Паническо разстройство - 33

  • 72 853
  • 745
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 28
Защо пък така

# 541
  • Мнения: 343
Asya, аз взех да си мисля, че имам мигрена. Започва със стискане на зъбите, мотае ми се главата и после започвам да усещам като болка/изтръпване/тежест на цялата дясна част. И то като го свърже със симптомите ми на ГТР, които са подобни,  и не след дълго ме удря и ПА.
Дара, при мен е пулсираща болка, най-вече в дясната част. Моето състояние е тревожно-депресивно и когато ме налегнат едни ужасни мисли, ставам парцал. Снощи например се канех да заспивам и се стреснах, отворих широко очи и станах неспокойна, взех да се въртя в леглото. Обръщам прекалено много внимание на симптомите, не знам как ще я карам така.

# 542
  • Мнения: 1 782
А какво става като пиеш хапче за глава? Отминава ли тази болка и тревожността?

# 543
  • Мнения: 343
А какво става като пиеш хапче за глава? Отминава ли тази болка и тревожността?
За глава пия аналгин само, не помага особено много, ако е наистина мигрена, хапчетата казват че не действат. А за тревожността досега съм пила само Диазепам, оправя ме на момента, но и ме приспива много. Макар и да го пия само при нужда, мисля да говоря с психоложката си за нещо по-слабо, а и тоя Диазепам ми е от Америка още.

# 544
  • Мнения: 1 782
тоя Диазепам ми е от Америка още.
Ти май от доста време си вече в Бг. Как ти се отразява, не намаля ли тази тревожност и симптомите?

# 545
  • Мнения: 343
тоя Диазепам ми е от Америка още.
Ти май от доста време си вече в Бг. Как ти се отразява, не намаля ли тази тревожност и симптомите?
Няма го това сърцебиене и прескачане, което имах всеки ден в Щатите. Изтръпването отшумя. И тук продължих да ходя по прегледи и както казах се успокоих, но пък почнаха тези мигрени и сега това не ме оставя на мира. Иначе паник атаките и тревожността си продължиха, дори и да съм по-спокойна, че съм си вкъщи, пак си ги имам. След посещението си при психолог, ми стана едно спокойно на душата, но уви временно. Тези натрапчиви мисли не ме оставят, мисля си че докато не обходя всеки един лекар и специалист, няма да се оправя. Че даже и тогава според психоложката ми пак няма да е достатъчно и ще започна пък да имам съмнения спрямо лекарите. Не знам как е при вас, но аз си меня много лесно настроението. Мога в един ден да съм хем отчаяна, депресирана и раздразнителна и после някак си ми се оправя настроението и ставам по-жива.

# 546
  • Мнения: 4 406
Почнах работа. До тук добре. Но защо ми е толкова кофти. Сърцебиене, болки в главата, ужасното гадене. Вчера имах чувството, че ще колабирам. Едвам се прибрах. Днес като се размърдах пак така.
По едно време мислих на шефката да й кажа да вика Бърза помощ.
Пия ривотрил, бизогама, от днес и деанксит.

# 547
  • Мнения: 28
И аз съм на нова работа и вече няколко пъти там ми става зле. Световъртеж рязко ме връхлита пък мен и имам чувството че спре припадна и до ден днешен и аз си го мисля как искам да отида в бърза помощ, въпреки че знам как всеки път отминава и нищо ми няма. Мисля че сега защаотооо съм само на деанксит явно не ми стига и ще ходя пак при псито, но като ми заизпивва пак някой АД от който сигурно ще имам нови странични ефекти не ми се мисли. Обаче ще трябва да пия нещо по-силно... Немога да се боря аз с лошите мисли които имам..

# 548
  • Мнения: 343
Аз пък нали съм 4-ти курс и ми предстои да преподавам в училище. Пълен кошмар! Само при мисълта как влизам в класната стая и 25 глави са вперени право в мен, получавам паник атака. 😁

# 549
  • Мнения: 4 406
По спешност ме пращат в коандировка на конференция в София. И то доклад, дето сега да подготвя. Абе хора, аз от това избягах. Ривотрилът е у мен. У него ми е надеждата. Ще колабирам от стрес.

# 550
  • Мнения: 28
Аз имам клонарекс, който май е същото като Ривотрил. Не се притеснявай щом е я теб значи няма нищо страшно... И да започне някоя гадост пиеш и минава бързо бързо Simple Smile

# 551
  • Мнения: 4 406
От това ПР нямам никакви сили. Обличам се на почивки. Да има начин от раз да изчезне.

# 552
  • София
  • Мнения: 560
От това ПР нямам никакви сили. Обличам се на почивки. Да има начин от раз да изчезне.
Джери, никаква бърза помощ,стискай зъби, не се отказвай. Знаеш колко дълго я търси тази работа, сега и доклад трябва да пишеш,виж колко е интересно. Ще се разходиш до София, малко разнообразие. Не си вече на борсата,радвай се,мисли позитивно,здрав човек си. И аз съм така всеки ден като затръгвам за работа,но няма как, вкъщи да стойм , на никой не сме полезни. Хайде,горе главата.

# 553
  • Мнения: 4 406
Лени Hug така трябва, мрънкаш, пък после що така. И ме обучаваха, и представих фирмата, на фитнес тук бях, сега и малко винце си взех. Трябва да се изправиш в лице с проблемите, трудно е, но трябва и няма начин Simple Smile

# 554
  • София
  • Мнения: 17 828
Как успявате да си вършите работата, ако повечето сте толкова зле с чести пристъпи?
Не се заяждам, питам. И кой работодател наема човек с паническо разстройство и депресии за длъжност психолог?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт