Не чува или просто се прави, че не чува

  • 5 711
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 364
Не се ядосвай. Доказано е, че мъжете немогат да правят две работи на веднъж... Когато чете вестник, гледа телевизия ..... и да му говориш не те чува.

# 46
  • Мнения: 1 120
Типична мъжка черта. Дали се прави, че не чува  не знам , но истината е ,че трябва да повтарям по 3 пъти докато чуе. Отнесени от вихъра са...
Ооох, като се сетя и синът ми започва да става такъв ooooh!

# 47
  • Мнения: 953
всички са така.даже много пъти полудявам  smile3515като кажа нещо и да не ме чуе.и когато пак стане на въпрос да каже"ти не си ми казала-само си си мислила да ми кажеш".идва ми да му откъсна главата в такъв момент. smile3515 smile3511.ами сина като е тийн елате  да ме видите.хем има избирателен слух хем си прави каквото реши и двамата в комбинация могат да те пратят в гората.

# 48
  • Мнения: 46 511
При нас е обратното, аз изключвам така  Embarassed и мъжът ми се сърди, но не го правя нарочно, баща ми е същия, май от него съм го наследила  Laughing

# 49
  • Мнения: 1 172
Ами знам кога  мога да говоря с него за важни неща и той ме слуша съсредоточено, знам и кога е отнесен и няма смисъл да му приказвам отстрани. Така, че не ме дразни. Обяснявам си го по същия начин, както става и при мен. И аз когато имам работа, независимо в офиса или домакинска у нас, не чувам какво става около мен и последното, което си правя труда да вдяна е дали комшийката на майка ми си е купила пералня или Иван от работата на мъжа ми си хванал гадже  - всичко, което не ме интересува, го елиминирам, дори не полагам усилия да изслушвам.

# 50
  • UK
  • Мнения: 3 959
Чува като му изнася. Аз обаче съм същата. И най много се дразня някой да ми каже нещо, което не изисква отговор и да ме пита "чу ли", тапи да имам в ушите си че да не чуя?!

# 51
  • София
  • Мнения: 35 945
При нас е обратното, аз изключвам така  Embarassed и мъжът ми се сърди, но не го правя нарочно, баща ми е същия, май от него съм го наследила  Laughing
Точно така правя и аз. По този начин си почивам и шума не ми пречи.
Думата е точно такава - изключвам. Wink

# 52
А пък моят мъж освен от глухота страда и от мъжка слепота.Редовен въпрос: Къде ми е.........?
И  моят е така ама вече сам му свикнала

# 53
  • Мнения: 2 040
Така им изнася .. няма ли да се светнат, че щом жената говори, всички трябва да мълчат, слушат и кимат в съгласие  Laughing Laughing Laughing
И моя мълчи като риба ... играе ли на комп. игра или да гледа филм, питам си аз и си питам и като извикам, той ме гледа все едно ме вижда за пръв път: Защо викаш, чувам ...  аз: Е като чуваш, що нищо не казваш ... той: Щото не съм те чул .... а иди го разбери кво иска да каже ...  Laughing

# 54
  • Linz
  • Мнения: 11 619
От начало мислех, че се пра'и... Ама той верно не чувал. И постоянно ми се налага да питам: Чу ли? И децата са се научили- ако не отговоря питат: мамо, чу ли? На Рая това й бяха от първите думи.

# 55
  • Мнения: 936
И моят притежава споменатите " избирателен слух" и мъжка слепота". И аз използвам тактиката да го карам да повтаря какво съм казала. Най-редовно припомням " Казах ти вече", или като попита къде стои нещо, казвам " На обичайното си място" или "там , откъдето го взе и предният път."

# 56
  • Мнения: 4 806
случва се, но го приемам за нормално - просто повтарям въпроса или твърдението, докато се убедя, че е при "получателя си".

# 57
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
случва се, но го приемам за нормално - просто повтарям въпроса или твърдението, докато се убедя, че е при "получателя си".


 Peace

# 58
  • Мнения: 5 475
И моя от време на време е отнесен..

# 59
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Чува,чува-много хубаво си чува,щото аз много хубаво викам  newsm53

Общи условия

Активация на акаунт