Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 243

  • 77 033
  • 738
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 10 007
Надин  Hug благодаря!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Цитат
пишут, что в кафе мороженое ели с девчушками сегодня
И видеото...
https://vk.com/video-121564141_456242494?list=507dbe5a5a23f12183



# 166
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Интересни снимки са успели да направят вчера на ТМТ - не се виждат ясно, но... е приятно да ги видим.





Нека се забавляват момичетата, ваканция е... лято...  Laughing

Ние им се радваме и по-спокойно си чакаме другите новини  Wink

Та... хубав ден и... дано се появи нещичко и днес  Peace

# 167
  • Мнения: 41 762
Добро утро! Wink Hug wavey



Момичета Hug,честито ви лято! Nature Sunny grinning039 car003



Вичи HugЛинка HugНадин Hug

Цвети Hug

Добре,че има някой да снима ТМТ Heart Eyes и да ги пусне,а ние да им се радваме! Laughing





Tuba's Latin Friends on Instagram: “Tuba con sus hijas #tubabuyukustun #tubabüyüküstün @tubabustun.o
https://vk.com/murayildirim?z=video-66097855_456240901%2F4f0b63d … pl_wall_-66097855



Цитат
Удивительно! Если посмотреть на эту хрупкую, удивительно красивую женщину, можно бесконечно удивляться ее способности жить красиво....Да, красиво.... Не по правилам, кем-то установленным... А по своим.....Всякий раз, когда у нее разбивали сердце, на его месте чудесным образом вырастало новое... Пусть и не сразу, а после долгих дней боли и пустоты, но обязательно вырастало. Теплое, горячее и большое! Снова наполнялось добротой и светом! И снова начинало этим делиться с другими..... Каждая разбитая мечта, уступала место следующей.... Её мечта медленно окрылялась и начинала парить над облаками..... Потерянная надежда снова возвращалась, но уже осторожно ступала на землю, осматриваясь по сторонам....Каждая проранённая слеза, уносила печаль и омывала душу, делая её еще сильнее и чище ... И снова возрождалась, поистине, неистребимая способность любить. Нет, она не была сверхчеловеком. Она просто была Женщиной... Да..да - с большой буквы - Женщиной!
https://vk.com/tuba_murat?w=wall-68586478_351244

Желая ви щастлив летен ден! Wink Heart Eyes

# 168
  • Мнения: 4 535



Привет, привет!  Hug Hug Честито лято! Peace
Макар, че то си е отдавна тук Grinning Реших докато е още по-хладно, да ви сложа този клип с красавци, че следобеда и без това се очертава горещ- не стига СП по футбол, ами и Гришо ще се мъчи с Джокович Mr. Green



Хубав и усмихнат ден желая на всички! Hug

Ако някой преди седмица ми беше казал, че ще изгледам цял тайски сериал..и то без мишка , щях да се смея половин час Wink А днес даже клипчета с него гледам, та музиката ми за деня е романтична и с кадри от " Предназначени от съдбата" Grinning


# 169
  • Мнения: 10 007
Привет момичета!  Hug
Класирах се за обедното кафе!  Laughing



Народът се радва на новите снимки и чака селфито на господина... Laughing



Народът също се надява...


Цитат
Перевод :— если это фото сделано в Стамбуле, то Туба в этом сезоне всё ещё в Стамбуле, и Я думаю что у неё точно встречи для нового проекта.. (из twitter ])
Дано, дано, дано... Praynig


Цитат
2016.
Турецкая журналистка Ойя Текин прокомментировала в своем твиттере слова Ферзана Озпетека о Тубе:

Наконец-то недоброжелатели Тубы увидели и приняли мнение экспертов о её знаменитости. Мы годами говорим, что эта элегантная женщина- звезда.


А родителите на Туба се прибират...



И ние се надяваме...  Даже са ни колажирали с Туба!  Mr. Green Laughing Rolling Eyes



Хубав ден на всички!  Hug



# 170
  • Мнения: 4 233
Здравейте, момичета по обедному

Честито ни лято - вече по официалному  sport027 newsm01 newsm41

Някои от нас са все още на кафе - Линка Hug, други са в предмачово- предстартова позиция- Злати Hug, Надин Hug, трети са заети в реала - Цвети Hug, Вичи Hug

А на мен ми остава ей толкова, че да спре дъжда и да си тръгна за в къщи Party


Вчера сме си получили хубав подарък-изненада от фен, който не се е въздържал и е заснел ТМТ в сладкарницата yes Добре, че понякога имаме и такива изненади
Линка щом Сердар бей и баба Хандан се прибират може би ще вземат момичетата с тях в Бодрум  на море. Е, може и мама да отиде с тях Rolling Eyes

Нещо за четене за следобедните часове от мен - За Цветовете и влиянието им върху нас : peace:
Скрит текст:
Тайните на Зохар – Силата на цветовете
Цвета на нашата аура зависи от емоционалното състояние, в което се намираме и е пряко свързан с цвета на дрехите, който избираме, когато се обличаме.

Рав Моше Кордоверо (Рамак) в своята книга “Ор наерав” казва : “ Връзката между изразяването на духовното влияние с различните нюанси на цветовете съществува само в най-низшите духовни сфери. ……Всяко божественото влияние е свързано с различен цвят, в зависимост от ефекта, който оказва. За това цветовете изразяват предназначението на всяко влияние. Посредством разбирането на божественото провидение, представлявано от всеки цвят, можем да разберем неговото влияние в този свят.”

Това означава, че цветове има и в по-висшите светове, но те имат енергиен източник, който служи като канал, чрез който цветовете в нашият свят абсорбират тази енергия. Също както звездите. Звездите са канали, през които ангелските енергии стигат до нашият свят.По същият начин цветовете от висшите светове, оказват влияние върху цветовете от нашият свят.

“ Цветът на всяка част от Сътвореното, разкрива нейният духовен произход”. Да вземем за пример червеното. Знаете ли, че най- много катастрофи стават с червени коли. Знаете ли защо? Защо получават толкова енергия на агресивност и насилие червените коли? Защото са под влиянието на червената планета Марс. Цветовете се привличат. Независимо от нюансите, цветовете се привличат.

Цветовете ни влияят повече, от колкото можем да си представим.

Нашата аура притежава всичките цветове на дъгата.

Червеният цвят принадлежи на най-низкото ниво и отговаря на най-низката част от нашето тяло. За това привлича много негативна енергия. Знаете ли коя е най-низката част от нашето тяло? Не са краката, защото те са крайници. Най-низката част на тялото ни са половите органи и ануса, затова те най-често са подложени на атаките на злото. За какво служи червеният цвят? Когато се обличаме в червено ни служи за нещо. Служи за борба срещу тези атаки. Можеш да контраатакуваш със същото, с което те атакуват. Всеки цвят излъчва духовна енергия към паралелни и висши светове. Цветовете имат психологическо влияние. За това червеното ни помага да се защитаваме от психологични атаки на хора, които искат да ни навредят. Пример за това е урочасването. По тези причини кабалистите носят на лявата си ръка червена нишка, защото природата на червеното е да отхвърля негативните влияния. Добре е червеното да се носи понеделник.

Следващият цвят е оранжевият. Той ни помага да блокираме психическите атаки на негативните енергии, които блокират нашата реч, думите ни. Не знам дали сте забелязали, че когато имаме нещо важно да кажем, има моменти, в които засичаме, не знаем как да координираме думите. Това означава, че в този момент към нас е насочена една психическа атака. Човек, който иска да преодолее тези атаки трябва да се облича в оранжево. Плодовете, растенията, цветята ни помагат с цветовете си.

Жълтият цвят ни помага да противодействаме на психическите блокажи в мислите ни. Това означава, че човек, когато започне да се съмнява в себе си е подложен на атака на ниво мисли. С помощта на жълтият цвят можем да се противопоставим на този род атаки. Хората, които страдат от бъбречни заболявания, също се препоръчва да носят жълтият цвят.

Зеленият цвят противодейства на психическите атаки насочени към нашите емоции. Ако се чувствате тъжни, меланхолични и депресирани се препоръчва да носите зелен цвят.

Синият цвят принадлежи на интелекта. С него можем да се освободим от негативни мисли. Дезактивираме отрицателни атаки, които са насочени към мислите ни.

Виолетовият цвят ни помага да се защитим от психични атаки, насочени срещу нашата воля. Понякога ние правим неща, които не би трябвало да правим, а има неща, които трябва да правим, но не ги правим. Когато човек е обсебен или е под влиянието на някакъв вид магия няма собствена воля. С помощта на виолетовият цвят можем да се преборим с този вид атаки и да придобием отново контрол върху живота си.

Бяло и черно. Бялото отхвърля светлината, черното поглъща светлината. Кабалистите препоръчват през празничните дни да се обличаме в бяло, но петък вечерта да се обличаме в черно и бяло. Ако сте забелязали, хората, които страдат от депресия се обличат предимно в черно. Щастливите хора се обличат в светли цветове. В зависимост от цвета, в който сме облечени, този вид влияния ще привличаме.
От лекциите на Рав Хазан Исаак

Ето и няколко гифчета от мен от вчерашното видео на мама с Топрак и Майя Heart Eyes




Хубав да ви е следобеда! love001

# 171
  • Мнения: 41 762
Привет! Hug Hug Hug



Цитат
.... следобеда и без това се очертава горещ- не стига СП по футбол, ами и Гришо ще се мъчи с Джокович Mr. Green
Надин Hug,тежка ни е програмата! Wink До обяд приключих всичко навън! Laughing

Цитат
И ние се надяваме...  Даже са ни колажирали с Туба!  Mr. Green Laughing Rolling Eyes
Линка Hug Joy

Канти Hug,благодаря за четивото!И гифчета си спретнала! newsm10



 Wink Laughing




Последна редакция: чт, 21 юни 2018, 14:54 от Zlatina3

# 172
  • Мнения: 4 535


На мен ми беше интересен този клип за Селма Ергеч Peace Нещичко знаех, нещичко не ...но като цяло ми е интересна жена и актриса Peace




# 173
  • Мнения: 5 736
Здравейте Hug
Момичета HugБлагодаря ви за всичко споделено.
В първия ден на лятото ви пожелавам свежест, успех, радост, отлично настроение
 и разбира се, много слънце и цветя!

                                              

              

                                                    


Цитат
"Хубавите мисли и чувства, които храним, привличат хората. Даже от невидимия свят нашите хубави мисли и желания привличат съществата, тъй както цветята нас ни привличат. Нашите мисли и чувства са тъй необходими за тези същества, както плодните дървета и цветята. С чувствата и мислите си ние градим бъдещето си."

Учителят Петър Дънов

                          

Приятен следобед,дами bouquet

# 174
  • Мнения: 10 007


Красив колаж!  Heart Eyes
Цитат
Архив, 2016
Репортаж с фестиваля от арабского канала MBC
Перевод : Mane Kazaryan
Только то, что говорит Туба 

-У Хинера есть одна фраза, которую он всегда говорит: "Я не рассказываю о Турции, я хочу рассказать о женщине в целом (спеть об этом песню).
_
Я думаю, что работать с Кыванчем будет прекрасно для нас обоих. В прошлом мы уже снимались в маленькой рекламе духов. В этот раз мы выходим в длинный путь. Выйдет нечто прекрасное.
_
Мою героиню зовут Хелин. Она хочет стать модным дизайнером. Она знакома с одним модным дизайнером из Франции. И этот дизайнер просит у нее организовать модный показ в том месте, где она находится.
_
До этого я уже снималась в сериале "Разбивающая сердца", там у меня была комедийная роль.
_
Хинер Салем, конечно, очень важный для этого мира режиссер. Работать с ним очень волнительно.
https://vk.com/tuba_bustun
https://vk.com/video-121564141_456240358?list=e07246adbc4af965ee

Ролята е комедийна, но филма ТР комедия ли е?  newsm78
Гледах първата част на комедията, в която ще участва Къванч. Абсолютно не е моя филм. Комедиите не са силната страна на комшиите.  Twisted Evil Поне за мен, де... Peace Мое мнение.  Peace
Надин Hug, ако не ти е трудно, те моля да сложиш линк на тайландския сериал, ще го погледна, красиви са актьорите, изглежда интересен.
Имам два въпроса - щастливо ли завършва, и колко епизода е? Може и на лични.  Peace




Честито лято и от мен!  Hug




Хубава вечер!  Hug
Моля за още един пост след мен, че да не нарушавам правилата!  Praynig
ПП Канти  Hug благодаря за гифчетата и четивото! Много ми беше интересно!  Hug

Последна редакция: чт, 21 юни 2018, 17:53 от Lina_4

# 175
  • Мнения: 4 535
За Линка - линк Wink
Скрит текст:
http://great-tv.ru/aziatskie-serialy/prednaznachennye-sudboj-likit-ruk
Само 12 епизода с големина на игрален филм. Сюжет равен на приказка, точно за лято Grinning Музика убиец, хубави тоалети, природа. Чакам превод на последен епизод, но вече погледнах края...гледай си спокойно Mr. Green



Лошата новина е, че Гришо загуби Sad Хубавата е, че сме до Кристо в Лондон и неговата "Мастаба" Laughing

Последна редакция: чт, 21 юни 2018, 19:43 от nadine1111

# 176
  • Мнения: 10 007


Nadin  Hug благодаря за линка.  bouquet
Цитат
Тема вечера в ТТ
Başbakanlık Çalışma Ofisi’nin yanında bulunması 'sakıncalı' bulunan
İstanbul Beşiktaş’taki Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuarı, salı günü kapatılacak.

Государственная консерватория университета прекрасных искусств Мимар Синан закрывается во вторник, её расположение рядом с Кабинетом министров было признано "неудобным".


Нещо са му вдигнали мерника на Тубиния университет.  Sick
Интересно, ще има ли промени след изборите...



От утре КРА започва в Румъния. https://twitter.com/tvymas/status/1009865960000540674




Как ли са се съгласили, като не е на канал Д?  Joy
Да видим дали Туба ще приеме нов проект. Дано да ни зарадва.  Praynig



Лека нощ!  Hug

# 177
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Лятото наяве отдавна ни превзе, вчера и официално го посрещнахме, но пък предричат захлаждане и дъждове... може пък това да ни направи почивните дни ''домоседски''  Laughing и с повече време за нет забавления.  Peace



Линка  Hug в Румъния гледат май онлайн Канал Д, но... си имат и други тв канали, които излъчват турски сериали и едва ли се вълнуват кой ги е излъчвал в Турция. Ето у нас имаме поне 4 канала, които дават дизита 2 на Нова и 2 на БТВ, но... колкото и кратки сериали да минаха с реклама - ''касов, най-гледан или пък любим'', така и никой все още не се е сетил за първият стигнал до номинации за ЕММИ или пък за най-продаваемият, според турските източници за информация. Та... чудя се тези, които купуват и редят програмите на нашите тв... откъде се снабдяват с информация за продуктите, които ползват или все още не са сетили да ползват... А си мерят рейтинга, кой повече публика има... смешни хора - ловят риба с въдици, вместо с мрежа и си теглят добива  Wink



Канти  Hug благодаря ти  bouquet за гифчетата и... за цветовете ( аз отдавна имам слабост към тях, чувствам разликата  Wink и се влияя често от това в ежедневието ми).  Simple Smile

Хубав ден на всички!  Peace

# 178
  • Мнения: 4 535


Привет, ято!  Hug





Както се полага за събуждане- кафе и новини около турските сериали  Wink

Гледах снощи жалката игра на Меси и аржентинците и си казах: "Ами така е, като акъла им е при Елиф..." Grinning Вместо да тренират, те ми гледат КПА "Mr. Green



Хубав ден желая на всички! Hug Peace

# 179
  • Мнения: 41 762
Добро утро! Hug Hug Hug





Линка HugНадин HugЦвети Hug,благодаря за споделеното! bouquet

Цитат
Гледах снощи жалката игра на Меси и аржентинците и си казах: "Ами така е, като акъла им е при Елиф..." Very Happy Вместо да тренират, те ми гледат КПА "Mr. Green
Ами треньорът им.... Laughing...Марадона си гризеше ноктите.... Laughing





Окъснях,че слушах новия албум на Онур Туна! Laughing

Май днес ще е прохладно! Wink

Приятен ден,момичета! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover

---------------------------

Да се допълня.....1 год. от финала на ''Дръзки и красиви''....











Последна редакция: пт, 22 юни 2018, 10:06 от Zlatina3

Общи условия

Активация на акаунт