Разхвърляни ли са мъжете ви

  • 6 941
  • 118
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 100
Умерено подреден, като мен:) ТЪй като не оби4ам вманиа4аването на тема ред и 4истота, но пък и оби4ам да е подредено. Пасваме си и съм доволна Heart Eyes

# 91
  • София
  • Мнения: 625
Моя мъж не признава гардеробите-всички дрехи вън.По столовете,раклата дъската за гладене-навсякъде другаде,но не и в гардероба Twisted Evil Twisted Evil Crazy

И при нас така........На моменти се чудя кой повече разхвърля той или детето....
Ама като почне да чисти няма равен...Аз съм по отгоре отгоре ама той..........

# 92
  • Мнения: 3 334
Не е разхвърлян, но и не е педант. Доста подреден е, но не издребнява  Laughing
Peace

# 93
  • Мнения: 2 274
   Уффффф, болна тема! Както много ми помага като чистим / понякога чисти и сам /, така е и много разхвърлян! Направо избеснявам понякога  #2gunfire! Ама рядко мърморя и обикновено оставям нещата там където ги е оставил! Като престоят ден - два и ги прибира сам. Понякога много като се ядосам му прибирам нещата и после следват въпроси като: Къде са еди кои си документи? или Къде са ми СD-тата?  Twisted Evil

# 94
  • Мнения: 1 370
В нашето семейство аз съм разхвърляната(като имате в предвид, че съм повече от подредена). Моят мъж си подрежда даже и белъото, ако нещо му е разхвърляно, може да го доведе до нервна криза #Crazy

# 95
  • Мнения: 7 430
Ами почти - понякога си слага всичко на мястото  Wink но друг път повечко ги разпилява ooooh!

# 96
  • Мнения: 118
Аз си знаех,че е такъв но понякога се дразня,но поне не ми прави забележки ако и аз не съм подредила.Незнам кое е по доброто зло?
И при нас е така, по някога не обръщам внимание, но като ме "хванат лудите"   smile3514 започвам да се карам и да хвърлям Даже веднъж знаех, че ще имаме гости и сложих захвърлените му чорапи да висят на полюлея, като се надявах да се смути, newsm09 но уви smile3506. Ще си го обичкам и такъв да ми е жив и здрав  Kissing Heart.

# 97
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Умерено разхвърлян е. Peace

И Веско е умерено разхвърлян. Grinning

# 98
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Не беше разхвърлян, но от как се запозна с мен започна да ме конкурира. Дразня се обикновенно когато изрина кочинката и той веднага трупне нещо някъде, но като се има предвид че и аз пазя подредено не повече от 5 минути, дразненията ми минават бързо.

# 99
  • Мнения: 998
Много е разхвърлян - не само по отношение на вещите, но е и разсеян. Някои хора си имат ред в бъркотията. Т.е. за външен наблюдател нещата има са разхвърляни, но те си знаят точно кое къде е. В нашия случай обаче, не е така. Добре, че имам зрителна памет, та все като ме попита къде са му ключове, телефон, часовник (всеки ден са на различно място) - спасявам го.
Обаче, както и свекърва ми казва, от чорапите му спасение няма. Joy Намират се на най-неочаквани места, понякога престояват с месеци там!
Но както й да е. Това са подробности. Важното е, душата да е широка Hug

# 100
  • София
  • Мнения: 377
Еднакво сме си разхвърляни, не си пречим  Joy

# 101
  • София
  • Мнения: 36 053
В началото беше разхвърлян и доста се ядосвах /аз пък съм другата крайност- педант/, но вече е по-добре. Гледа да си прибира нещата, аз се старая да не съм толкова мърмореща и вечно недоволна. Не се оплаквам. Wink

# 102
  • София
  • Мнения: 3 123
изобщо не е разхвърлян-всичко си прибира веднага -и дрехи и храна(ако е ял).Даже понякога ми прави забележки,че не си прибирам разни неща.

# 103
  • Мнения: 6 624
при нас аз съм по разхвърляна

# 104
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Разхвърлян е докато не му "изсъскам" Joy След това известно време е доста подреден и така до следващия път   Wink

Общи условия

Активация на акаунт