Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 23 тема

  • 106 110
  • 736
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 3 027
Според мен е възможно, защото аз пия едни добавки на Neocell (colagen beauty bulder) и забелязах, че ми напомпват лицето, което пък аз не харесвам.

# 451
  • Мнения: 686
Супер, значи нистина има добавки с такъв ефект!

# 452
  • София
  • Мнения: 760
Здравейте, лицето ми е доста слабо и изпито. Дерматоложката ми препоръча ампули за пиене Регулатпро хиалурон. Давал обем на лицето. Не съм го чувала досега. Някой има ли опит с него? Цената не е особено ниска, дали наистина дава описания ефект? No Mouth
И аз се присъединявам към въпроса, тъй като също съм със слабо и изпито лице.

И ако дава този ефект, като се спре да се пие, какво се случва?
Защото не може да се пие постоянно.....

# 453
  • Мнения: 686
Не знам. Затова попитах дали има някой, който го е пробвал, да даде отзиви.

# 454
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
Аз съм приемала друг продукт с ХК, който не е много евтин. Напомпва кожата, дава свежест, може дори да има подпухналост, ако се прекали. Като се спрат - не се изпайдушва веднага.  В моя случай се депонира ХК в кожата, но тя няма как да остане там завинаги Simple Smile Ползвам ги за SOS ситуации, но има жени, които ги пият постоянно от години.

# 455
  • Мнения: 686
a.l.e.n.a, ХК injuv на Source Natural ли имаш предвид?

# 456
  • Мнения: 13 028
Аз съм пила тези на Алена, имат много добър ефект. Ако ги намеря на по- изгодна цена бих пила за дълго време. Не помня за колко време се е задържал ефекта след спирането им.

# 457
  • Варна
  • Мнения: 290
И аз се присъединявам към питането на Алена, какви таблетки е пила, и от къде ги поръчва.
И друг въпрос имам, колко дълго време се пият?
Аз сега обмислям една мезотерапия ( инжекционна), малко да се поосвежа.
Сложих и малко ботокс преди около 10дни. И стигнах до извода че дали 30 или 60 единици слагам,пак ме изпъва, само че бързо го разграждам пустия му ботокс. Затова доктора предложи да сложим този път 30 единици ( за справка преди 4мес сложих 62 единици), и да видим дали и колко ще хване. За мое учудване хвана доста добре, остана само малко на гневната да допълним. Така че явно това е моята схема, през 3-4месеца по малко.
За устните обмислям сега малко обем, но не съм слагала досега никога, и се притеснявам от усещането за чуждо тяло в устните, дали няма да ми е неестествено.
Това от мен като процедури.

# 458
  • София
  • Мнения: 2 062
Предполагам, че за тези таблетки става въпрос. Бяха препоръчвани многократно от една дама в темата за iHerb . Всички бяхме луднали по тях . И аз съм ги пила. Не мога да определя ефекта. И затова не ги пия вече. Няма да скрият нито бръчки, нито ще предотвратят отпускане на кожата. Може да има леко освежаване на вида й и толкова.

# 459
  • Мнения: 1 340
Аз съм пила тези на Алена, имат много добър ефект. Ако ги намеря на по- изгодна цена бих пила за дълго време. Не помня за колко време се е задържал ефекта след спирането им.

Има тук на добра цена според мен за 140мг , 90 капсули

https://www.healthmonthly.co.uk/swanson_ultra_injuv_hyaluronic_a … g=Hyaluronic+Acid

# 460
  • Варна
  • Мнения: 290
Аз съм пила тези на Алена, имат много добър ефект. Ако ги намеря на по- изгодна цена бих пила за дълго време. Не помня за колко време се е задържал ефекта след спирането им.

Има тук на добра цена според мен за 140мг , 90 капсули

https://www.healthmonthly.co.uk/swanson_ultra_injuv_hyaluronic_a … g=Hyaluronic+Acid



Някой поръчвал ли е от този сайт? Пише че имат и безплатна доставка до България. Аз стандартно като поръчвам от Англия пращам до превозвач, но тук пише че пращат до Бг. Не ги зная като сайт, надявам се на са фалшиви Simple Smile

# 461
  • Мнения: 13 028
Да много добре е цената. Някой поръчвал ли е от сайта да питам и аз? Доставката колко ли ще е?

# 462
  • Мнения: 1 340
Да много добре е цената. Някой поръчвал ли е от сайта да питам и аз? Доставката колко ли ще е?
Аз не съм в България, но поръчвам от този сайт всеки месец. От около година доставката за Европа е безплатна. Изпращат ги с нормална поща и отнема около 15 дни (поне при мен), с превозвач ще е по бързо предполагам. За 5-6 години през които поръчвам ми се е случвало само веднъж да се загуби пратката и ми изпратиха поръчката отново. Не мисля, че са фалшиви, като започнах да купувам продаваха само Swanson  и цените бяха като в американския им сайт.

Последна редакция: сб, 08 сеп 2018, 15:53 от blue75

# 463
  • Мнения: 13 028
Да рискувам освен с една опаковка и да се надявам да дойде? Адрес домашен ли да дам или в пощата?

Влизам в сайта копирам името на таблетките, давам търсене и не ги намира? Що така?

Блу, можеш ли линк да сложиш напарво?

Последна редакция: сб, 08 сеп 2018, 15:51 от JACKLIN*

# 464
  • Мнения: 1 340
Домашен адрес, няма да се загуби пратката, а и да се загуби ще ти изпратят нова. Моята се беше загубила около Коледа, предполагам заради многото пратки.


https://www.healthmonthly.co.uk/swanson_ultra_injuv_hyaluronic_a … g=Hyaluronic+Acid

Жаки, с този линк не става ли?

Последна редакция: сб, 08 сеп 2018, 16:25 от blue75

Общи условия

Активация на акаунт