Момичета, колко от вас могат да готвят?

  • 5 716
  • 162
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 61
Обичам да готвя, но не обичам мъже, които изискват това; и се дразня на въпросната поговорка за любовта, дето минавала през стомаха. Чуя ли го това, въпросният г-н няма да получи не патица с портокали и кестени, ами и пържено картофче даже.
newsm09

# 46
  • София
  • Мнения: 2 068
Мога да готвя определени ястия, други - мога да се науча. Не е толкова трудно. Често нямам желание, но имам детенце и готвя по задължение. Често импровизирам. По принцип не обичам да готвя, и при други обстоятелства (несемейни да речем)  хич няма да си правя труда...
В заключение ако някой иска да заслабне може да поживее за кратко с мен.  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 1 418
И аз мога,ама не искам.

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 64
Готвя  с удоволствие  chef

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Аз мога, или поне си мисля че мога, но наистина не искам да готвя прекалено много време ми отнема и после какво, хапнал, пийнал и забравил. Неблагодарана работа е това.

# 50
  • Мнения: X
Мога да готвя, а и много обичам и мъжът ми обича - дай ни да си готвим и да се освинваме Joy Joy

Поради което още немога да отслабна, като хората smile3516, но пък сме щастливи и доволно сити Mr. Green

# 51
  • Мнения: 5 877
Обичам да готвя, но не обичам мъже, които изискват това; и се дразня на въпросната поговорка за любовта, дето минавала през стомаха. Чуя ли го това, въпросният г-н няма да получи не патица с портокали и кестени, ами и пържено картофче даже.
newsm09
Чак пък такъв потрес -

# 52
  • София
  • Мнения: 2 623
Готвя и още как  ooooh! И го правя защото в противен случай ще се раболеем от скорбут от непрекъснато ядене на сандвичи  Grinning А как си мечтая мъжът ми да може да готви .................... И не ми е трудно самото готвене, а непрекъснатото мислене " Какво да сготвя ?"

# 53
  • Мнения: 407
Наложи ми се доста от малка да се науча да готвя.Тогава ми беше нещо като задължение и не обичах да го правя.А сега никой не ме кара на сила и готвя с огромно удоволствие.В месеца пропускам най-много 2-3 дена да не сготва за мен и половинката ми.А той милия няма никакви претенции какво ще е!  Two Hearts

# 54
  • София
  • Мнения: 4 423
Мога и то с удоволствие, всяка вечер различни неща.

# 55
  • Мнения: 4 371
Обичам да готвя, но не обичам мъже, които изискват това; и се дразня на въпросната поговорка за любовта, дето минавала през стомаха. Чуя ли го това, въпросният г-н няма да получи не патица с портокали и кестени, ами и пържено картофче даже.
newsm09
Ъъъ, какво те възмути newsm78

# 56
  • Мнения: 2 792
 Мога да готвя и готвя вкусно, което не означава, че готвя всеки ден, понякога нямам настроение за това или смятам, че е ред на други членове на семейството Mr. Green.
  Иначе съм напълно съгласна с Анда, ако някой се опита да ми вмени ролята на готвачка, като задължение, единственото, което ще постигне е пост и молитва (или ще си сготви сам разбира се).

# 57
  • Мнения: 204
jena mi gotvi kogato iska mnoo hubavo ... ama sha nablegna na kogato iska  Grinning ne che se oplakvam ama pone 2-3 pati v meseca da gotvishe shtiah da sam mnogo happy  Confused

# 58
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Готвя, готвя. Всеки ден. Сладкиши само правя рядко, че се храним здравословно. Sunglasses
Подкрепям Анда.  И на мен не ми правят добро впечатление мъже, които изискват - манджа или каквото и да е.  Crossing Arms

# 59
  • Мнения: 1 370
Не можех да готва, но се научих. Не работя, ако и не готвя, май трябва да си търся някой, който живее на вода Winkдобре че мъжлето ми е непретенциозно, каквото му дам това яде. Но на мен ми е кеф да си взимам различни рецепти и да ги пробвам. Много съм доволна като има резултат Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт