Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари 13

  • 92 467
  • 731
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 11 704
marchеva14, за теб, гледай красотички, и твоята форма я има малко по-долу. Пък, ако откриеш къде се продават, свиркай! Simple Smile
Тези красиви форми са производство на Норвежка фирма Satisfied
Организирам изпращане при много голямо желание. Smirk
........................

Labrex, очите ми останаха в тази форма, които си ми пуснала да гледам, не можах да се отлепя, но тук - няма.
sem, огромно желание имам, поне аз, но това е мисия почти невъзможна и най-вече смешно е да си поръчвам форми и то точно чак от Норвегия. Страшно си внимателна, както винаги, но това с моите форми и мънички желания са просто желания на една елементарна домакиня, не си заслужава труда.  Hug
Може би ще пътувам, под въпрос е все още, до Германия и там ще се заврЪ в магазин за форми, ще ги изкупя.  Wink

# 391
  • София
  • Мнения: 19 249
Може би ще пътувам, под въпрос е все още, до Германия и там ще се заврЪ в магазин за форми, ще ги изкупя.  Wink
Ако си със самолет, ще ти трябва още 1 куфар за формите.

# 392
  • иска ми се Варна през лятото
  • Мнения: 223
Здравейте, чета ви, но нямам време да обработвам снимки, да ги качвам, да пиша, нета да забива и пак да трябва да пиша. Но сега не намирам Мъжка пита ли беше, онази питка с кюфтета/кайма. Моля за линк! Flowers Hibiscus




Кюфтета със спанак и кис краставички, козуначени кифлички- във формата за мъфини са всички.

# 393
  • Мнения: 158
Здравейте с отчет от изминалите дни...
Няколко поредни дни приготвям хляб с масло и самардала, влюбени сме! Sparkling Heart


Същото важи и за този ябълков тарт. Relaxed


А пък чийзкейкът с желе от дренки изчезна със скоростта на светлината. Smile


Хубава да е седмицата, а също и целия октомври! Relaxed

# 394
# 395
  • Мнения: 2 774
Имам същата форма от линка на оле, купувана от Лидл, няма как да се получи кекса от снимката - личи си - обърнете внимание на дълбочината на елементите на формата и на кекса....

Малко отчет от мен :
Една, единствена съботна палачинка - не мога да събера количество за снимка, докато пържа и хлапетата ги изяждат


Масленица, месечница, тутманик или питка със сирене



Олях се с тестото, стана огримна


Супа със свинско месо

Свински гърди с прясно зеле, за дребното капризно - с варен ориз


 

Баница.... с разхвърляни екстри 😂

# 396
  • Мнения: 978
Имах известно количество филе от треска и се чудех какво да го направя и в крайма сметка си направих рибен шницел и се получи изненадващо добре


# 397
  • Мнения: 2 152
Нещо вкусно с лоша снимка, но на тъмно...толкоз. Батето, да е жив и здрав! И бурканче с подправка си имам за мариноване на месо.

Разкошно изпълнение. Ще има да се уча...

Специално за Батето - идея за обезкостен джолан  Peace
Не съм го готвила аз, взех го за вечеря  Wink Голяма вкусотия.


Наистина ми даде още една идея.

От мене - мръФка на скара, гарнитурата - ориз с гъби и яйце


овкусени гърди на скара - зелето е само заради украсата


ужасна чиния, ама това е действителността

# 398
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Нещо вкусно с лоша снимка, но на тъмно...толкоз. Батето, да е жив и здрав! И бурканче с подправка си имам за мариноване на месо.

Разкошно изпълнение. Ще има да се уча...

Специално за Батето - идея за обезкостен джолан  Peace
Не съм го готвила аз, взех го за вечеря  Wink Голяма вкусотия.


Наистина ми даде още една идея.

От мене - мръФка на скара, гарнитурата - ориз с гъби и яйце


овкусени гърди на скара - зелето е само заради украсата

ужасна чиния, ама това е действителността
Скрит текст:
Ех, да имаше как........... Rolling Eyes
Батето, да ми прехвърлиш една ужасна действителност........ Heart Eyes bouquet chef
polly от Масленица, месечница, тутманик........каквото и да е там. Heart Eyes bouquet chef
ark от кифличките-мъфини...... Heart Eyes bouquet chef
vanillla само чинийката с чийзчето! Heart Eyes bouquet chef
mspasov едно шницелче.... Heart Eyes bouquet chef

Размечталась.....Ама, страхотни сте, вкусотия след вкусотия! bouquet Hug bouquet

# 399
  • София
  • Мнения: 15 460


Онзиденшния кекс, дето уж тънък стана, но не остана.Огоре го намазах с масло и поръсих с пудра захар.

# 400
  • под тепетата
  • Мнения: 9 291
marchеva14 ,благодаря! Имам готово домашно ябълково пюре в бурканче и смятам да го вложа в твоята рецепта  Simple Smile

# 401
  • София
  • Мнения: 714
Следя ви ,но все не пиша ,защото ме е срам да си покажа сътворенията.  Бледнеят пред вашите ,показвате много вкусни неща. Heart Eyes
От мен картофени рьощи ,не изглеждат много добре ,но бяха вкусни .



Знам ,че не е по темата ,но моля кажете ми рецепта за тирамису . В нета има много рецепти и взех да се обърквам вече . Начинаеща съм . Relaxed

# 402
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Следя ви ,но все не пиша ,защото ме е срам да си покажа сътворенията.  Бледнеят пред вашите ,показвате много вкусни неща. Heart Eyes
От мен картофени рьощи ,не изглеждат много добре ,но бяха вкусни .


Знам ,че не е по темата ,но моля кажете ми рецепта за тирамису . В нета има много рецепти и взех да се обърквам вече . Начинаеща съм . Relaxed


Ето рецептата на Йоана, и вариантът на Танита,  който е без яйца, но е много вкусен. Peace

# 403
  • Русе
  • Мнения: 5 204
Скрит текст:
Следя ви ,но все не пиша ,защото ме е срам да си покажа сътворенията.  Бледнеят пред вашите ,показвате много вкусни неща. Heart Eyes
От мен картофени рьощи ,не изглеждат много добре ,но бяха вкусни .



Знам ,че не е по темата ,но моля кажете ми рецепта за тирамису . В нета има много рецепти и взех да се обърквам вече . Начинаеща съм . Relaxed

https://ipeychev9.blogspot.com/2014/03/blog-post_7374.html

# 404
  • София
  • Мнения: 714
Изключително много ви благодаря ,в събота ще се похваля с резултата . Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт