От Великобритания до България – Превоз и закупуване на поръчките ни – 17

  • 50 862
  • 749
  •   1
Отговори
# 585
  • Сливен
  • Мнения: 295
От АСДА гросъри осчетоводяват по-късно сумата, след около седмица, възстановяват удържаното в повече. Не е необходимо да пишеш и да ги питаш, те сами го правят.

# 586
  • Мнения: 2 516
Благодаря много! Ще изчакам тогава Simple Smile И другото, което търсих, но не видях - тракинг номер? Имам номер на пратката, но не и проследяващ номер, а уж е изпратена.

# 587
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
cia_maritima, какво стана с липсващата ти пратка? Откри ли се, в крайна сметка?
За съжаление не.

Писа ли на сайта-изпращач? Те какво ти отговориха?

# 588
  • Мнения: 2 298
А провериха ли в камионите, които са "разтегателния склад" пред GGBG?

# 589
  • Мнения: 3 611
Заплетени е много всеки се оправдава днес ми предстои разговор с Окадо след 10мейла кореспонденция.С Ггбг сме се разбрали времето ще покаже дали си държат на думата  или ще остана с още по лошо впечатление към тях.За сега все още чакам развръзката.След 5 6 посещения се оказа че пратките ги няма.Вероятност  да са дадени на др клиент който ще облажи за празниците.

# 590
  • Мнения: 18 529
Cia, вероятно е последното. Особено ако са детски стоки.

# 591
  • София
  • Мнения: 9 850
Ако са без ID, който и да е превозвачът, разчита малко на честна дума... Преди време Габко май искаха фактура/поръчка като доказателство, но не знам дали още процедират така.

# 592
  • Мнения: 3 611
Хартиен носител вече не издавали ,имам на профила си самитр поръчки колко пари струват, че са платени  и доставени времето в което искат от Ггбг.Имам над 60 70поръчки в рамките на няколко месеца проблем никакъв.Дойде олелията  около черен петък и всичко се омаза.Мн вероятно да са дадени на друг.Не вярвам да ги доставят на Ггбг без Id.Сега за да се убедя за мен си ще поръчам отново но за по малко пари ако се доставят ясно е къде е грешката.

# 593
  • Мнения: 1 466
Аз днес си получих всички поръчки, включително и тази, за която се притеснявах, че не е отразена в системата.

# 594
  • София
  • Мнения: 9 111
Добре де, какъв човек трябва да си, за да прибереш тихомълком чужди неща Cry .

# 595
  • Мнения: 7 573
Ми ей такива хора са, възползващи се от ситуацията. Малко са тези като мен и други, които питат, разправят се, чак отварят пратки и проверяват и връщат, след като са им били редовно връчени от ГГБГ, а реално са чужди пратки. А за благодарност превозвачът след това пробва да те "извози" на дребно.

# 596
  • Мнения: 3 611
Добре де, какъв човек трябва да си, за да прибереш тихомълком чужди неща Cry .
Хора има всякакви аз съм им върнал 6 объркани поръчки с мисълта че някой някъде чака нещо.Даже не са ми върнали парите които са ни взели за тях защото все са били по няколко пакета в поръчка.

# 597
  • София
  • Мнения: 9 850
И аз съм връщала чужди пакети, но моя не се намери. Вярно, че беше дребно и евтино, но въпросът е принципен...

# 598
  • Мнения: 7 573
И моя 1 такава пратка не се намери. Загубиха я миналата година точно някъде около Коледа. Беше си отбелязана в профила ми и всичко, но някъде в БГ изчезна. Вероятно дадена на друг човек.

# 599
  • Мнения: 672
Получавате ли мейл след регистрация на пратка от Германия с Габиели? След обновяването на сайта, имам предвид.
Аз не.

Общи условия

Активация на акаунт