Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 23 тема

  • 106 121
  • 736
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 3 027
Момичета здравейте! Искам да попитам някоя с пигментни петна и съответно успешно премахване чрез процедура? Имам огромно петно появило се след тримесечна употреба на противозачатъчни и няколко безуспешни опита за премахване с козметика. Ужасно е, огромно е и не мога с нищо да го скрия Sad Моля за помощ


Отиди на дерматолог- това е моят съвет.
Има нов вид на мезотерапии зс избелване Pluryal Shine (ако не бъркам), именно за пигментни петна.
Другият вариант, за който съм чувала добри отзиви, е лазерен пилинг.
Аз имам същото, както и по едно на скулите. Всичко съм опитвала...
Избелваща мезотерапия съм правила 2 пъти при различни дерматоложки с различни продукти. Най болезненото нещо, което съм правила. Резултат нямаше никакъв.
Лазери също съм правила 3 пъти с различни уреди. Ефект също нямаше.
За избелващи кремове с цени от 2лв до 200лв няма да коментирам Simple Smile
За сега най добър ефект имаше дълбокият пилинг. Петната изчезнаха изцяло, но след 3 месеца пак се появиха (въпреки слънцезащитата) трябваше да направя два последващи по леки, но нямах свободно време тогава.
Тази есен планирам да направя няколко, та ще видим.

# 436
  • Мнения: 281
Здравейте и от мен, скоро не съм се включвала, тъй като не си бях правила никакви процедури.
Моя приятелка се възползва от намалението в Дерма акт през август и си направи няколко птоцедури, трябва да кажа, че не очаквах да видя такива резултати, но изглежда страхотно - подмладена и някак по-женствена. Направила е мезотерапия под очите, филър в брадичката и устните. Все едно гледам друг човек, но в същото време корекциите не са натрапчиви, седят естествено. Похвали ми много и докторите, които са й правили процедурите.
Та, да не изостана и аз, записах си час за мезотерапия под очите, имам вече леко отпускане на кожата там и фини бръчици. Утре съм на процедура и ще споделя резултатите ( при моята приятелка дори торбичките под очите са се повлияли)  и обмислям да направя подарък на майка ми - ботокс и филъри.
Тя също има пигментни петна по лицето като снимката горе и ще разпитам за възможните терапии.


Искам да попитам и някоя от вас правила ли си вагинална терапия за инконтиненция и какви са наблюденията ви?

# 437
  • София
  • Мнения: 326
Като чета мисля че Belkyra е липолитичен ензим, който се инжектира за разграждане на мазнините? Това беше едната опция която ми предложи пластичния хирург, но предполагам друг вид защото каза че струва 120 лева едната инжекция, а ще трябват по 2 два пъти.

# 438
  • Мнения: 3 027
Здравейте и от мен, скоро не съм се включвала, тъй като не си бях правила никакви процедури.
Моя приятелка се възползва от намалението в Дерма акт през август и си направи няколко птоцедури, трябва да кажа, че не очаквах да видя такива резултати, но изглежда страхотно - подмладена и някак по-женствена. Направила е мезотерапия под очите, филър в брадичката и устните. Все едно гледам друг човек, но в същото време корекциите не са натрапчиви, седят естествено. Похвали ми много и докторите, които са й правили процедурите.
Та, да не изостана и аз, записах си час за мезотерапия под очите, имам вече леко отпускане на кожата там и фини бръчици. Утре съм на процедура и ще споделя резултатите ( при моята приятелка дори торбичките под очите са се повлияли)  и обмислям да направя подарък на майка ми - ботокс и филъри.
Тя също има пигментни петна по лицето като снимката горе и ще разпитам за възможните терапии.


Искам да попитам и някоя от вас правила ли си вагинална терапия за инконтиненция и какви са наблюденията ви?



При кой дерматолог е ходила там? Четох, че имат различен вид пилинг и мисля да се възползвам, обаче докторите са ми напълно непознати  newsm78
Някой друг ходил ли е в Дерма акт?

# 439
  • Мнения: 281
Здравейте и от мен, скоро не съм се включвала, тъй като не си бях правила никакви процедури.
Моя приятелка се възползва от намалението в Дерма акт през август и си направи няколко птоцедури, трябва да кажа, че не очаквах да видя такива резултати, но изглежда страхотно - подмладена и някак по-женствена. Направила е мезотерапия под очите, филър в брадичката и устните. Все едно гледам друг човек, но в същото време корекциите не са натрапчиви, седят естествено. Похвали ми много и докторите, които са й правили процедурите.
Та, да не изостана и аз, записах си час за мезотерапия под очите, имам вече леко отпускане на кожата там и фини бръчици. Утре съм на процедура и ще споделя резултатите ( при моята приятелка дори торбичките под очите са се повлияли)  и обмислям да направя подарък на майка ми - ботокс и филъри.
Тя също има пигментни петна по лицето като снимката горе и ще разпитам за възможните терапии.


Искам да попитам и някоя от вас правила ли си вагинална терапия за инконтиненция и какви са наблюденията ви?



При кой дерматолог е ходила там? Четох, че имат различен вид пилинг и мисля да се възползвам, обаче докторите са ми напълно непознати  newsm78
Някой друг ходил ли е в Дерма акт?
Тя е била при Д-р Чокоева, аз днес бях при д-р Райкова и съм многооо доволна от нея, изключително подробна консултация ми направи и ми направи много добро впечатление - усмихната, внимателна. Ще видим сега какъв ще е резултатът от мезотерапията при мен.

За пилингите не знам, аз не съм си правила такава процедура.

# 440
  • Мнения: 23 256
От д-р Райкова има доволни мои познати, аз самата бях там на консултация и подкрепям казаното по-горе за нея.
За д-р Чокоева имам изказани негативи, но все пак всичко е субективно.

# 441
  • Мнения: 6 015
Аз да се запиша скромно с една мезотерапия от днес. Ходих да проучвам нов (за мен) салон и реших това да си направя, но много ме заинтригуваха с този Хидрафейшъл, обмислям до края на месеца да си направя и него.

За въпросните ми бръчици около очите, т.нар. "Пачи крак", ми препоръчаха Венус Вива. В темата много съм срещала да го споменавате и ще разгледам по-обстойно.

# 442
  • Мнения: 686
За пачи крак мисля, че ботокс би бил най-ефективен

# 443
  • Мнения: 6 015
Възможно е, но аз съм почти на 26, не мога от сега да започна с ботокса. Trollface
След хидрафейшъла ми препоръчаха да направим един радиочестотен лифтинг, който също обмислям.

А уж отидох да им видя цените на лазерната епилация.

# 444
  • София
  • Мнения: 140
Момичета, благодаря ви за помощта. Аз се отказах от консултация за doublo-s. Историите, които прочетох за стопяване на мазнините на лицето, дори и на половина истина ме отказаха. Аз си правя мезотерапия филорга веднъж в годината и смятам засега да остана с нея:)

# 445
  • Мнения: 686
Мира, ако има изявени бръчки - възрастта не е от значение.
При налични бръчки, по-добре да се овладеят своевременно, вместо да се чака да се задълбочат.
А ботоксът може и да спре вредни мимики.

# 446
  • Мнения: 6 015
Не, аз нямам видими бръчки. Въпросните около очите ми се появяват при широка усмивка, иначе не.
Не са ми болка за умиране, по-скоро търся процедури, с които да се грижа за свежия вид на кожата си, пък ако действат и върху дребни бръчици още по-добре.

# 447
  • Мнения: 7 720
Момичета, благодаря ви за помощта. Аз се отказах от консултация за doublo-s. Историите, които прочетох за стопяване на мазнините на лицето, дори и на половина истина ме отказаха. Аз си правя мезотерапия филорга веднъж в годината и смятам засега да остана с нея:)

Какъв ефект има от мезотерпията и къде я правиш?Blush

# 448
  • Мнения: 686
Здравейте, лицето ми е доста слабо и изпито. Дерматоложката ми препоръча ампули за пиене Регулатпро хиалурон. Давал обем на лицето. Не съм го чувала досега. Някой има ли опит с него? Цената не е особено ниска, дали наистина дава описания ефект? No Mouth

# 449
  • Мнения: 4 608
Здравейте, лицето ми е доста слабо и изпито. Дерматоложката ми препоръча ампули за пиене Регулатпро хиалурон. Давал обем на лицето. Не съм го чувала досега. Някой има ли опит с него? Цената не е особено ниска, дали наистина дава описания ефект? No Mouth
И аз се присъединявам към въпроса, тъй като също съм със слабо и изпито лице.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт