Гледайте Милен Цветков!

  • 5 610
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 468
Е, не! Ще си изям гъза от яд #Cussing out!
Хем го хванах от началото и викам, я да хвърля едно око, да не е някоя майка от нашите, погледнах за миг, нищо не ми проговориха лицата и се запилях в другата стая. Телевизорът си работи, аз оттатък. Ууу... много ме е яд.

# 31
  • Мнения: 5 577
  smile3556 Tired Face offtopic

Как може - абе Бу, цял ден си онлайн на Кю - драсни един ред да те гледам, щеше да ми е интересно.
Естествено,, че изпуснах, то по това време сме по разходки, бива ли, срамота.

# 32
  • Мнения: 3 153
Гледаме, тези  другите две мами били от дир-а.

Може да са били от дир-а,ама отдавна са ни съфорумки.  Wink С едната мама заедно бутаме количките..
Ми кои са тези мами, де, кажете  Simple Smile
Не успях да гледам предаването, но едната мама с черната коса е Ineto, не е от дир-а, а оттук и пише в отчетната на Декември 2005. Главен инициатор е и на Протеста утре. Тя ми каза, че утре ще са в сутрешния блок, преди протеста.

# 33
  • Мнения: 5 370
Гледаме, тези  другите две мами били от дир-а.

Може да са били от дир-а,ама отдавна са ни съфорумки.  Wink С едната мама заедно бутаме количките..
Ми кои са тези мами, де, кажете  Simple Smile
Не успях да гледам предаването, но едната мама с черната коса е Ineto, не е от дир-а, а оттук и пише в отчетната на Декември 2005. Главен инициатор е и на Протеста утре. Тя ми каза, че утре ще са в сутрешния блок, преди протеста.
Потвърждавам-и отсега си умирГам от притеснение. ooooh! Tired Shocked

# 34
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Голям пич бе немам думи. Rolling Eyes
Направо ме разби като заяви,че си е позволил дете в най-трудните години.Ми то по тая логика дай само тия с вьзможностите да раждат- тогава за какво са им детски и майчинство?

Аз съм гледала дете в "най-трудните" години. Знам и горе-долу колко е голямо детето на Милен Цветков щото съм го виждала в градинките. Искам да ти кажа че много боли като влезеш с детето си в магазина и то започне да сочи салама и да те пита какво е това. Още повече боли като започнеш да се молиш на продавача да ти премери 100 гр. шунка или да ти отреже бутче от пушено пиле защото нямаш пари да купиш повече а детето ти (на 5-6 г.) още не е опитвало такова нещо. Или обикаляш в 5 сутринта с количката цяла София и се чудиш къде да се наредиш  за да е сигурно че ще си купиш мляко или захар  а няма само да чакаш напразно до 10 права в тълпата с бабите, в студа и накрая да си тръгнеш разревана и да се чудиш какво да сложиш на масата.
А в същото време в провинцията не беше така. Само че точно по това време не можех да си позволя да живея в провинцията въпреки че щях да съм си при родителите и да ме хранят и да ми помагат защото учех и работех едновременно с гледането на детето.
Ами липсата на ваксини и лекарства? Направена е на детето една ваксина и не може да се направи ре  ако щеш земята да изкопаеш. И антибиотик няма, просто няма. Пускаш роднини по цяла България с рецепти и се молиш някой някъде да намери и то бързо.
Не съм гледала предаването, но съм сигурна че това е имал предвид милен Цветков, а не специално майчинските и детските. Защото тогава спряха, просто спряха да се раждат деца и ако си спомняте набор 97 беше най-малък по бройка в първи клас. За разлика от последните 3-4 години когато определено започнаха да се раждат повече деца, независимо от размера на помощите.
Ако ми видиш разликата при децата ще разбереш колко ми е било трудно да се реша пак да имам дете след онези години.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 623
според мен нищо няма да стане с този протест

Аз пък си мисля, че трябва да стане нещо, а не да сме като стадо овце и всеки да си прави каквото иска и никой да не го е грижа при какви условия растат децата ни !

# 36
  • Мнения: 1 671
Гледаме, тези  другите две мами били от дир-а.

Може да са били от дир-а,ама отдавна са ни съфорумки.  Wink С едната мама заедно бутаме количките..
Ми кои са тези мами, де, кажете  Simple Smile


Не успях да гледам предаването, но едната мама с черната коса е Ineto, не е от дир-а, а оттук и пише в отчетната на Декември 2005. Главен инициатор е и на Протеста утре. Тя ми каза, че утре ще са в сутрешния блок, преди протеста.

Обратно - мамата с черната коса е Клео_80, а тази на кичурите беше Инето

И двете са съфорумки, а това   bouquet  bouquet  bouquet е и за трите

# 37
  • Мнения: 843
Голям пич бе немам думи. Rolling Eyes
Направо ме разби като заяви,че си е позволил дете в най-трудните години.Ми то по тая логика дай само тия с вьзможностите да раждат- тогава за какво са им детски и майчинство?

Аз съм гледала дете в "най-трудните" години. Знам и горе-долу колко е голямо детето на Милен Цветков щото съм го виждала в градинките. Искам да ти кажа че много боли като влезеш с детето си в магазина и то започне да сочи салама и да те пита какво е това. Още повече боли като започнеш да се молиш на продавача да ти премери 100 гр. шунка или да ти отреже бутче от пушено пиле защото нямаш пари да купиш повече а детето ти (на 5-6 г.) още не е опитвало такова нещо. Или обикаляш в 5 сутринта с количката цяла София и се чудиш къде да се наредиш  за да е сигурно че ще си купиш мляко или захар  а няма само да чакаш напразно до 10 права в тълпата с бабите, в студа и накрая да си тръгнеш разревана и да се чудиш какво да сложиш на масата.
А в същото време в провинцията не беше така. Само че точно по това време не можех да си позволя да живея в провинцията въпреки че щях да съм си при родителите и да ме хранят и да ми помагат защото учех и работех едновременно с гледането на детето.
Ами липсата на ваксини и лекарства? Направена е на детето една ваксина и не може да се направи ре  ако щеш земята да изкопаеш. И антибиотик няма, просто няма. Пускаш роднини по цяла България с рецепти и се молиш някой някъде да намери и то бързо.
Не съм гледала предаването, но съм сигурна че това е имал предвид милен Цветков, а не специално майчинските и детските. Защото тогава спряха, просто спряха да се раждат деца и ако си спомняте набор 97 беше най-малък по бройка в първи клас. За разлика от последните 3-4 години когато определено започнаха да се раждат повече деца, независимо от размера на помощите.
Ако ми видиш разликата при децата ще разбереш колко ми е било трудно да се реша пак да имам дете след онези години.

 Креми, добре, че прочетох постингите докрая..Щях да се дублирам в много неща с  martisun / за което се извинявам, напоследък често я цитирам или съм след нея:-))
   Периодът 19 96- 97 г.  Голямото ми дете беше на 9 г. Не искам да си спомням за фалити, болка и недоимък! Трябва да си го преживял... за да знаеш. Как се взима решение за второ дете? ! Та ,  аз не можех да пратя нормално на училище наличното ми врабченце.Така се е случило..  и вината си я нося.Потънахме с толкова много пари.. и майната им..., просто се секна нормалният жизнен цикъл. Страшното бе, че повечето хора , около нас.. потъваха.., отчайваха се.Разсипаха се. Трудно се издържа на такава атмосфера. Баша ми получи инфаркт от всичко това.. А, ходи, раждай..
 Добре, че имах шанс, СЕГА да родя още едно детенце .   Но, периодът си беше отвратителен.

# 38
  • София
  • Мнения: 6 743
Не съм гледала предаването, но бих попитала вас които се изказвате ПЕСИМИСТИЧНО.
Никакъв оптимизъм ли не ви е останал или просто трябва да сте различни в изказванията си???
Или вече децата ви са по на 2 и това "не ви касае"???
Честно, знам, че всеки има право на мнение, но наистина е жалко ако в отглеждането на малките ни съкровища никакъв ОПТИМИЗЪМ не ни е останал!
На тези които се решиха да организират всичко това и на всички които се включиха по някакъв начин - БРАВО    bouquet

# 39
  • Мнения: 843
Момичета вие физически ли го харесвате или харесвате дьржанието и мнението му относно темата?
 цитат...
-------------------------------------------------------------
   Харесвам го като водещ/ да го удебеля водещ.  Едно време бяхме редовни в стаята на " Здравей България" в дир-а.   И ми липсва това предаване.
             Не е до визия при него., интересен е и неочакван. Поддава се на емоциите  и това го прави съпричастен. Не, че винаги съм съгласна с него.. това вече е обожание. Понякога ме дразни..., но това си е МЦ.  и точка.
Съжалявам, че точно днес изпуснах предаването!!!!  Ще се изям от яд, но ще изчакам повторението след 12.30 , май.
Пък и Бу ми е слабост,  пък и в един град дишаме!
Креми , не се заяждам... просто  минало.Sad


Последна редакция: ср, 31 май 2006, 22:18 от Найка

# 40
  • София
  • Мнения: 2 623
 Едно време бяхме редовни в стаята на " Здравей България" в дир-а.  

Аз също, но точно поради тази причина не го харесвам - доста сме спорили с него във форума и определено не съм съгласна с доста неща и с философията му !

Ще се изям от яд, но ще изчакам повторението след 12.30 , май.

Повторението е от 5.30 сутринта Simple Smile

# 41
  • Мнения: 271
Честно, знам, че всеки има право на мнение, но наистина е жалко ако в отглеждането на малките ни съкровища никакъв ОПТИМИЗЪМ не ни е останал!

И аз мисля така! За съжаление съм от провинцията и не мога да присъствам на протеста, но ми писна всички да казват как няма смисъл.  Close Ами да, няма и да има смисъл щом самите майки не го желаят и не се борят за това!

# 42
  • Мнения: 5 370
Честно, знам, че всеки има право на мнение, но наистина е жалко ако в отглеждането на малките ни съкровища никакъв ОПТИМИЗЪМ не ни е останал!

И аз мисля така! За съжаление съм от провинцията и не мога да присъствам на протеста, но ми писна всички да казват как няма смисъл.  Close Ами да, няма и да има смисъл щом самите майки не го желаят и не се борят за това!
Та нали точно това ще се опитаме да направим утре?
Или аз не разбирам добре смисъла на постинга ти? newsm78

# 43
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Е, не мога да не се изкажа по темата за Милен Цветков Embarassed.

Ужасно го харесвам:
1. Като мъж Heart Eyes
2. Като водещ  Flutter
3. Като житейска позиция и възгледи - мноооого ме кефи като мислене.  :bouquet

Казах си го, олекна ми. bowuu

Ако от предаването четете тук (знам, че четете всъщност Mr. Green), поздрави на целия екип!

# 44
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Пфу, не го гледах! Що не предупреждавате!
Много ме е яд!

Общи условия

Активация на акаунт