Стара Загора 6 - пеперудки пърхат със тантели, романтично са липите нацъфтели...

  • 14 996
  • 282
  •   1
Отговори
# 105
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
На Джейд ненарязаните банани по и вършат работа Mr. Green
Ами това е...разгонена съм благодарение на Джейд....само мръснишки работки ми говори на кю smile3515

# 106
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Хей, да ви се похваля с моята хубавица... Фръц-фръц-фръц...







# 107
  • Мнения: 619
голям сладур,е!

# 108
  • Мнения: 9 123
Да ви е жива и здрава и много, много да ви радва малката сладурана!

"На тате си прилича", както казват бабите.


# 109
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Мерсииииииииии...

Днес, по обедно време... 12, 12 и нещо... Среща... Да врътнем едно обедно рандеву... И всички, които не са идвали скоро... Да идват... Чееееееееее... Мястото е Бирхалето... За днес съм поръчал хубаво време... И да полеем събитието...

# 110
  • Мнения: 1 343
Експрес да ти е жива и здрава и умна и късметлийка и т.н.
Аз отсега казвам че няма да мога да дойда ... Ние сме адски кисели на вън не иска да яде ... крещи и вика за всяко отказано нещо изобщо докъто не се вкараме в час за никъде не сме Simple Smile

# 111
  • Мнения: 86
  Красавица е малката принцеса!
  Да ти е жива и здрава и да те радва само
!

# 112
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Снимките са страхотни наистина, но на живо беше още по-сладка Росито  Heart Eyes
Да ви е жива и здрава!

А аз съм вече със сменено чисто ново захранване, което получих благодарение на Стефан на Злати. Мерси и тук   bouquet
Сега си имам тоци и напрежения всякакви и все ми се струва, че компютъра ми е изключен понеже вече бях свикнала с ужасното бръмчене и фучене на стария разбит вентилатор. Какво ще правя сега в тази тишина... освен да хапна един банан  Mr. Green че от торатта нищо не остана. Отне ми почти толкова време да я изям, колкото и да я направя  chef
Ето как изглеждаше приживе:

# 113
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
Да чакам ли едно парченце да ми пратиш по Митака Flutter
Експресчо сладуранка е вашата Роси...особено с панделките. Heart EyesДа ви е жива и здрава Hug

# 114
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Да чакам ли едно парченце да ми пратиш по Митака Flutter


Питах го  - нИ ще! Страх го е от пушаката на Сержи.  Laughing
Що не го пратиш до Железник да ти вземе едно парченце? Mr. Green

# 115
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
Да чакам ли едно парченце да ми пратиш по Митака Flutter


Питах го  - нИ ще! Страх го е от пушаката на Сержи.  Laughing
Що не го пратиш до Железник да ти вземе едно парченце? Mr. Green
Кажи му да не го е страх...скрила съм пушката...сержи гледа мач Mr. Green

# 116
  • Мнения: 449
Леле, колко съм изтървала ooooh! Кви са тия красоти-торти, Росита, дъги..чак на поезия ме изби Laughing
Ние едва днес проимахме Интернет. Дойдоха едва вчера, а се оказа, че ние е гръмнала Лан карта, сега я купихме и ЕЙ НИ НА(за тия, които ни помнят Wink). Искаме много да се видим, ама много бач, бе. А утре съм на ГПК(стискайте палци), миналата седмица не отидох и глей тая кво шъ ми се случи Praynig
Експреееееееесчо, чакам нещо от теб Mr. Green

# 117
  • Мнения: 6 243
Джейд, ти си била голяма майсторка. Браво!!!

А сега се пусни в по-висока класа сладкарство. Ей на това съм хвърлила око, няма да ти откажа, ако ми я направиш Grinning


Августа, стискам и на краката!!!! Успех!
(това е най-тежкия изпит, всички да стискат. Херче, ти стискай кълките

# 118
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
Имайте милост с тез торти де Mr. Green

# 119
  • Мнения: 423
Те това как ли пък стана... Че не мога и да го изтрия дори... Хм-м-м... Херка, бръсни го с метлата, плийз...

Общи условия

Активация на акаунт