Леглото по пътя към издигане в службата

  • 3 478
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 120
Не ми се е случвало, но и не бих го направила Naughty Не е в стила ми...

# 16
  • София
  • Мнения: 17 282
сравнително млад, с чуство за хумор, добър вкус, нежен, средно романтичен, с приятен външен вид, уравновесен и непушач. а, и да е в мултинационална компания. bowuu


Е, на тва му се вика ясни критерии  Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 7 474
сравнително млад, с чуство за хумор, добър вкус, нежен, средно романтичен, с приятен външен вид, уравновесен и непушач. а, и да е в мултинационална компания. bowuu


Е, на тва му се вика ясни критерии  Joy Joy Joy

 Mr. GreenГовори за двама  Praynig

# 18
  • Мнения: 2 327
Аз пък съм си лягала с шефа Simple Smile
Ма доста преди да ми стане такъв. Сега като някой ми каже че заради това ме е взел на работа си мисля как ли съм се представила преди 8 години че още да го държи ако е така наистина Simple Smile

# 19
  • Мнения: 5 647
Около мен има доста примери за издигнали се по този начин дами. Никак не им е зле, но и те все пак си имат акъл в главата, а не са някои кухи лейки.
Що се отнася до мен- до сега не ми се е случвало, а и в настоящата ми работа също си мисля, че няма да стане такова нещо.

# 20
# 21
  • Мнения: 5 647

Абе то моя е много готин, но НЕ, НЕ, НЕ и НЕ!

# 22
  • Мнения: 843
ама ти наистина ли чакаш искрен отговор:-)
На никой НЯМА да му се е случвало,  но всички ЩЕ познаваме такива ДАМИ  и господа.
  Тези, дето сме в този форум таквиз работи не праим! Naughty Категорически.

 Иначе по въпроса : Да, случи ми се , отдавна и бях влюбено пате.  и не за кариера.

# 23
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
По такива теми-никога не казвам никога.

# 24
  • Мнения: 3 164
...............ами не съм си лягала , макар че имах предложения от тук-там, но ме е яд, че отказах Crazy

# 25
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Никога не съм и вече никога не бих-омъжена съм за несъвършен, но мой мъж, на всичко отгоре баща на дъщеря ми. Твърде хубаво, за да го жертвам просто така. При други обстоятелства newsm78

# 26
  • Мнения: 176
В моята така наречена "служба" няма перспективи за издигане, тъй че е безпредметно с шефа да се спи за друго, освен за кеф!  Mr. Green По въпроса - не съм спала с някого с цел да се докопам до повишение.



ей това е и моя отговор yes

# 27
  • Мнения: 1 942
Ей това е то - аз съм със шефка!  Confused  Но по въпроса ако е за повече пари и власт ще сменяме ориентацията, няма как  Joy Joy hahaha

# 28
  • Мнения: 467
Ами, ако се брои, че работих при мъжа ми,  ходехме отдавна преди да открият офис, но "де факто" вечер си лягах с шефаSimple Smile Незнам дали е имало облагодетелстванеSimple Smile Но не мисля, че е имал по-специално отношение поради съвпадението на ролите ми на жена му и секретарката. Той просто е безпощадно справедлив.

# 29
  • Мнения: 2 407
Не съм и не бих, че после лошо се пада..

Общи условия

Активация на акаунт