Ха сега да видим и най-НЕпривлекателните за вас мъже / жени!

  • 13 281
  • 214
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 421
 Анджелина Джоли много щеше да ми харесва, но да не бяха тези огромни уста. Сега ми харесва малко.

Не мога да понеса да изгледам филм с Джим Кери - ужасно противен.

# 31
  • Мнения: 14 491
Мисля, че това е просто кофти снимка Laughing
То за повечето хора важи това де - имат добри снимки, имат и ужасни...въпрос на попадение Simple Smile


аха - ама вените все така си изглеждат повярвай ми

# 32
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
е който каже, че анджелина е хубава явно е бил робинзон крузо и не е виждал друг човек освен петкан /а вените на ръцете кво ще кажете - секси а?/

айде кой ще ме линчува сега
АЗ Аз  Twisted Evil
Просто след като човек погледне банера в подписа ти и му става ясно от къде идва тая омраза към Анджелина. Не че и пука на жената кво мислиш за вените и де а за красотата те ей така я обявяват за една от най-красивите жени на света щото Хич не е секси ама Ич.. smile3534

Най-Анти от Жените ми е Патриция Кирилова  от весник Труд  Sick

Направо толкова съм си я намразила тая жена, че като и чуя името и ми се ****
Снежина Вълкова

 - невероятно тяло.. много гадни очи бе направооо ме изпиват има и нещо в мутричката и ... не знам просто ми е гадна
Сашка Васева

Не мога да я пропусна просто. Как може така да се гримирва и облича тази жена не знам не знам... ooooh!

За мъжете типажи Митьо Пищова

# 33
  • Мнения: 7 186
Ми за тия двамцата кво ще кажете Wink:



# 34
  • Мнения: 1 269
от българите този - толкова ме отвращава .....въобще не го гледам


а иначе тези двамата







е който каже, че анджелина е хубава явно е бил робинзон крузо и не е виждал друг човек освен петкан /а вените на ръцете кво ще кажете - секси а?/

айде кой ще ме линчува сега

Не само, че няма да те линчувам ами ще те подкрепя напълно! Добавям Азис, Шер и Кейт Мос като набедени за привлекателни! Mr. Green

# 35
  • планетата Земя
  • Мнения: 111
А някой забелязвал ли е колко е огромна главата на Анджелина Джоли?
Като я гледаш мацката сама - супер си изглежда, правилни черти и прочие. Но като застане до Брат Пит и какво е това чудо - черепът и по-голям от на мъжа й......
За мен красотата е в пропорциите, така че поради горепосочените причини Анджелина отпада от класациите ми за най-красиви жени.
А за най-отвратителен на 1-во място поставям Азис!

# 36
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Шъ мъ прощавате, ама половината свят дава сума пари, за да има устните, тялото, очите.....всичко, което Анджелина Джоли има по рождение. Няма мъж/ поне не съм срещала до сега такова чудо/, който да не я харесва. Ние, женките можем само да си чешеме езиците.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Азис, Слави Трифонов и Анджелина са ми фаворити Sick

# 38
  • Мнения: 2 550
Славчо, Азисчо, Милко Калайджиев или както му е името, Найден - гаджето на Тони Дачева, и тя не ми допада всъщност.
Щях да сложа в списъка и Били Боб, но тълсейки подходящи негови снимки, взе че ми хареса  Mr. Green
А, Марта Вачкова да не пропусна! Има и още...Русите кукли, водещи по планета  Sick Sick Sick
Абе мога до утре да изброявам  newsm78

# 39
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353



Ей ги на част от смешниците, от които ми се  Sick

# 40
# 41
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Шъ мъ прощавате, ама половината свят дава сума пари, за да има устните, тялото, очите.....всичко, което Анджелина Джоли има по рождение. Няма мъж/ поне не съм срещала до сега такова чудо/, който да не я харесва. Ние, женките можем само да си чешеме езиците.

И си го чеша с кеф, защото моят мъж е от тези, които не я харесват. Направо не може да я гледа.

# 42
  • Мнения: 1 269
Шъ мъ прощавате, ама половината свят дава сума пари, за да има устните, тялото, очите.....всичко, което Анджелина Джоли има по рождение. Няма мъж/ поне не съм срещала до сега такова чудо/, който да не я харесва. Ние, женките можем само да си чешеме езиците.

И си го чеша с кеф, защото моят мъж е от тези, които не я харесват. Направо не може да я гледа.
Ха! То май и моя мъж е някакво чудо, щото също не понася Анджелина! Била отблъскваща и имала нечистоплътно излъчване Mr. Green

# 43
  • Мнения: 5 647
Да добавя и тази

# 44
  • Мнения: 1 616
Къдрокоске, Евгени Минчев и Глория ги разпознах, ама кои са другите две моделки?

Общи условия

Активация на акаунт