2006, 16:17 от арт мама

# 17
  • Мнения: 686
На мен лично плуването ми се отразява много добре на дупето и ми е по-приятно от фитнеса!

# 18
  • Мнения: 597
Ето,тъкмо на време ми казахте толкова много неща..Днес е 1 юни,и освен ,че е един от най-миличките празници,ще е и начало за мен в борбата с този проблем...Само да вмъкна: Да са ви живи и здрави прекрасните дечица! Много радост да ви носят,а на нас всички мами тука,пожелавам най-страхотните   дупета на света !!! Изваяни,повдигнати,много секси,и гладички..без никакви забележки!!! Много ви благодаря на всички !!!! 

# 19
На мен лично плуването ми се отразява много добре на дупето и ми е по-приятно от фитнеса!
Sunlight, ти къде ходиш да плуваш?

Общи условия

Активация на акаунт