Световното по Футбол имате ли фаворит

  • 10 004
  • 272
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 363
.Както мъжа ми коментира(мъжа ми е бивш футболист и това далеч не го прави идиот #Cussing out)
Е, мъжа ти е едно изключение (всички знаем приказката за правила - излючения, ала бала) Grinning

# 271
  • Мнения: 1 465
Пфууу,то няма толкова мачове колкото футболни полемики!Не знам за вас,но аз смятам че и двата отбора бяха на прекрасно ниво.Няма това-онова както помним от детските градини"нашите са по-добри,не-нашите!"Какви са тези щуротии кои колко стоял пред вратата на другия?!Футбола е точна наука,като математиката.няма 6-5.Ако има 2 на 0 печели единия ,а другия губи.За да стигнат до финала и франция и Италия трябва да са били добри съперници,а равенството само говори за себе си.Дузпите са си въпрос на здрави нерви,голяма си е отговорноста да биеш дузпа сам с-у вратаря пред погледа на цял стадион полудели  фенове и незнам там колко си обектива ,пък да не говорим за тв зрители.Ми то човек и от стомана да е пак губи почва под краката си понякога.
Зидан и Матераци какво да ги коментираме.Според мен и двамата трябваше да са аут.И двамата направиха голямо участие на световното,а накрая изпортиха положението.Mатераци е побойник и грубиян а Зидан е перко ,който от време на време бълва нечовешка агресивност.Както мъжа ми коментира(мъжа ми е бивш футболист и това далеч не го прави идиот #Cussing out),на терена каквото и да ти кажат нямаш право да реагираш.Така че да живеят Азурите Heart Eyes,Франция,се ла ви.... Hug
Амимами, прави ти чест, че написа този пост:bouquet: Май сложи всички спорещи в малкия си джоб/включително и мен Crazy/ Още повече, че живееш в Италия - едно обективно, а не субективно мнение Grinning
Не всички футболисти са идиоти, а ако са идиоти тези които ги гледат какви са??????? newsm78
Да, мисля че повече няма какво да се каже по въпроса.

# 272

Общи условия

Активация на акаунт