Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (77) - август'2018

  • 102 066
  • 1 433
  •   1
Отговори
# 1 365
  • Мнения: 36 819
И кола - ако са те.

# 1 366
  • Мнения: 107
От утре НЛ пускат нова игра за Световното по волейбол. При покупка на билети на стойност 5лв. се получава магнит на една от 24-те държави. В магнита има код, който се регистрира в сайта и може да се спечели екскурзия (общо 10 екскурзии). При събиране на всичките 24- магнита се участва за 10 награди по 500лв.

# 1 367
  • Мнения: 36 819
Когато има такива промоции, продавачката от лафката, която е най-близо до нас, отказва да ми даде (за каквото и да става дума - тя все го няма).

# 1 368
  • Мнения: 2 024
Момичета, помислете и алармирайте познати и приятели да намерим мераклия разследващ журналист! Край мен съм разгласила на всички, но са момента нямам обратна информация.
Също, когато стигнем до действие, предлагам да направим групов Сигнал. ... Аз не бих се притеснила да се включа с името си в такава инициатива. Колкото повече са съберем, толково по-голяма тежест би имал сигналът!

# 1 369
  • Мнения: 417
Предлагам "Господари на ефира"..

# 1 370
  • Мнения: 639

Да разбирам че на Кока-Кола не се облагат?!?
По-на горе някой беше писал, че за морското приключение се дължи 203 лв. данък....

# 1 371
  • Мнения: 2 407
Предлагам "Господари на ефира"..
някой беше казал, че "Господари на ефира" искат поемане на разходите, едва ли някой ще иска да даде пари от джоба си за такова нещо

# 1 372
  • Мнения: 639
Момичета, помислете и алармирайте познати и приятели да намерим мераклия разследващ журналист! Край мен съм разгласила на всички, но са момента нямам обратна информация.
Също, когато стигнем до действие, предлагам да направим групов Сигнал. ... Аз не бих се притеснила да се включа с името си в такава инициатива. Колкото повече са съберем, толково по-голяма тежест би имал сигналът!

Аз също ще участвам, но трябва много добре опростено, кратко ясно да изложим фактите така, че да прозвучат приемливо за разследващите журналисти.

# 1 373
  • Мнения: 874

Да разбирам че на Кока-Кола не се облагат?!?
По-на горе някой беше писал, че за морското приключение се дължи 203 лв. данък....

Всички награди над 30 лева от кока кола СЕ облагат!

# 1 374
  • Мнения: 36 819
Не, имах предвид лека кола - автомобил. Имаше печеливш с подобни имена на сайта на НЛ. Спечелена е от игра на самия сайт, а не от такава в студиото.

# 1 375
  • София
  • Мнения: 9 850
НЛ и всичките й игри са хазартни (било то на сайта или на хартия), доколкото знам. Не би трябвало да се облагат с данък.

# 1 376
  • при късмета
  • Мнения: 24 125
Проверете си пощите, имам имейл, че печеля настолна игра от Милка, от играта с бисквитите. Дори бях забравила, че съм участвала.

Играта на уискас сутринта наистина не работеше и пишеше, че е приключила. Имах интересен разговор със служител на Марс и доста я нахоках, нищо, че тя не е виновна, че фирмата дава всички големи награди на едни и същи участници

# 1 377
  • Мнения: 2 007
Честито! И аз с игра от Милка.

# 1 378
  • Мнения: 2 407
Проверете си пощите, имам имейл, че печеля настолна игра от Милка, от играта с бисквитите. Дори бях забравила, че съм участвала.
Удобно ли е да пишеш, кога си получила мейл, нямам нищо в пощата, мрън /тая искрица надежда, че мейла все още не е дошъл Laughing /

# 1 379
  • Мнения: 642
И аз с игра на Милка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт