Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (77) - август'2018

  • 102 062
  • 1 433
  •   1
Отговори
# 1 335
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 618
След 5 дни очакване Спиди да докара стекчето от Ариана (веднъж ходихме и до офис, не ни поискаха дори товарителница, ни казаха че имат много работа и вероятно ще се забави). Та вчера вече решихме да проследим пратката (смс-а беше за понеделник), и се оказва, че още в понеделник е предадена на някоя си Георгиева. Случвало ли ви се е такова нещо? Аз направо съм в шок. Предполагам, че трябва към Спиди да се обърнем?
И към организаторите. Те ще санкционират Спиди. Защото Спиди няма да може да извади друга бира да ви даде. Организаторите трябва да знаят.

# 1 336
  • Мнения: 2 582
Здравейте, някой може ли да ми каже кой носи пакетите на Капи?

# 1 337
  • Мнения: 704
Здравейте, някой може ли да ми каже кой носи пакетите на Капи?

вчера като ми се обадиха ми казаха да очаквам смс от Спиди

# 1 338
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
Може и нещо да не съм разбрала правилно.Ще се опитам да поразпитам.
Редактирам се - и според чичко Гугъл - може.


А какви са условията за участие?
Купуваш две кутии Лъки - теглиш, триеш, печелиш Stuck Out Tongue Winking Eye
За прокуратурата и МВР- не може. Подава се жалба, с данните на лицето, което подава, за да може да се образува преписка и да се разследва и после да се образува досъдебно.

Анонимно може за някои инспекции, агенции и т.н.

Примерно от сайта на МВР "По анонимни предложения или сигнали, както и по сигнали, отнасящи се до нарушения, извършени преди повече от две години, не се образува производство."

Примерно от закона- НПК
Съобщение за извършено престъпление
Чл. 209. (1) Съобщението за извършено престъпление трябва да съдържа данни за лицето, от което изхожда. Анонимните съобщения не са законен повод за започване на разследване.
(2) Съобщенията могат да бъдат устни или писмени. Писмените съобщения могат да бъдат законен повод за започване на разследване само ако са подписани. За устните съобщения се съставя протокол, който се подписва от заявителя и от органа, който ги приема.

Последна редакция: пт, 31 авг 2018, 08:42 от Tiffany А

# 1 339
  • Мнения: 1 932
След 5 дни очакване Спиди да докара стекчето от Ариана (веднъж ходихме и до офис, не ни поискаха дори товарителница, ни казаха че имат много работа и вероятно ще се забави). Та вчера вече решихме да проследим пратката (смс-а беше за понеделник), и се оказва, че още в понеделник е предадена на някоя си Георгиева. Случвало ли ви се е такова нещо? Аз направо съм в шок. Предполагам, че трябва към Спиди да се обърнем?

Да не са дали бирата на някоя “услужлива” съседка?
Обади се или пиши на Загорка!

# 1 340
  • Мнения: 877
Някой беше публикувал игра за туикс/сникърс с награда куфари, но не мога да я намеря, може ли линк

# 1 341
# 1 342
  • Мнения: 639
Искам да уточня, СИГНАЛА, КОЙТО ЩЕ ПОДАМ НЯМА ДА Е АНОНИМЕН, ЩЕ ЗАСТАНА ЛИЧНО С МОЕТО ИМЕ!!!
Това, което мога да направя е да ги накарам да си платят абсолютно всички данъци, а повярвайте те хич не са малко!!!!
Подкрепям и да ги дадем на разследващи журналисти където също бих застанала без да се крия!!!
Защо трябва да съм анонимна не доумявам ?!?

# 1 343
  • Мнения: 1 389
За печалбите им от тази година си спомням:
- играта на дъвки Файв - Обиколка на писта Нюрбургринг - Мирослав Пенев
- играта на Сникерс - пътуване до Бразилия - Даниела Димитрова, Мирослав Димитров
- играта на Кауфланд - пътуване до Гърция - Мирослав Пенев
- Нестле зърнени закуски - почивка в Рим или Атина - Пеньо Пенев
- Маги - 90 барбекюта /но не се облагат/
- MySparx - Двоен пакет за морско приключение - Мирослав Пенев
- Фантастико - ваучер на стойност 500 лв - Мирослав Пенев

Ако някой си спомня други големи награди - моля да допълни

PS - играта на Нивеа за часовниците Fossil /наградата е около 200 лв/ - бяха деквалифицирани
ето списъка http://ext14.nivea.bg/4/promo/Blue_event_winners_2018_update.pdf
там има всичките им интерпретации на фамилиите


Последна редакция: пт, 31 авг 2018, 09:46 от isis6

# 1 344
  • София
  • Мнения: 9 850
Марс са спрели играта на Уискас с ден по-рано. Пише "Играта приключи", а според правилата им е до днес Simple Smile
Не че имам бележки да регистрирам, просто реших да видя кога да чакаме печелившите - след 01.10.2018г., а тегленето им е на 03.09.... Цял месец какво ще правят, че да не кажат победителите?

# 1 345
  • Мнения: 1 932
Добавям четките за зъби от дъвки Орбит. Там са с най-малко 20 четки.
Пътуваха и до Сочи, но не помня от коя игра.

# 1 346
  • Мнения: 36 816
Имаше доста електрически четки за зъби, както и часовниците на Нивеа (но там май им дисквалифицираха печалбите? Не знам дали махнаха всички, или само част от тях.)

# 1 347
  • Мнения: 998
Добавям четките за зъби от дъвки Орбит. Там са с най-малко 20 четки.
Пътуваха и до Сочи, но не помня от коя игра.
Играта на Сникърс, докато ние се задоволвахме с топки менте те бяха на среща с Роналдо.

# 1 348
  • Мнения: 1 781
Имаше доста електрически четки за зъби, както и часовниците на Нивеа (но там май им дисквалифицираха печалбите? Не знам дали махнаха всички, или само част от тях.)
Имат 2 спечелени часовника. Ето списъка - http://ext14.nivea.bg/4/promo/Blue_event_winners_2018_update.pdf Номер 18 и 40

# 1 349
  • София
  • Мнения: 9 850
Ваучерите за гориво - там какво беше положението?
До Сочи пътуваха от Кока Кола (mysparx), ако правилно си спомням. Нали те имаха игра за билет за четвъртфинала.

Общи условия

Активация на акаунт