На море в Турция - тема 54

  • 84 518
  • 776
  •   1
Отговори
# 480
  • Някъде там
  • Мнения: 16 060
Това което описвате в нашия хотел го нямаше. Българи имаше още 3-4 семейства.Чалга и подобни музики не пускаха.Диско и латино музика беше.Имаше и техни си музики но с по-съвременно звучене.
Руснаците бяха тези които претрупваха чиниите и правеха мизерийки. Не съм се вглеждала толкова в масите и поведението на околните,но определено не беше зле.Имаше си шум в границата на нормалното като за пълен хотел.
Не казвам че е постоянно така,но в периода в който ние почивахме беше.Силно се надявам че следващата година ще изберем хотел  в който ще ни е още по-приятно,макар че съвсем скъпите хотели не са ми във възможностите.

# 481
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Аз същ избирам хотели,за които почти няма българи.Слава богу,до сега не съм попадала на такива вакханалии.
Като чели,тази година има осезаем спад в качеството и обслужването,дори и в  звездните хотели.Дано това не стане тенденция.

# 482
  • Мнения: 15
Stuck Out Tongue Closed Eyesако не си пийнем на една маса българи и не слушаме музика за душата значи не сме почивали

# 483
  • Русе
  • Мнения: 7 058
...
Аз до сега не виждала така често споменаваното “плюскане на корем” или оставянето на маси, пълни с неизядена храна.
Виждали сме пълни с неизядена храна маси. Много ме беше яд, когато втората вечер имаше френски макарони. Докато си занеса чинията с основното и се върна за десерт вече бяха свършили. До нашата маса 5 англичанки, а на масата им 3 чинии пълни с френски макарони. Като станаха, двете чинии си останаха пълни, дойдоха сервитьорите и ги изсипаха в количката.  А на дъщеря ми толкова и се ядяха от тези сладки. Детето до края на почивката ги споменаваше. Чак ми идваше да стана и да взема едната чиния. Те реално не ги бутнаха.

# 484
  • София
  • Мнения: 1 421
Точно и аз такъв коментар четох, не съм много запозната с хотелите там, но май точно за този ставаше въпрос.
Направо ужас, мерси от такава почивка...
За съжаление абсолютно вярно!
Язък за хубавия хотел....като база.
Но явно и на персонала му писна от нас и за първи път усещам такова отношение....пренебрежително!
Даже ги разбирам.
Маси опънати като за селска сватба, По 20 човека, и се чува само....."Ха наздраве"!
Липсва ми само..."Горчиво" и всичко щеше да е както си трябва🤐🙄😥
Анимация на минус.
За първи път в 5* хотел няма и "пяна парти", не че много ми липсва, но е показателно.
Като капак и времето от утре е леле мале, май!
И само като си помисля, че по финансови причини , най-вече , анулирах резервация в Лужо Бодрум!!!
Ама здраве да е!
Иначе Амара Силайт съвсем не е лош хотел!
Ние сме си нефелни!
Дано някой не се чуди каква е тая дума 😂!
Хубава почивка желая на всички!
Плажа и той като анимацията...на минус. Иначе хотела е барнат та барнат. Не е пестено от нищо. Не е строен по най-евтината оферта.

# 485
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Аз резервирах за 2019 на добра цена и каквото исках. Живея в чужбина и българите не ми липсват никак. Чета тази и гръцката тема,за да знам къде да не ходя. Не са надувки и претенции. Плащам не малко (поемам почивката на родителите и племенника ми- 4 възрастни и две деца) и трудно правя компромиси. В другата тема питах за място (като географско понятие). Един изключително любезен господин ми изпрати инфо с контакти и тн...Мил жест,но не бих се възползвала. И на нашето море (да не се заричам),но не бих отишла.
Прозвуча надменно мнението ми,но така ги разбирам нещата.

# 486
  • Мнения: 6 833
Къде ще почивате?

# 487
  • Берлин
  • Мнения: 4 483

Анталия.

# 488
  • Някъде там
  • Мнения: 16 060
А бихте ли споделили в кой хотел?

# 489
  • Мнения: 6 833
А хотел?
Сега видях, че в чужбина живееш, предполагам с тамошен оператор резервираш?

Ние напоследък други планове имаме и може би следващото лято ще пропуснем турското море, но въпреки това с много интерес ще следя резервациите и отзивите ви, така че разказвайте подробно!

# 490
  • Мнения: 186
А хотела?

# 491
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
Ванилия е жалко толкова си полезна в групата.Да не си решила Египет?

# 492
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Не. Никога през живота си не съм ползвала агенция. В нета има всичко съвсем достъпно като инфо и възможности.
АИ не е за нас. Закусваме с дълго кафе и сладки приказки. Обядваме и вечеряме навън. Обикаляме по тайни и незнайни местенца и така

# 493
  • Мнения: 6 833
Ванилия е жалко толкова си полезна в групата.Да не си решила Египет?

Не, няма да сменяме дестинацията, най-вероятно ще пропуснем почивка просто.

Иначе Египет преди време го обмислях, но реших, че детето е все още малко и не е за нас на този етап.

# 494
  • Мнения: 152
Всяка година има някой популярен хотел, който агенциите рекламират до втръсване. Едната година беше Пашата в Мармарис. И до днес някой като поиска да му препоръчат хотел, все Пашата се споменава/българинът е малко с мисленето, че неговото е най-доброто нищо, че друго не е видял и няма база за сравнение/. Тази година е Лонисера. Явно хората няма да се научат да не ходят в твърде популярни за нашия пазар хотели. Не е далече от акъла, че ще е бъкано с българи. За съжаление пукницата е номер 1 в живота на българина, пък в Турция дал Господ пукница, че и безплатна. Чудя се как още няма смъртен случай от преяждане
Да, наистина Лонисера е много препоръчван хотел тази година, но определено е доста хубав хотел за цената си. Има българи и там, но не е този наплив, който е в Кушадасъ и не се усещат много тъй като територията му е доста голяма. Лично аз винаги избирам хотели в които няма да има българи, но с Лонисера направих компромис, защото ми беше интересно да го посетим и изобщо не съжалявам! Ако искате да сте далеч от българите то със сигурност не избирайте Егейска Турция!

Общи условия

Активация на акаунт