най-смелата сексуална фантазия, която сте реализирали

  • 12 560
  • 76
  •   1
Отговори
# 30
Приятелчета, написах онези щуротии да ви развеселя само Wink, не като ирония към някой! Ако има засегнати - извинения  bouquet

# 31
  • Мнения: 21
 Ами ние сме правили секс в женската тоалетна на МОТО - Опера, свирка съм правила в пица Италия в Борово и в кино също. Не е нещо различно, но малко адреналин е добре. Сега мислим за секс в арената докато гледаме филм. А и забравих на една гола поляна прави го правихме а на около 40м от нас имаше възрастен мъж, който си разхождаше кучето и определено ни гледаше е малко се притесних тогаво но какво да се прави явно нагона е по-силен.

# 32
  • Мнения: 1 451
Тройка с две жени. Иначе за нестандартни места, имало е доста. В кола в движение, по обществени места, на плажа, във водата през деня.  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 742
ами аз като се замисля на такива места сме го правили, че най - нестандартното място е в леглото... newsm48

# 34
  • Мнения: 2 978
Тройка с две жени. ......

Ауу къде ги намери? ... Sunglasses

# 35
  • Мнения: 4 473
Тройка с две жени. ......

Ауу къде ги намери? ... Sunglasses

Аууу -  баууу, тебе няма ли кой да те измие ? Sunglasses Кажи, ако трЕбе да организираме нещо Laughing

# 36
  • Мнения: 2 653
Това и аз съм го правила в една стара връзка с още една жена-непозната за мен, а мъжа не беше гаджето ми , а един познат Embarassed
Обаче е само забавно-не е като да правиш хубав секс с мъж - просто все някой  някак си пречи.
А за място с мъжа ми в гаража върху колата , и отвън някой си отваряше неговия гараж да паркира, а аз си бях подпряла крака на вратата и тя тропаше малко, но не ни усетиха(май newsm78)

# 37
  • Мнения: 1 531
купон в луксозен суинг клуб

# 38
  • Мнения: 2 653
купон в луксозен суинг клуб
За един хубав клуб в Пловдив съм чувала, и ми беше много любопитно, но не бих ходила

# 39
  • Мнения: 1 531
купон в луксозен суинг клуб
За един хубав клуб в Пловдив съм чувала, и ми беше много любопитно, но не бих ходила

този не е в българия. аз не знам тук дали бих отишла.

# 40
  • Мнения: 193
в двора на едно училище вечер, в двора на детска градина на една катерушка.... newsm78 newsm78 newsm78 Embarassed

# 41
  • Мнения: 1 451
Тройка с две жени. ......

Ауу къде ги намери? ... Sunglasses

Ами намерих ги. Бившата ми съпруга и жената, с която имах връзка последните години. То май те ме намериха тогава... Embarassed

# 42
  • Мнения: 1 451
Тройка с две жени. ......

Ауу къде ги намери? ... Sunglasses

Аууу -  баууу, тебе няма ли кой да те измие ? Sunglasses Кажи, ако трЕбе да организираме нещо Laughing

В морето има много вода. Да идва тука и ще я сапунисаме набързо Wink

# 43
  • Мнения: 2 653
Тройка с две жени. ......

Ауу къде ги намери? ... Sunglasses

Аууу -  баууу, тебе няма ли кой да те измие ? Sunglasses Кажи, ако трЕбе да организираме нещо Laughing

В морето има много вода. Да идва тука и ще я сапунисаме набързо Wink
Ето как ги намира Laughing

# 44
  • Мнения: 2 978
Тройка с две жени. ......

Ауу къде ги намери? ... Sunglasses

Аууу -  баууу, тебе няма ли кой да те измие ? Sunglasses Кажи, ако трЕбе да организираме нещо Laughing

В морето има много вода. Да идва тука и ще я сапунисаме набързо Wink


Хахахах аз ще дода, ама с половинката...сама не Wink
Ама, пак шса дада, без бой Sunglasses Laughing


п.п оф..от това топло време, само ме кара да пиша такива неща Crazy

Общи условия

Активация на акаунт