Кой какво сервира вчера? Кой какво ще готви днес?

  • 59 286
  • 745
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 22 946
За вечеря свински пържолки и пържени картофи. През деня ни няма вкъщи.

# 91
  • Мнения: 4 859
nelly23,на мен ми харесва безкофеиновото кафе на капсули-ние имаме машина на Долче Густо.Майка ми пие Illy безкофеиново-в метални кутии е,много ми допада също.

Закуска-циганска баница+луканка,диня+сирене
Вечеря-печено крехко свинско(врат) на конци с бира,готови чабати,кисели краставички,люти чушки,барбекю сос,смачкани картофи с млечен сос,варена царевица с билково масло,салата домати с червен лук

# 92
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Пица с филе  и царевичка

# 93
  • Мнения: 2 266
З-сандвичи с айрян
О-свински пържоли на скара,салата
В-св.пържоли,салата цезар ,плодове

# 94
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Lady_gothic. Може ли рецепта за бързите ти кюфтенца на фурна?

# 95
  • Мнения: 4 859
Lady_gothic. Може ли рецепта за бързите ти кюфтенца на фурна?
Омесва се кайма като за кюфтета(с лук,яйце,накиснат хляб/сухар и подправки по желание).Овалват се в брашно и се подреждат в намаслена тавичка. Заливат се разбити кофичка кисело мляко,2 яйца,лъжичка брашно, щипка сода,пресован чесън,сол и черен пипер.Като се за пекат слагам настърган кашкавал (по желание )и той да се запече.Аз купувам готови кюфтета в тарелка -за половин час е готово яденето.
Друга любима рецепта за кюфтета на фурна е тази-стават много сочни от сови сос.
https://nanita-nordina.blogspot.com/2010/06/blog-post_07.html?m=1

# 96
  • Под звездите
  • Мнения: 1 298
З-филия с пастет и кафе.
В-телешко варено,запечена наденица и задушени картофи.

# 97
  • Мнения: 1 916
Закуска  - кренвиршки, обяд - картофена яхния, кюфтета. Вечеря - чушки бюрек, салата домати.

# 98
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Брагодаря! В сряда ще ги направя, че за утре детето си е поръчало спаначена супа
По темата - само вечерята мисля.
Днес бяха пилешки бонфилета с горчица и мед, зелена салата със спанак, пармазан и малинов дресинг (обожаваме тези плодови участия) и за десерт диня.
Вчера- кебапчета със зеленчуци (лук, морков, тиквичка и пиперка) на скара. Десерта-праскови и круши.
За утре писах.
Все търся бързо, лесно и вкусно, т.ч. ви чета с интерес.

# 99
  • Бургас
  • Мнения: 16 113
пилешки филенца с корнфлейкс и чесново-млечен сос

# 100
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Пресни картофи на фурна с масло и копър

# 101
  • Мнения: 4 859
Закуска-американски палачинки+мед и сирене ,фрапе
Вечеря-запечени хапки от готови крекери с пармезан,увити в бекон, свински руладини с шунка и чедър в сос от синьо сирене,сметана и кашкавал,картофено пюре,салата айсберг с домат и краставица

# 102
  • Мнения: 4 859
Закуска-тостове с козе сирене,прошуто,смокини и босилек
Вечеря-свинско уелингтън в бекон и бутер тесто с плънка карамелизиран лук и горчица,пикантни печени картофи с бира и бяло вино,задушени гъби с масло и чесън,салата зелена с домати и краставица

# 103
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Пиле рокфор/със синьо сирене/+зелена салата

# 104
  • Мнения: 403
Домашни понички с пълнеж от ягодово сладко, тараторче, агнешко печено в плик с гарнитура пресни картофки с чесън и копър на фурна. Агнешка супичка за дребния.

Общи условия

Активация на акаунт