ОСМИ клас пред нас е - ваканцията си тече -14

  • 62 258
  • 746
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 8 283
Free Agent, успех и от мен

# 331
  • Мнения: 87
Ами..., Thinking би трябвало да се изисква. На сайта на 73-то е обявено, че се изисква оригинала на свидетелството при кандидатстване за 4-то класиране. На сайта на Испанската - също. В сайта на 1-ва АЕГ е посочено, че се изисква копие, което малко ме обърква.
  къде точно пише че искат оригинал за 73 ? Аз не виждам такова изискване

# 332
  • София
  • Мнения: 8 283
http://www.119sou.com/bg ето тук пише

# 333
  • Мнения: 72
Ами..., Thinking би трябвало да се изисква. На сайта на 73-то е обявено, че се изисква оригинала на свидетелството при кандидатстване за 4-то класиране. На сайта на Испанската - също. В сайта на 1-ва АЕГ е посочено, че се изисква копие, което малко ме обърква.
  къде точно пише че искат оригинал за 73 ? Аз не виждам такова изискване
73. СУ „Вл. Граматик“ обявява следните свободни места след трето класиране за 8 клас:

1. Паралелка немски език/френски език – 1 място за девойка;
2. Паралелка немски език/английски език – 2 места за девойки;
3. Паралелка немски език/английски език – 1 място за младеж;

Необходими документи:

1. Свидетелство за завършен 7 клас;
2. Служебната бележка от резултатите НВО 7 клас по БЕЛ и математика;
3. Заявление до директора;

Срок за подаване на документи:

от 03.08 до 06.08.2018 г.

Заповед за организиране и провеждане на 4. класиране

# 334
  • София
  • Мнения: 12 058
Ами..., Thinking би трябвало да се изисква. На сайта на 73-то е обявено, че се изисква оригинала на свидетелството при кандидатстване за 4-то класиране. На сайта на Испанската - също. В сайта на 1-ва АЕГ е посочено, че се изисква копие, което малко ме обърква.
  къде точно пише че искат оригинал за 73 ? Аз не виждам такова изискване

На началната страница пише само "Свидетелство за завършено основно образование", но в раздел Прием /след 7-ми клас/:

При наличие на незаети места след III етап със заповед на директора в срок до 2.08.2018г. същите се обявяват на сайта на училището.

Необходими ДОКУМЕНТИ за кандидатстване след III класиране:

1.Заявление за участие в ІV етап;

2.Удостоверение за завършен 7. клас-оригинал;

3.Служебна бележка с резултатите от положените изпити-оригинал.

Подаването на документи за IV класиране се извършва в 73. СУ.

# 335
  • Мнения: 376
Здравкова,как така карта към БНБ?
   
Извинявам се глупоста!Каката се смя от сърце....„ХА,ха,ха хората ще се чудят,каква ли бизнес дама съм,какво работя...та карта в БНБ!Емси,Емси(казвам се Емилия),така ми викат децата,когато многооо ме обичат!
Всички наоколо се възмущават,но аз го приемам,като знак за приятелство,близост и доверие!...Към вас как как се обръщат децата?(когато най ви обичат Grinning )
Картата е в ДСК

# 336
  • София
  • Мнения: 6 569
Към вас как как се обръщат децата?(когато най ви обичат Grinning )
Моите от скоро са на мамЕЕЕ (мило), вместо на мамООО (сърдито). Понякога, когато са много на кеф, ни викат с на мен и баща си - бате, баце, брат, чУек. Отначало хвърлях къчове, но реших, че и този период ще мине и просто се опитват да показват чувство за хумор.

# 337
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Дребното ми казва на фамилия, когато ми е сърдито. Иначе съм "мами".

# 338
  • Мнения: 8 827
Дидева,гуру наш,приятна и безоблачна почивка!

    Дъщеря ми все по-често ме нарича Вале,казвам се Валя.
  Криси ,когато иска нещо и се умилква-мамче,мути,мамиии,иначе мамо,Валето.На баща си щерката каза само тати,а синчето в общия случай тати или по име.
    За племенника съм лилииич.
  За всички приятели на децат съм по име-Валето.Една от приятелките на щерката има вече бебе,там съм бабче.
  Аз не обичам да ме лельосват,освен моят племенник.
   Успе на четвърто класиране!!!!!

# 339
  • София
  • Мнения: 38 592
Доколко има значение бала при четвърто класиране?
Че гледам, че е много висок на трето в 127 мо.

# 340
  • Мнения: 72
Няма как да знаеш на кой кога ще му щракне и ще се яви......

# 341
  • София
  • Мнения: 287
Наборът засега не се отклонява от стандартното "мамо", но при дребното има всякакви вариации - мамче, маминкЕ, мамунче и мамушка (което звучи мамуСка, че "ш"-то не му се получава) и т.н.
Най-сладко е, като ме нарече (защото аз все казвам: "Не карай старата си майка да се навежда", "Остави старата си майка да си почине малко" и др. подобни) "старррра майчице". Joy Как да му се сърдя, като сама съм си го изпросила.

# 342
  • София
  • Мнения: 38 592
Извинете, че пак ви занимавам.
Значи, изтегляме документите и ги подаваме в едно училище. Ами ако и то не стане? Какво правим?
А не може ли в две?
Имам ли някаква гаранция за някъде въобще?
Или в Бузема?😁

# 343
  • Мнения: 1 945
Аз не занимавам хората с подобни въпроси .
Цяла година и аз и детето сме нясно какво и как се прави
и никой не ми длъжен да ми смеля информация и да ми я дава
а аз да задавм въпроси като на 7 годишна.
Проблема си е твой и ти и щерката сте длъжни да се справяте .

# 344
  • Мнения: 5 160
Фрий, с питане ще стане.
Както се писа за миналата година, и както по пише по сайтовете на някои училища - може да се мине с копия. Набележи 2-3 училища и действай.
По-горе някой писа, че ще има места и през септември. Със сигурност няма да се заемат. Предполагам 99% са записани по училища.

Общи условия

Активация на акаунт