Деца убиха свой съученик,подбудите-това,че е чужденец!

  • 2 803
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
дано е отишло мьничкото в един по-добьр свят Praynig Praynig Praynig
мир на душата му Praynig

# 16
  • Мнения: 4 390
Жалко за детето... Cry
 Praynig
И в Канада преди 3-4 години имаше подобен случай. Отново русначе беше убито от съученици...

# 17
  • Мнения: 1 194
Това е потресаващо, не ми го побира умът! Когато деца убиват друго дете-независимо от подбудите... Мир на душата му!

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Боже, какво може да предизвика такава жестокост у деца?! #Crazy Close Не си обяснявам какви са тия родители, които възпитават малки изродчета #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Дано душата на това момченце намери покой Praynig

# 19
  • Мнения: 5 475
Боже,не знам после как се живее с мислъта,че си убил някого!Няма ли да ги изяде съвестта..  newsm78
Бог да го прости,горкото..  Praynig

# 20
  • Мнения: 46 515
Ужасно ...


Ако е било погребано живо, до сега да са го установили, дано не е било така ...

# 21
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Ужасно ...


Ако е било погребано живо, до сега да са го установили, дано не е било така ...

Тялото още не е открито, за съжаления родителите живеят вече шест месеца в този ад.

# 22
  • Мнения: 1 860
Mac писа че детето е заривено до къща... newsm78 Другите деца признали ли са си, или е хипотеза на полицията?

# 23
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Тези новини за прояви на расизъм в Гърция последните дни ме ужасяват. И случая с мъжа от Пловдив ...

# 24
  • Мнения: 1 363
Каква жестокост, просто нямам думи.

КАкво е станало с мъжа от Пловдив?

# 25
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Mac писа че детето е заривено до къща... newsm78 Другите деца признали ли са си, или е хипотеза на полицията?

Децата са признали, после отрекоха. Казаха, че са го зарили, но в къщата(изоставена) не е намерен труп. Има хипотеза, че е замесен и възрастен. В къщата намериха кръв, но още не е установено дали е на изчезналото дете (майката е омъжена за грък, но детето е от предишен брак с руснак,който не е тук). Нищо още не е ясно.

# 26
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Горкичкото  Praynig  Praynig Praynig, тука в неделя почина детето на едни близки също на 11 години бъквално смазано от кола( мъката им е безгранична) и сега като чета това ми се иска да изкрещя: БОЖЕ КОЛКО МЪКА ИМА НА ТОЗИ СВЯТ............ smile3518 smile3518

Явно съвремените родители или самата модерна култура има доста изкривена ценностана система или изобщо я няма, не,
че в миналото не са се случвали ужасий ама тогава хората едва ли са претендирали, че са цивилизовани...........

Осъзнавате ли какво толкова пречи на местните жители та не понасят Емигрантите?

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 288
Горката майка. Как ли се чувства.
Толкова ли не е имало хора по улицата да предотвратят това зверство.
Сърцето ми се свива.

Хубаво е децата ни да са победители, но трябва да възпитаваме и толерантност към по-слабите/различните от тях. За съжаление това не е популярно - смажи всичко около теб, за да просперираш е по скоро посланието към децата ни.

# 28
  • Мнения: 33
Не намирам сили за коментар, тук за сьжаление е така.
Да почива в мир малкото ангелче.
Бог да даде сили на родителите му.

# 29
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
КАкво е станало с мъжа от Пловдив?

Дваха тези дни по Нова тлевизия - човекът си преминавал легално границата с Гърция, за да отиде на гости. Безпричинно го задържат, бият, обиждат него и българския народ.

Общи условия

Активация на акаунт