ДОБРИЧ-ки деца греят кат' слънца!(10)

  • 14 089
  • 268
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 110
Честит рожден ден на Симона!Да расте здрава,весела и щастлива.Да радва много мама и тати!

# 16
  • Мнения: 110
Момичета направо вече нямам думи.Малката е зле.Снощи повръща,понеже сополите отиват към гърлото и се дави от секрети.Едва успявам да давам лекарството.На всичкото отгоре аз съм с конюктивит на очите.Сега остава и тя да го лепне и картината ще е пълна.Какви са тиоя вируси какво е туй нещо незнам.От едно се отървахме друго ни хвана.Добре че ви има вас,поне на вас да се оплача.Отделно от всичко това от няколко месеца ме боли кръста,вечер не мога да спя.Като се наведа трудно се изправям,някакви адски болки.Днес като ходих на лекар за очите питам и д-рката за това.Сега ще пия тука едни хапчета,иска и снимка да ми направят да видят дали няма нещо прищипано.Каза да не вдигам тежко ама как да стане кой ще гледа малката,поне за къпането ще трябва тати да помага че аз я къпя на столове е коритото и докато се изправя мале-мила.Каза ми че мога да направя и дископатия.Абе какво да ви кажа.Ето оплаках ви се.Дано не съм ви занимала много с моите проблеми

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 958
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на СИМОНА
МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ, РАДОСТ ЗА МАМА И ТАТИ!

  bouquet newsm59  bigdance2 newsm18 Tada

# 18
  • Мнения: 4 392
Момичета направо вече нямам думи.Малката е зле.Снощи повръща,понеже сополите отиват към гърлото и се дави от секрети.Едва успявам да давам лекарството.На всичкото отгоре аз съм с конюктивит на очите.Сега остава и тя да го лепне и картината ще е пълна.Какви са тиоя вируси какво е туй нещо незнам.От едно се отървахме друго ни хвана.Добре че ви има вас,поне на вас да се оплача.Отделно от всичко това от няколко месеца ме боли кръста,вечер не мога да спя.Като се наведа трудно се изправям,някакви адски болки.Днес като ходих на лекар за очите питам и д-рката за това.Сега ще пия тука едни хапчета,иска и снимка да ми направят да видят дали няма нещо прищипано.Каза да не вдигам тежко ама как да стане кой ще гледа малката,поне за къпането ще трябва тати да помага че аз я къпя на столове е коритото и докато се изправя мале-мила.Каза ми че мога да направя и дископатия.Абе какво да ви кажа.Ето оплаках ви се.Дано не съм ви занимала много с моите проблеми

Aleksa ,хващай някой да ти помогне!Не е шега работа това с кръста и очите! Sad На татето нищо няма да му стане да изкъпе малката сам Wink И внимавай да не хване малката още нещо ,а ти бягай на доктор.
Стискам ви палци ,бързо да оздравявате и двете! baby_neutral baby_neutral

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 958
Момичета направо вече нямам думи.Малката е зле.Снощи повръща,понеже сополите отиват към гърлото и се дави от секрети.Едва успявам да давам лекарството.На всичкото отгоре аз съм с конюктивит на очите.Сега остава и тя да го лепне и картината ще е пълна.Какви са тиоя вируси какво е туй нещо незнам.От едно се отървахме друго ни хвана.Добре че ви има вас,поне на вас да се оплача.Отделно от всичко това от няколко месеца ме боли кръста,вечер не мога да спя.Като се наведа трудно се изправям,някакви адски болки.Днес като ходих на лекар за очите питам и д-рката за това.Сега ще пия тука едни хапчета,иска и снимка да ми направят да видят дали няма нещо прищипано.Каза да не вдигам тежко ама как да стане кой ще гледа малката,поне за къпането ще трябва тати да помага че аз я къпя на столове е коритото и докато се изправя мале-мила.Каза ми че мога да направя и дископатия.Абе какво да ви кажа.Ето оплаках ви се.Дано не съм ви занимала много с моите проблеми

Горкичките - и ти и бебка. Дано всичко мине по-бързо и да отшумяват тези вируси и болести. А за кръста знам какво е - напълно ти съчувствам. Не, че от това ще ти стане по-добре, но все е нещо като има кой да те разбере. Стискам палци да се оправяте.

# 20
  • Мнения: 110
Amarena вече татито ще къпе малката ,няма друг начин.И това е ,че няма кой да ми помага.Майка ми е във Варна,свекърва ми е на вилата и никой ви казвам няма кой дето се вика вратата да ти отвори.Варианта е да викам майка от Варна,за свекърва няма начин,там нещата седят по друг начин.По-късно се надявам да успея да отида да ми направят снимка да видим какво ще излезе,за очите вече слагам капки,дано се оправя.

# 21
  • Мнения: 377
Честит рожден дн на малката Симона .Да ви е жива и здрава и винаги усмихната.Браво за заглавиет на темичката -супр е.Алекса желая ви скорошно оздравяване с малката.Сетих се че аз не съм се представила-родена съм 1981г.и съм завършила в техникума по туризъм.завърших през 1998г.Рабтила съм  в Албена и в Германия.

# 22
  • Мнения: 28
 на патерици честити 11 месица на РАЯ на мама geomar да расте здрава и да слуша мама и тати да събира сили че дригия месец ще духа първата свещичка

# 23
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Алекса, аз съм с дископатия (и с какво ли още не Cry). Съветвам те: ако имаш възможност, извикай майка си!!!
Много е важно да се лекуваш докато е време, за да не се прищипе нерв, тогава не можеш да се оправиш месеци наред. Не искам да те плаша, но ако ти е за първи път това с кръста, действай незабавно. Трябва да спиш на твърдо, да намериш удобна поза, за да не дразниш допълнително нервите, носи колан, гледай да не си на течение. Какви хапчета пиеш, нещо за мазане имаш ли?
Направи си снимката, може и на физиотерапия да походиш малко. Затова повикай майка си на помощ!
Конюнктивита, знаеш, че е заразен, мий си много често ръцете, използвай лично твоя кърпа за триене, колкото можеш стой по- далече от бебка. А тя милата, ще се оправи, но преди това ще измъчи и себе си и теб Cry

Момичета, не знам дали ще успея да се включвам вече преди да "отлетя" на юг. Желая ви да сте много здрави, да се радвате на хубаво време и много разходки!

Мама Веси, сигурно вече е на Добричка земя newsm78

# 24
  • Мнения: 3 810
Честит рожден ден на Симона,
да порасне голяяяяма кокона!
Да радва тати и мама
и да стане бизнесменка голяма!

  bouquet

gabriel2, благодаря за инфото- вече си в списъка!
Aleksa, оправяйте се бързо!
mama_Blue , откри ли недостатъка на подстриганата коса?
Между впрочем първия надпис под аватара ми във форума- за местоживеене пишеше:
"Близо съм до Каварна, но кажете ми как да отида с 2 деца на рокконцерт?"
Излишно е да коментирам повече... Cry

# 25
  • Мнения: 110
anuschka Това със кръста ми е за пръв път.Получи се след раждането.Оттогава ме наболява а тука от скоро доста боли.Изписаха ми Дексофан хапчета и Нимезил прахчета.Нищо за мазане.Снимката сигурно другата седмица ще я правя,стига мъжа ми да остане да гледа малката,че нали ви казвам няма кой да ме замести.Спим на матрак,но то май от твърдото ме боли повече.Във Варна като си отида там съм на пружина и няма проблем.Ще видим какво ще стане.

# 26
  • Мнения: 4 392
Aleksa,прекрасно те разбирам .И аз съм на един хал...,само дето майка ми е на 250км,а Варна е на един хвърлей място.Затова ,действай.
Ако сега не вземеш мерки с кръста,с годините още по-зле става.Аз съм имала дни,когато не съм можела да стана от леглото и само с рев можех да се наведа съвсем малко. ooooh!
Трябва да внимаваш и как се навеждаш,винаги прикляквай!
Още веднъж -бързо оправяне!Стискам палци!
Момичета,благодаря за милите пожелания!Ще си ги извадя,за да ги показвам на Мони,като порасне! Laughing
mimi_kir ,голяма поетеса си! PeaceМерси за оказаната голяма чест!Дано,дано да стане бизнесдама,каквато аз не станах hahaha Joy!

# 27
  • Мнения: 3 810
Amarena, никога не е късно да станеш! Wink
А иначе за стихчетата- какво ли не прави форума с нормалните хора... Mr. Green

# 28
  • Мнения: 4 392
Amarena, никога не е късно да станеш! Wink
А иначе за стихчетата- какво ли не прави форума с нормалните хора... Mr. Green
Ами ,мисля ,че притежавам необходимите качества,но ми липсва само едно нещо,нали се сещаш: Joyнай-важното...

# 29
Да взема и аз да се включа, че като гледам колко нещо сте изписали....
Aleksa много добре те разбирам как се чувстваш, защото и мъжът ми имаше подобни проблеми с кръста, затова и ходи постоянно с колан, но неговото се оказа - дискова херния. Дори преди 1-2 години ходи при един физиотерапевт във Варна - д-р Бъклев, от който е много доволен. А относно дали да викнеш майка си - няма какво да чакаш. Едва ли ще ти откаже помощта си.
mimi _kir хубави стихчета. Да вземеш да публикуваш още - ако имаш написани готови де.... Явно си разностранен талант - гледане на 2 деца, домакинстване, шиене и др. майсторлъци  smile3501
НА СИМОНА освен да е жива и здрава, много щастлива , когато почне да бърбори да напомни на мама и тати за братче или сестриче след някоя и друга година. Аз нали знаете,че събота и неделя съм offline  (май така се пише - знам ли ?) - така, че приятни почивни дни на всички мами и ако ме зърнете по центрото обаждайте се.
kemi надявам се в скоро време да се видим. Знаеш за какво. Предполагам след 10-ти, защото ме затрупват от много работа в последно време и да искам не ми остава почти никакво свободно време  Sad  Hug

Общи условия

Активация на акаунт