когато мъжа се отдръпне

  • 12 006
  • 49
  •   1
Отговори
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 559
какво правите когато мъжа се отдръпне?

# 1
  • Мнения: 5 300
Лично аз, пускам теми тук Grinning
Иначе нищо, може да ми е гадно, но не се моля на никой да е с мен.

# 2
  • Мнения: 9 196
По-конкретно? Ти нали си разведена, нямаше мъж, кой се е отдръпнал?

# 3
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
И аз се отдръпвам. К'во ми се прай? Амаха!

# 4
  • Мнения: 25 667
какво правите когато мъжа се отдръпне?

Чий мъж?

# 5
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 559
По-конкретно? Ти нали си разведена, нямаше мъж, кой се е отдръпнал?
Запознах се с един мъж в началото всичко вървеше уж добре, но сподели , че все още не е преживял напълно раздялата с последната си приятелка много го била наранила.Малко човека е настроен,че всички жени гледат да използват мъжете-не ми е разказал с подробности защо и как са се разделили с последната.Според мен видя , че аз искам по-сериозни отношения и затова се отдръпна.

# 6
  • Мнения: 5 300
По-конкретно? Ти нали си разведена, нямаше мъж, кой се е отдръпнал?
Запознах се с един мъж в началото всичко вървеше уж добре, но сподели , че все още не е преживял напълно раздялата с последната си приятелка много го била наранила.Малко човека е настроен,че всички жени гледат да използват мъжете-не ми е разказал с подробности защо и как са се разделили с последната.Според мен видя , че аз искам по-сериозни отношения и затова се отдръпна.
Добре дошла в клуба! Grinning
Реално няма какво да направиш, радвай се, че ти го е казал навреме и не приемай да си му утехата след раздялата с "голямата любов".

# 7
  • Мнения: 2 760
Тръгнах си и намерих мъж, който не се дърпа.

# 8
  • Мнения: 2 111
Според мен видя , че аз искам по-сериозни отношения и затова се отдръпна.
Правилно си се ориентирала. Това с нараняването от бившата трае докато срещнат следващата, която истински харесват. Нормалният мъж като е сигурен в избора си на жена, гледа да я хване, не да я отблъсне заради минали истории.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
какво правите когато мъжа се отдръпне?

Пускаме го да отлети.

# 10
  • Мнения: 488
Ако ми обяснява на дълго и нашироко за бившата си и аз сама да съм се отдръпнала. Извади ли ми картата " колко го е наранила и как е изгубил доверие в жените " направо  ще избягам.

# 11
  • София
  • Мнения: 7 996
Когато мъжът се отдръпне, отдръпвам се и аз. Най-обичам да гоня някой, сякаш зъб ще му вадя. Да пасе и да си преживя предната.

# 12
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 335
Помислих, че семейни се терзаят от подобен въпрос, пък то...?

# 13
  • Мнения: 691
Ако се е отдръпнал качествено - даже ти е направил услуга. Не се занимавай.
Ако утре му дойде друг акъл и тръгне пак да те наобикаля - не си лягай с него. Че след това ако реши да се отдръпва за баш постоянно, ще те боли в пъти повече.
Дръпни му един игнор и си дай време. Така поне мисля аз...

# 14
  • Мнения: 3 419
Помислих, че семейни се терзаят от подобен въпрос, пък то...?
Това важи и за семейни...
Ако човека до теб се отдръпне, няма какво да направиш.... Само да се надяваш да е бързо.

Уви при хората, които се заедно от много време започват едни насам-натам, уж преговори, уж втора,трета,пета възможност, уж се променяма или уж няма, но нещата вече не са.

 Само става по-бавно и дълго, но резултата е същия. Какво като си семеен?

# 15
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 335
При семейните е друго. Имат общи интереси, минало, бъдеще, деца. А след определена възраст самото отдръпване губи смисъла си. На кого какво доказваш? На себе си, че имаш право на избор? На децата си показваш що е свобода? На партньора си колко е сбъркан, въпреки че на някакъв етап пак си е бил твой избор?

На несемейните им е далеч по-лесно. Лято се задава, пътувания, море, плаж, компании, нови запознанства. Бързо ще забравят какво ги е мъчило преди месец-два.

# 16
  • Мнения: 574
При семейните е друго. Имат общи интереси, минало, бъдеще, деца. А след определена възраст самото отдръпване губи смисъла си. На кого какво доказваш? На себе си, че имаш право на избор? На децата си показваш що е свобода? На партньора си колко е сбъркан, въпреки че на някакъв етап пак си е бил твой избор?

На несемейните им е далеч по-лесно. Лято се задава, пътувания, море, плаж, компании, нови запознанства. Бързо ще забравят какво ги е мъчило преди месец-два.
С две ръце съм за това мнение. Макар, че осъзнавам колко е трудно да останеш в такава ситуация.

# 17
  • Мнения: 30 802
Още един, който си е получил секса и се е скатал? каква изненада...

# 18
  • Мнения: 3 542
Още един, който си е получил секса и се е скатал? каква изненада...

Мне, сега ще се появи някой "пич" и ще напише как явно секса не е бил добър, та затова мъжът зачезнал.

# 19
  • Мнения: 9 196
От доброто никой не си тръгва. Секс, жена, мъж, работа ...

# 20
  • Мнения: X
Скрит текст:
По-конкретно? Ти нали си разведена, нямаше мъж, кой се е отдръпнал?
Запознах се с един мъж в началото всичко вървеше уж добре, но сподели , че все още не е преживял напълно раздялата с последната си приятелка много го била наранила.
Малко човека е настроен,че всички жени гледат да използват мъжете-
Скрит текст:
не ми е разказал с подробности защо и как са се разделили с последната.Според мен видя , че аз искам по-сериозни отношения и затова се отдръпна.
Направо му заявявам "Прав си, пич, така е, всички жени сме кучки и единствената ни цел е да ви харчим парите.Затова, стой си сам, така ще си спокоен!" и забравям за него.

# 21
  • Мнения: 30 802
Тръгва си, ако зад ъгъла има още, същото или подобно, само че на всичкото отгоре ново и различно - а доброто също остарява, пък новото и непознатото влече.

Вие не си ли сменяте работата периодично, ей така за разнообразие? а има и хора, дето работят само на парче.

# 22
  • Мнения: 3 542
Когато мъжът се отдръпне, ти просто го забравяш - завинаги Smiley Дори да идва после всеки ден с рози пред входа.

# 23
  • Мнения: 2 495
А аз не мога да разбера на какъв език и по какъв начин да ви се обясни по-ясно?

# 24
  • Мнения: 5 468
Тая приказка е стара колкото земята... Ако мъжът наистина те харесва и иска да бъде с теб, ако ще и 5 бивши да са го наранили, няма да те зареже. Това важи и за жените. В общи линии, този мъж не иска сериозно обвързване с теб и по елегантния начин ти го е обяснил.

# 25
  • Мнения: X
Малко човека е настроен,че всички жени гледат да използват мъжете-....

Ето заради това ти е трябвало първа да се сетиш да се чупиш по най-бързия начин.

# 26
  • Мнения: 3 542
Малко човека е настроен,че всички жени гледат да използват мъжете-....

Ето заради това ти е трябвало първа да се сетиш да се чупиш по най-бързия начин.

Точно - каже ли ми някой това - няма следваща среща.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
какво правите когато мъжа се отдръпне?
Оставяме го на мира. На сила хубост не става.  Това по спомени, че съм омъжена от 1000 години.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 12 809
По-конкретно? Ти нали си разведена, нямаше мъж, кой се е отдръпнал?
Запознах се с един мъж в началото всичко вървеше уж добре, но сподели , че все още не е преживял напълно раздялата с последната си приятелка много го била наранила.Малко човека е настроен,че всички жени гледат да използват мъжете-не ми е разказал с подробности защо и как са се разделили с последната.Според мен видя , че аз искам по-сериозни отношения и затова се отдръпна.

И аз мисля като теб. Може да не е готов за връзка, а да търси флирт. Или "не си негов тип".
След трамвай и след мъж не се тича, ще дойде друг! Simple Smile

# 29
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 292
Изтрий му телефона.
Мъжете не са се свършили.

# 30
  • Мнения: 12 670
Хващам правописния речник.

# 31
  • Мнения: 25 667
Не е преживял още предишната си връзка. Човек има нужда от един здравословен период, в който да си оближе раните, да се съвземе и да стане пак предишния човек. Не е добра идея да се хващаш с някого, който още не е преболедувал. Едно, че ще му търпиш сълзливите истории, второ, че като се осафери, най-вероятно ще те разкара и ще започне на чисто с някоя друга, която не го е виждала в моментите на слабост.
Същото важи и за обратната ситуация – ако мъж се хване с жена, която още не се е отърсила от предишната си връзка.

# 32
  • Мнения: 1 788
Винаги са ми странни подобни въпроси.
Човек не можеш да задържиш до себе си, ако той не иска.
Голяма врява настава, ако някой иска да задържи жена си насила, когато тя, разбираш ли, вече не искала връзка.
Но ако мъж реши да се отдръпне - грях нечуван.
А то същото - като не иска някой да е с теб - не иска и това е.
Може с времето това да се промени, случаи и психики много. Но няма гаранции за нищо.
Просто продължаваш напред и да следваш целите, приоритетите и желанията си.

# 33
  • Мнения: 3 419
При семейните е друго. Имат общи интереси, минало, бъдеще, деца. А след определена възраст самото отдръпване губи смисъла си. На кого какво доказваш? На себе си, че имаш право на избор? На децата си показваш що е свобода? На партньора си колко е сбъркан, въпреки че на някакъв етап пак си е бил твой избор?

На несемейните им е далеч по-лесно. Лято се задава, пътувания, море, плаж, компании, нови запознанства. Бързо ще забравят какво ги е мъчило преди месец-два.


Нещата са различни ако са от много или от малко време с някого, не от това дали си " семеен" или не...

# 34
  • Мнения: 2 224
Бих се отдръпнала и аз. Изтривам му телефона или го блокирам. Само да не направиш грешката да му дадеш втори шанс, че ще ти е още по—криво след това. Мъж, който иска да е с теб няма да си търси оправдания, а хубавите неща стават лесно без бутане и от само себе си. Махай го този и давай нататък.

# 35
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 335
Нещата са различни ако са от много или от малко време с някого, не от това дали си " семеен" или не...
Нюанси има и при тези, които са били отскоро заедно.

Един ще се дръпне поради едни причини, друг - по други. Най-често става заради друга жена. Не всички мъже са тапири. На когато знаят, че ще е трудно, го правят още по-трудно. Не идват, не те поглеждат в очите, не ти казват "има друга", а предпочитат да запазят статуквото и да си дадат време. За да са чисти пред съвестта си и пред новата любима, се отдръпват от законната. Най-важното - сексът- е осигурено. През това време се случват и още неща, които не са едни и същи за всички.

# 36
  • Paris, France
  • Мнения: 14 054
какво правите когато мъжа се отдръпне?

Даже не забелязвам. Имам хобита, интереси, излизания и мъж никога не ми е липсвал. Веднъж даже се почувствах облекчена, защото си личеше, че човекът има лични проблеми и излизанията бяха станали мизерни и скучни.

Да трия телефони или блокирам ми се струва глупаво. Нали си е тръгнал сам, едва ли ще ме притеснява.

# 37
  • Мнения: 2 224
Явно не си имала работа с нахални. А и щом не ми трябва повече за какво ще му пазя номера? Да ми заема място в указателя...

# 38
  • Paris, France
  • Мнения: 14 054
Явно не си имала работа с нахални. А и щом не ми трябва повече за какво ще му пазя номера? Да ми заема място в указателя...

Темата е за мъже, които се отдръпват, не за нахалници. В тема за нахалници бих писала друго Sunglasses

# 39
  • Мнения: 2 224
Може така, както се е отдръпнал като му се доправи секс отново да й се обади и тя като е хлътнала да поддаде. Затова съветът ми е щом излиза от играта, да излиза окончателно.

# 40
  • Paris, France
  • Мнения: 14 054
Може така, както се е отдръпнал като му се доправи секс отново да й се обади и тя като е хлътнала да поддаде. Затова съветът ми е щом излиза от играта, да излиза окончателно.

Как да поддаде? Ако и на нея и се прави защо да не иде? А ако не и се прави може да го отреже. По тази логика ако реша да не излизам по ресторанти да блокирам всичките си приятели, та да не би да се обадят да ме поканят на ресторант и да се изкуша? Мисля, че имам пипе да преценя как да реагирам на дадено предложение.

# 41
  • Мнения: 2 224
Страшна логика извади, съвсем същото е. Както и да е, авторката ще си прецени. Тя пита какво бихме направили в нейната ситуация. Аз така бих постъпила.

# 42
  • Мнения: 691
Варианти много, стартовото инфо не е достатъчно за тълкувания. Имало ли е секс вече или не? Ако е имало, в комбинация с преживяването на бившата, отдръпването не е на добре. Значи, че не е останал толкова впечатлен, че да каже 'майната му, искам нов старт'. Оттеглил ли се е интелигентно и възпитано, преглъща се и се продължава нататък.

В случай, че вземе пак да те наобикаля с цел единия секс - игнор. И хладнокръвно и спокойно му намекни, че не е бил кой знае какво в леглото, без да се палиш и да звучиш злобно.

Авторката написа, че иска сериозни отношения и му е казала. Ако й е за едното начесване, нито щеше да го преживява, нито щеше съвети да търси. Щяха да са friends with benefits докато си омръзнат и кой откъде е. Даже няма нужда да са приятели, всъщност. След като му е обяснила какво търси и не може да й го даде, той чий ще го дири да се пробва пак? Ако му мине номера - мине, после пак тя рани да ближе. Айде, нема нужда.

И с най-добри чувства го казвам - ако наистина е бил искрен и страда по друга, няма току-така да лапне по нова, колкото и страхотна да е тя. По-добре се отръпни и му дай време, може и да погледне с други очи на теб. Но ако му се пускаш всеки път, щом дотича, а той си пее старата песен - не го прави. Няма нужда да ставаш кошче за душевни (и не само) отпадъци. Няма нищо лошо в секса без чувства, стига той да е такъв и за двете страни.

# 43
  • Paris, France
  • Мнения: 14 054
Адалинд, да намеква, че мъжът е не е бил нищо особено в леглото, особено след като си е тръгнал, е детинско и глупаво. Особено ако и е харесал в кревата. За да му го намеква ще трябва да се унижи да му се обажда. Може да боклучи креватния стил на вече тествани навлеци и нахалници, от които тя се е отдръпнала, но не и този на обърналия вече гръб. Ако пък е преспала с него няколко пъти ще изглежда направо малоумна. Отношенията им са приключили и вече са си ги изяснили. Аз искрено вярвам, че човекът е бил честен с нея и е казал истината.

# 44
  • Мнения: 691
На никой няма да се обажда и да се унижава, както споменах, не сме в течение на детайлите. А човек никога не знае, кой, уж отдръпнал се, ще му призвъни някоя сутрин в 3 или ще му цъфне на вратата.

Но авторката най-добре си знае положението и смятам, ще намери правилния начин да си сложи спирачките и да прецени струва ли си, ако се появи ново развитие на ситуацията.

 

# 45
  • Мнения: X
Когато се отдръпне значи няма интерес. Поне от моя горчив опит.  Затова сега съм и сама. Към всички мъже ,които съм имала интерес виждат само .. цитирам хубавото ми тяло и личице. Аз мога и да говоря и съм сменила няколко професии.
За съжаление загубих си акъла по един мъж и не ще ми е трудно да го преодолея . Харесваше ме, флирт имаше, разликата беше голяма в годините и финансовия статус, обаче за мен беше без значение това. Хареса ми като външност и държание. От всякъде крещи мъж . Влюбих се в прегръдките му  , характера и компанията му . Материалните неща не ме блазнят . На сбогуване му казах, че ще ми липсва . Само ме прегърна мног силно. Вечерта не спах. Сънувах го два пъти  видях, ме той е бил онлайн във вайбър това време буден.
Исках да го поканя на среща, но мислех, че той като по-възрастен би го направил първи.

# 46
  • Мнения: 19
Пълен игнор и чакай той да те потърси.Ако ти харева ще ти е много трудно но,стискай зъби и не го търси ,ако му пука поне малко той ще те потърси.

# 47
  • Мнения: 5 820
    Много интересна тема. Любопитна съм как е продължила историята на авторката. Дали тя е приключила всякакви отношения с него или пък не; дали той я е потърсил.

# 48
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 559
Да приключих всякакви отношения с него ,даже като се засичахме се правех,че никога не съм го познавала и го подминавах,което си мисля ,че го подразни.Вече няма никакво значение.А и разбрах,че е някъкъв дето не работи нищо , а ме беше излъгал ,че се занимава с компютри.

# 49
  • Мнения: 1 770
По-конкретно? Ти нали си разведена, нямаше мъж, кой се е отдръпнал?
Запознах се с един мъж в началото всичко вървеше уж добре, но сподели , че все още не е преживял напълно раздялата с последната си приятелка много го била наранила.Малко човека е настроен,че всички жени гледат да използват мъжете-не ми е разказал с подробности защо и как са се разделили с последната.Според мен видя , че аз искам по-сериозни отношения и затова се отдръпна.

Явно не си неговия човек, а извиненията че не е преживял разочарованието от бившата са просто бла бла! Горе главата, гледай напред и не търси вината в себе си!

Общи условия

Активация на акаунт