Вътрешни размисли и съвети с Нивиана - 10

  • 50 599
  • 420
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 231
Здравей, Нивиана!
Преди известно време много ми помогна с цветовете и съветите за обзавеждането в къщи. Сега майка ми обзавежда кухня, за която ако е възможно пак ще поискам да ни дадеш насоки за цвета на килима, пердетата и диваните. Това е кухнята:

Скрит текст:

Срещу нея сме поръчали ъглови легла в същия зелен цвят, които ще се ползват като диван, затова трябва да поръчам възглавниците и калъфа за матраците. От фирмата ми предлагат следните дамаски/не съм им фенка, но като няма други/:

Скрит текст:
Скрит текст:

За пердета и килим нямам никаква идея Sad

# 106
  • Мнения: 2 230
Ей че весел цвят Blush Ако обичате шарено - втория с червените цветя, ако искате скучно - един от последните два.

# 107
  • Мнения: 560
Здравей, Нивиана!
Преди известно време много ми помогна с цветовете и съветите за обзавеждането в къщи. Сега майка ми обзавежда кухня, за която ако е възможно пак ще поискам да ни дадеш насоки за цвета на килима, пердетата и диваните. Това е кухнята:

Скрит текст:

Срещу нея сме поръчали ъглови легла в същия зелен цвят, които ще се ползват като диван, затова трябва да поръчам възглавниците и калъфа за матраците. От фирмата ми предлагат следните дамаски/не съм им фенка, но като няма други/:

Скрит текст:
Скрит текст:

За пердета и килим нямам никаква идея Sad




Смела майка имате;)) Това осемдесетарско електриково;)

От цветята може би на втория ред третото за възглавници.
Фон на леглата кафявото 391.
Дано се успокои картинката малко;)

Пердетата  чисто бели.
Килима сив като стените.



# 108
  • Мнения: 560
Ей че весел цвят Blush Ако обичате шарено - втория с червените цветя, ако искате скучно - един от последните два.


 Колко да е скучно с това зелено жълто:))

# 109
  • Мнения: 2 230
Ако е само един толкова ярък цвят, ще му е самотно и скучно Simple Smile

# 110
  • Мнения: 1 231
Много благодаря за съветите!
Дано я убедя за кафявото. Стаята преди беше тъмно кафява-секции, легло - соц. обзавеждането. Тя обича свежите, ярки цветове и искаше коренна промяна.

# 111
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Щях да пиша - третата на долния ред. Но Нивиана ме е изпреварила. Има нюнс на това крещящо електриково и прихваща малко от кафявото на ламината.

# 112
  • Варна
  • Мнения: 4 057
От кухнята бих махнала зелената страница до хладилника, като случайно подпряна останала от ремонта ми изглежда.

# 113
  • Мнения: 1 231
Това ще бъде плъзгаща врата, ще влиза в стената, още не е инсталирана.

# 114
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Това ще бъде плъзгаща врата, ще влиза в стената, още не е инсталирана.

Ясно, така ми се оформя картинката Simple Smile

Нивиана ти е дала предложенията за дамаска, за укротяване на зеленото. Може да се наложи предложеното за възглавници с останалите едноцветни в кафява гама 326 и 370, освен 391 за комбинация, на живо са възможни отклонения в цветовете от това, което виждаме.

# 115
  • Мнения: 5 346
Здравейте!  

На мен цветът на снимката на  кухнята не ми изглежда зелен, а  по-скоро жълт. Третата  на долния ред и на мен ми харесва. За килим маслено зелено също би било добре.

 Ето какво стана с моите злополучни полици. Това на първа ръка. Постепенно ще променям, докато ми допадне или по-скоро, докато им свикна.
Скрит текст:







Последна редакция: чт, 20 сеп 2018, 22:11 от K.A.G.

# 116
  • Мнения: 9 875
Хубави са Simple Smile

# 117
  • Мнения: 560
Здравейте!  

На мен цветът на снимката на  кухнята не ми изглежда зелен, а  по-скоро жълт. Третата  на долния ред и на мен ми харесва. За килим маслено зелено също би било добре.

 Ето какво стана с моите злополучни полици. Това на първа ръка. Постепенно ще променям, докато ми допадне или по-скоро, докато им свикна.
Скрит текст:









 Романтично е станало. Поздравления.
Можете да облепите вратичките на бюрото с фолио.
И да сложите  бяло стъкло отгоре.
Ще стане като ново.



# 118
  • Мнения: 5 346
Румка 833 и Нивиана, благодаря!
Бюрото и сега е с фолио. Предстои промяна или ново бюро, но имам  други ремонти и паричките хвърчат. Днес купих  тюлено перде с цвят на много нежно шампанско на мястото на лентовидните щори.  Също днес смениха и вратата на един от входовете на къщата. Чакам и една друга поръчка за навес  над входната ми врата.  Затова бюрото ще почака. Едно по едно, че   финансите издъхват.

Последна редакция: пт, 21 сеп 2018, 22:28 от K.A.G.

# 119
  • София
  • Мнения: 282
Здравейте Simple Smile Искам помощ и аз . Хол с латекс 3 стени бели, четвъртата цвят мента. Поръчан диван в шоколадово кафяво.
Моля за цвят на секция. Под паркет в панелка, на всичкото отгоре цветът е различен....едни светли,други тъмни . побърквам се като го гледам. Но не ми се иска да слагам ламинат върху паркета .
http://prikachi.com/images.php?images/15/9397015I.jpg

Общи условия

Активация на акаунт