Къванч Татлъту - минали и бъдещи проекти и партньори-73

  • 68 840
  • 736
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 1 385
Здравейте, дами.
Аз нали си направих труда да изгледам Бягство от затвора когато се заговори за турски вариант.  Ясно е, че и двамата братя не са престъпници. Големия се е забъркал в някакви простотии, но в никакъв случай не е убиец.  Не виждам защо трябва да има страшен вид. И е на около 40 години. Този актьор, дето уж ще играе ролята на големия брат е ужасно грозен, прилича на бандит и според мен е на около 50. Поне.  А малкия брат не само че не е престъпник, а напротив той е гениален инженер и много почтен човек. Просто нарочно влиза в затвора, за да измъкне брат си, за който е сигурен, че е невинен.
    Тук повтарят някакъв криворазбран стереотип - ако е затворник трябва да е грозен, ако е лош трябва да говори дрезгаво (имам предвид дубльорите) и т.н.

Ама че риба е хванал Къванч. Направо е подсигурил вечерята.  Башак да надроби една салатка и готово.  Сладури.

# 511
  • Мнения: 18 603
Здравейте, дами.
Аз нали си направих труда да изгледам Бягство от затвора когато се заговори за турски вариант.  Ясно е, че и двамата братя не са престъпници. Големия се е забъркал в някакви простотии, но в никакъв случай не е убиец.  Не виждам защо трябва да има страшен вид. И е на около 40 години. Този актьор, дето уж ще играе ролята на големия брат е ужасно грозен, прилича на бандит и според мен е на около 50. Поне.  А малкия брат не само че не е престъпник, а напротив той е гениален инженер и много почтен човек. Просто нарочно влиза в затвора, за да измъкне брат си, за който е сигурен, че е невинен.
    Тук повтарят някакъв криворазбран стереотип - ако е затворник трябва да е грозен, ако е лош трябва да говори дрезгаво (имам предвид дубльорите) и т.н.

Ама че риба е хванал Къванч. Направо е подсигурил вечерята.  Башак да надроби една салатка и готово.  Сладури.
да Wink с него няма да умрат от глад Joy Joy
той и Джес така хранеше Сю, на медения месец/уикенд Laughing

за другите неща, съгласна съм Peace... аз знам основното за братята

втора сватба на Ойкю Crazy
https://twitter.com/OykuKarayelAR/status/1018187361459621889
https://twitter.com/OykuKarayelAR/status/1018154963317518337


Цитат
😜 Чагатай Улусой и Кыванч Татлытуг в редкие минуты отдыха продолжают заниматься любимым делом. То есть рыбалкой. И даже устраивать соревнования через WhatsApp. Правда Кыванч сжульничал и прислал ему фото с рыбой, которую поймал не он. Однако Чача на крючок не попался, раскусив хитрость друга
големи тъпотии, тая снимка на Ча е стара Joy Joy

Последна редакция: сб, 14 юли 2018, 21:27 от Airra

# 512
  • Мнения: 6 896

.

Последна редакция: сб, 14 юли 2018, 22:24 от cvetansk

# 513
  • Мнения: 18 540
Айре  Heart Eyes ОК  Peace
Много се зарадвах и аз на снимката, дълго време ни вест, ни кост  Laughing
А бе има нещо ... щом отново се заговори за Бягството ... но, наистина този актьор , колкото и добре да играе не е подходящ за ролята на брат, по-скоро баща може да му бъде. Освен, ако разликата им не е 20 години  Joy Joy Joy А бе който ще да играе брат му, само нашия да снима  Mr. Green
Кети  Hug този актьор изглежда страшен на снимка, в действителност не е толкова  Laughing Гледах го в "Този град ще остане след теб", играеше баща на Керем Бюрсин,  хареса ми играта му, и героя му ми стана симпатичен, защото беше положителен. Има много особени очи, направо пронизват. Каквото - такова, надявам се, че и този път добре ще преценят каста, както във всички сериали на Киво. Само дано се осъществи, де  Laughing
Този пък кой е  newsm78
Цитат
Сайт о знаменитых турках: Бурак сказал, насчёт #KivancTatlitug: Однозначно, великолепный актёр. Он один из моих идолов, среди актёров.
Türk Ünlüler Hakkında ♡
@magazintr
Burak,Kıvanç Tatlıtuğ hakkında;"Kesinlikle,mükemmel bir karakter oyuncusu.İdol olarak gördüğüm oyunculardan biri."

Ох, невероятен  Heart Eyes

Ойкю и Джан избиха рибата  hahaha Дали ще има и 3-та сватба  newsm78 Joy Joy Joy Да са живи и здрави! bouquet
Сега , като изгледах видеото разбрах - те не се женят отново наистина, просто са събрали приятели, този, който уж ги жени е актьор, но не се сещам за името му  Laughing

cvetansk  wavey  Да бе, направо едно към едно !  Joy Joy Joy Не, сериозно, освен в прическата, аз друга прилика не виждам, извинявай  Wink

Последна редакция: сб, 14 юли 2018, 22:01 от queen_fenka

# 514
  • Мнения: 18 603
Фенче Heart Eyes, аз очаквах Ойкю да е с друга рокля Rolling Eyes...ама пък са много хепи...само се хилят  Joy Joy

https://twitter.com/anoudjuhani/status/1018199524983164929

не обърна внимание, на това за което написах-да се смееш или да плачеш
а колажа с делфина , не те ли изкефи??????

и аз съм гледала тоя актъор в Града-има хубаво излъчване Peace

cvetansk и аз мисля , че има прилика само в прическата...и кой е този???


прекрасните ми Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


лека..... Hug

7 Потребители и 8 Гости преглежда(т) тази тема.  Whistling

Последна редакция: сб, 14 юли 2018, 22:04 от Airra

# 515
  • Мнения: 18 540
Айре  Heart Eyes о, пропуснах за колажа с делфина, много ме изкефи, благодаря!  bouquet
А за другото какво да ти кажа ... вече нищо не ме учудва, само се моля действително все пак да го гледаме в нещо  Mr. Green
Лекинка и от мен!  Hug Утре дано има още изненади, дано Башак наистина най-сетне се е прибрала  Praynig Laughing

Вай беее ... феновете вече го изрисуваха  Laughing Peace

Последна редакция: нд, 15 юли 2018, 00:27 от queen_fenka

# 516
  • Мнения: 18 540
Добро утро!  Hug Hug Hug

За добро настроение в неделния ден, много ме кефи и клипа и песента  Laughing


И нещо за душата  Heart Eyes


Хубав ден!  Hug

# 517
  • Мнения: 18 603
Добрутроо Hug

Фенче Heart Eyes bouquet
мерси за клипчетата....и аз страшно много се кефя на първото Wink
за татуирания Киво Crazy Joy Joy



ХС на лятно кино, много готино!!



снощи се напъхах в една ФБ група на френски фенки Wink








не знам дали е рисувано newsm78 или е правено с програма Thinking

има още много страхотни колажи!!

хубава неделя Hug

.............
Екин нещо се е разтанцувала Laughing
https://twitter.com/AlvinoEua/status/1018399920687058944

лещи ли са й слагали?? newsm78



айде и Киво да се покаже вече Whistling

Последна редакция: нд, 15 юли 2018, 11:11 от Airra

# 518
  • Мнения: 18 540
Айре  Heart Eyes ехааа ... блазя им! Много добра идея да го дават в лятно кино , много обичам!  Peace
Не са лоши колажите на френските фенки, но аз предпочитам от тези, като твоите! Не са рисунки според мен  newsm78
Екин е сладурка  Laughing Да, с лещи е ... дали и във филма ще бъде с тях  newsm78 Отиват и светли очи, но по-добре да си е със своите  Laughing
Да се покаже, ама не се показва Киво на сета  Whistling
Е, на какво да вярваме вече  newsm78 Дано е истина, ама аз няма да бързам да се радвам  Laughing
Цитат
diziturk-Турецкие сериалы и фильмы|Турция

#diziturkHaber

✔ В новом сезоне на канале Fox начнется новый проект/ремейк американского сериала "Побег".
Кыванч Татлытуг сыграет роль Майкла Скофилда. На роль его брата - Линкольна Барроуз договорились с актёром Гюрканом Уйгун.
Новый проект начнётся в сентябре.
и още един превод , пишат много уверено нещо, да видим  newsm78
Цитат
World of Kıvanç Tatlıtuğ | Kivanc Tatlitug
#vk.com/tatkvnс
Кыванч Татлытуг будет в сериале Побег с Гюркан Уйгуном

Стало известно, что старшего брата Майкла Скофилда и партнером Кыванча Татлытуга в сериале "Побег" станет актер Гюркан Уйгур. Речь идет о ремейке американского боевика, который планирует оплачивать и транслировать канал Fox TV в новом сезоне. Новый проект начнется в сентябре, правда, пока непонятно, это касается съемок или уже трансляции… Гюркан Уйгур старше Кыванча на 10 лет. Снимается с 1996 года, но в его портфолио уже 32 работы в кино и на телевидении. Известность к нему пришла после роли Мемата Баша в сериале "Долина волков" и его сиквелах. Последние персонажи сыграны в фильме "Глаза змеи 2"(2017) и исторической телевизионной драме "Завоеватель..."(2018). В "Побеге" его героя в американском варианте звали Линкольн Барроуз, турецкий вариант сюжета и имен пока неизвестен.

А бе този актьор като се обръсне не е чак толкова дрът, колкото ни се струваше  hahaha На 44 години е. Е, пак си е страшен, де  Mr. Green но, може и да ни изненадат приятно пък , той има много богата филмография , явно не напразно са се спрели именно на него Praynig Като гледам и Линкълн е десетина години по-голям от Майкъл  Thinking

Поздрав с една песен от " Прошепни ми, ако забравя " с нашата Фарах, страхотно пее  Peace

Последна редакция: нд, 15 юли 2018, 16:16 от queen_fenka

# 519
  • Мнения: 18 603
мерси за споделеното bouquet
ама хич не вярвам да започнат септември.... Thinking Peace
ако са преценили, че тоя актъор става за ролята, значи наистина става....

и аз си предпочитам Екин с натуралните й очи Wink

да, колажите са правени с ФШ, не са рисунки



 Laughing Laughing



ще си почина малко преди мача Whistling



# 520
  • Мнения: 18 540
Айре  Heart Eyes и на мен  Laughing Поживем - увидим  hahaha
Няма пък нищо, нищо интересно ... много неприятно , казвах ви, че ни разглезиха и сега ни е гадно Mr. Green

 Joy Joy Joy ама и аз започнах да се съмнявам вече  hahaha Тоз много са го изсветлили нещо  Laughing
Скрит текст:
И какво ? Подариха на французите световната титла, нали ?  Laughing Поне така четох във фейса, не съм гледала. Знаех си, че няма да допуснат Хърватия да стане световен шампион, както ни порязаха нас на времето, от тогава не гледам мачове  Whistling
Съвсем новичък клип от Зинаида  Peace Явно е на вълна Гюмюш  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 15 юли 2018, 21:44 от queen_fenka

# 521
  • Мнения: 18 603
много исках Хърватска да спечели...ама французите си заслужиха титлата, макар и с побутване Peace
мерси за новото клипче bouquet, да Зинаида е на Гюмюшска вълна!!! Simple Smile

ами така се приключва сватба Joy Joy Joy


лека вечер Hug

# 522
  • Мнения: 18 540
Добро утро!  Hug Hug Hug


Айре  Heart Eyes ама тези двамата Бономо са еднакво щури, добре са се намерили  Laughing Heart Eyes
Новичка  Heart Eyes Обаче не се знае от сега ли е  hahaha

Последна редакция: пн, 16 юли 2018, 10:05 от queen_fenka

# 523
  • Мнения: 18 603
Хелоууу Hug

Фенче Heart Eyes bouquet
мерси за кафенцето, донесла си и новата фотка!!! Heart Eyes

да различен е, а как ще изглежда във филма, само можем да гадаем Wink Laughing
ама си искам баките!!! Crossing Arms

за тая снимка се питат дали Мелиса е пак хамиле Whistling


хубава


тия двечките, големи дружки Laughing


..............



хубава нова седмица Hug

няма да съм много активна днес Tired





Последна редакция: пн, 16 юли 2018, 10:29 от Airra

# 524
  • Мнения: 18 540
Айре  Heart Eyes  bouquet
Някои пишат, че е от сета, други твърдят, че е стара  newsm78 Но, всякакви други снимки от сета излизат, а нашия го няма  Crossing Arms




Във всеки случай за нас е нова снимката, де  Laughing И аз си го харесвам повече с бакембарди  Wink Дори се надявам тази да не е от сета, някак не ми се връзва с тези, които излязоха по-рано  newsm78 Ще видим  Peace
Сонгюл и Азра си останаха приятелки, браво!
А Мелиса не зная дали е бременна отново, но изглежда щастлива с този италианец Peace
Сладка снимка с Фарах и Седа  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт