Колко жени беснеят докато мъжете им гледат футбол?

  • 4 191
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 153
Не съм от беснеещите, като ми харесва мача-гледам с него. В противен случай се разпределяме пред различни телевозори и всеки гледа каквото му е кеф:) И това си ни е практика не само по време на Световното:)

# 16
Изобщо не беснея щото няма на кой.Моят и приятели се събират в едно кафе даже вчера закараха още един голям тел.да им е по лесно

# 17
  • Мнения: 2 849
Той пред тв tv
Аз - на компа  
Бебчо-спи  sleepuu
всеки се шета на акъла. Crazy

# 18
  • Мнения: 1 671
Не беснея.

Моят мъж мач под леглото му да играят, няма да се наведе да погледа, изобщо не го Ентересува Hug

# 19
  • Мнения: 1 107
Стига сте бесняли, веднъж на четири години се случва, проявете малко толерантност към любимите си мъже - и те са хора  Hug
Едно предложение - ако вместо да беснеете се загледате малко в някой мач, ще откриете, че това е много велика игра с гениални правила, може пък да ви хареса  Mr. Green
А може да си харесате и някой футболист  Joy

# 20
  • Мнения: 5 140
Не беснея, по простата причина че футбола НЕ ГО ВЛЕЧЕ, на моят му дай високи скорости, на това е фен.

# 21
  • Мнения: 5 370
Не беснея.

Моят мъж мач под леглото му да играят, няма да се наведе да погледа, изобщо не го Ентересува Hug
АНДЖАК!!!
По едно време се заглеждаше инцидентно по английското по ДИЕМА.
Но на мене ми предстои да си отглеждам мъж-ловец, така че-едното се компенсира с друго. Crazy Party

# 22
  • Мнения: 3 861
Моят мъж футбол не гледа освен ако не е някакъв специален мач, та няма за какво да беснея Grinning

# 23
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Изобщо не беснея. По руската дават "Самый веселый концерт" , забавлявам се и умирам от смях.

# 24
  • Мнения: 7 112
Мачовете имат и полувремена  Wink

# 25
  • Мнения: 2 755
Не беснея. Аз също си намирам някакво развлечение. Важното е и двамата да сме доволни. Laughing

# 26
  • Мнения: 4 371
Абе не беснея, ама не ми е никак приятно. Но поне си е у дома сега, иначе се очаква да ги гледа нейде с приятели ooooh!
Е тогава вече ще избеснея.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 639
Хич не беснея. Първо, защото не е луд запалянко и второ защото нека да си гледа - кво пък.
Друг е въпросът, че таз вечер не съм на кеф и на мен не ми се гледа и тъпея.

# 28
  • Мнения: 814
 И аз гледам, даже повече от него Crazy

# 29
  • Мнения: 899
Не беснея точно, но се дразня, защото той държи да гледаме заедно  Tired И много обича да вика рязко и силно "Гол" и да ме стряска...
Ама сега леко беснея, щото още е в офиса и са се заиграли на някаква игра, а той не обича игри...та го чакам от известно време и се чудя дал да му сипя веро във вечерята или не.. Twisted Evil
Но ако и мача ми загледа като се върне, вече ша стигна до достолепно отегляне, с книга в ръка.

Общи условия

Активация на акаунт