Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 67

  • 55 775
  • 749
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 033
Т.е. си е нормално ли?  И може ли ако е бил задържан, цикъла да си дойде навреме, да го видим голям на 4 ден и после до 8 ден да се е махнал?

# 421
  • София
  • Мнения: 7 645
Да, може
На мен ми се е случвало, но след фемара, без пункция.
Имах киста на 2-3 ден от ц след фемара, на 6-ти вече я нямах.

# 422
  • Мнения: 258
Моля за мнение- вярно ли е, че цветна снимка се изисква само ако се кандидатства по фонда за ин витро?

# 423
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Не и вярно. Тя се прави винаги когато не се постигне  бременност в рамките на 6м или 1г и едно от  най-важните изследвания при жената. Успех 😊

Последна редакция: пн, 13 авг 2018, 13:34 от Valentina Dragancheva-Encheva

# 424
  • София
  • Мнения: 7 645
Цветната снимка е начин за проверка на проходимостта на тръбите.
Другия начин е хидротубация.

Но ако има запушване и жената трябва да прави инвитро заради това, от фонда който отпуска средства за това инвитро приемат само цветната снимка.

Двете с хидротубацията представляват почти едно и също, само дето при снимката се прави снимка черно на бяло, а при хидротубацията се наблюдава с ехограф и после нямаш снимка.

# 425
  • Пловдив
  • Мнения: 591
Ако фактора е мъжки от фонда не са ми искали цветна снимка и не съм и правила.

# 426
  • София
  • Мнения: 7 645
eстествено, че ако фактора е мъжки не се изка снимка.
Но тя е ценна за тези, които кандидатстват с тубарен фактор

аз реално правих 2 хидротубации, след това една лапароскопия и след като 2г след нея отново не забремявах се наложи отново да проверя тръбите, тогава обаче вече не се излъгах с хидротубация, защото очаквах да не ми работят тръбите и за това направих ЦС. Е, бяха ми проходими, но все пак ако не бяха, щеше да ползвам ЦС за фонда.

# 427
  • Мнения: 269
Ние кандидатствахме с мъжки фактор и не са ми искали цветна снимка.Правих я по препоръка на лекуващия лекар,за да се изключи наличието на ходросалпингс,което би провалило опита.

# 428
  • Мнения: X
Здравейте, дами! Flowers Sunflower
От днес започна и моята стимулация. Назначиха ми Мериоферт 150 сутрин и 225 вечер, не знам много ли е силна тази стимулация..След 5 дни ще видим как вървят нещата..За инсеминацията има 150 Менопур и мислех, че от него получавах сърцебиене и задух.
Между другото днес е специален ден за мен и моят половин Revolving Hearts - преди цели 8 години между нас се появиха първите любовни тръпки Bowtie Всяка година му правя по някоя изненада, а сега изненадата е малко по-различна. За тези години минахме през всякакви емоции, и падахме, и ставахме, и бяхме щастливи. И имахме, и нямахме. Сега може да се каже, че сме готови за семейство, за дете и за всички такива отговорности. Както наскоро ми каза моята баба Heartbeat " Имате си всичко, само едно си нямате!" Усеща жената, а дава всичко за мен да съм добре. И за това аз сега ще дам всичко от себе си в тази битка. Пожелавам си за днешният специален за мен ден, да получим и това липсващо парченце от нашия любовен пъзел и да сме здрави! Желая и на всички вас много любов и прекрасни бебета!

# 429
  • София
  • Мнения: 1 358
Slunceto _-@-_ , успех Hug

# 430
  • Мнения: 94
Благодаря ви момичета:hugs:
Ще потърся Рамус в Бургас, ако няма отивам  в Лина.
Здравей,в Бургас ж.к Меден Рудник бл.383

# 431
  • Мнения: 1 327
Аз в Бургас пускам само в Тошкина.

# 432
  • Мнения: 4 087
Тошкина ми изкараха витамин д -2,ама се „впечатлиха”,чак след като тръгнах да настоявам, че е невъзможно.....върнаха ми парите и пратиха кръвта в София за контрола и се оказах с над 30....ама не се ли бях усъмнила.....така щеше да си остане

# 433
  • Мнения: 56
Здравейте дами!
Искам да ви попитам знаете ли доц. Тимева (клиника Щерев) кога ще излиза в отпуск и как мога да се свържа с нея?

Свързването само  през рецепция. И аз съм при нея Simple Smile На 5 ден от трансфера. Успех ♡

# 434
  • Мнения: X
Здравейте! Да ви попитам за инжекциите в корема задължително ли е да редуваме страните, защото снощи ми остана синина от едната страна. Поставям ги сутрин и вечер, т.е днес два пъти трябва да се боцна на една си съща страна. Предполагам, че не е проблем, но да ви попитам за всеки случай Simple Smile А имам изписан аспирин през ден, заради риск от тромбофилия. Четох някъде, че не трябва сега да се приема и съм го спряла. Вие пиехте ли си го?

Общи условия

Активация на акаунт