Използвате ли българска козметика?

  • 10 019
  • 114
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 577
Тъкмо влизам да пиша за Здраве - за ръце имам. Чуден е, стой на мивката и след всяко миене на чинии ползвам.

Никол, аз съм с Ехо Ароматерапи, дето перял десетте петна. Забелязах, че не е така, но реших, че проблема е в мен, защото не ги изпирам предварително.  Close

Но мирише чудесно.

# 16
  • Мнения: 3 818
Освен за Здраве, се сещам и за Бочко- ползвам го много активно за щерката и действа безотказно.
Иначе нямам нищо против българската козметика, но не гледам специално такава да избирам- ако ми хареса- взимам, ако не- не купувам.
Има и един шампоан бебешки- Бебино- и от него съм доволна и мирише хубаво, и нямам забележки.

Обаче на сапуните Тео и Ехо-то съм им враг номер едно Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 292
Еее, хайде на не преувеличаваме нещата, като чета и ще взема да повярвам, че всички сме само на супер скъпа маркова козметика и т.н. и никой не е чувал за "долнопробните родни продукти" ... Срам ли усещам, що ли, а не стоят съвсем така нещата. Аз например съм фен на дезодоранта Релакс на Инсенс - стик гел - страхотен е, с нищо не отстъпва на марковите европейски и пр.  Ползвам от време на време кремовете на Дева и Арома (по принцип постоянно сменям кремовете си за лице), повечето от пастите за зъби на Арома също са много добри - аз харесвам микрогранулите им (и тези на Дентал стават). Дезодорантите на Дева също са много добри - синята например. Какво още ... праха за пране Тео бебе - сигурно има и други, но сега просто не се сещам ...

# 18
  • Мнения: 318
Аз пък ползвам от 2 месеца прах за пране Ехо и честно казано не виждам абсолюно никаква разлика от Тайд, Персил или Ариел например, само дето е 3 пъти по-евтин и мирише по-силно от скъпите прахове. Относно козметиката съм особено доволна от маските и кремчетата на Регал и на Талодерма-проф.Пенев. Естествено и дежурния крем здраве, но както каза по-горе едно от момичетата то си е направо лекарство. Peace

# 19
  • Мнения: 5 577
Atropa, аз например не съм доволна от Тео -бебе.  Close Има един Роса, той е супер.


donikagg , Ехото Ароматерапи мирише чудесно нали, по-силно от скъпите?  Дори от омекотителя по-силно ... т.е. трайно.

# 20
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
регал с фактора 10 няколко вида смених според съставките,маски, ексфоианти. бо4ко е легенда за мене!престиж, бои и балсам оцветител, зареждам за 6 м.ами това от бг -другите са 4ужди.

Последна редакция: нд, 11 юни 2006, 23:07 от marsy

# 21
  • Мнения: 769
Крем 'Здраве', някой сапун на Арома, някоя паста за зъби, крем за ръце Дева или Арома, прах за пране определено не.. ми май това е.
Принципно съм 'за' българското, но кожата ми е проблемна и ползвам само медицинска козметика.

# 22
  • Мнения: 7 474
  Laughing Бочко си е Бочко!  Laughing

# 23
  • Мнения: 5 577
Бочко за мен не, има по-хубави от другите.

А, и сапун за пране имам български.  Peace

# 24
  • Мнения: 318


donikagg , Ехото Ароматерапи мирише чудесно нали, по-силно от скъпите?  Дори от омекотителя по-силно ... т.е. трайно.
[/quote]

Ами тия дни съм замислила да взема Ароматерапи, сега ползвам с аромат на портокал и всъщност като каза омекотител, дори и да сложа омекотител прането после си ми мирише на портокал Peace

# 25
  • Мнения: 46 516
Еее, хайде на не преувеличаваме нещата, като чета и ще взема да повярвам, че всички сме само на супер скъпа маркова козметика и т.н. и никой не е чувал за "долнопробните родни продукти" ... Срам ли усещам, що ли ...

Не, аз ползвам евтини, качествени продукти, например сапуните на "Арома" вървят около 0.35-0.40 лв., а аз купувам "Палмолив" за 0.45 лв. Разликата в цената не е голяма, но в качеството- огромна. Не казвам, че "Палмолив" е върхът, но съотношението цена-качество е приемливо  Peace

П.П. От "Бочко" и "Здраве" не забелязвам никаква промяна  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 769
Еее, хайде на не преувеличаваме нещата, като чета и ще взема да повярвам, че всички сме само на супер скъпа маркова козметика и т.н. и никой не е чувал за "долнопробните родни продукти" ... Срам ли усещам, що ли, а не стоят съвсем така нещата. Аз например съм фен на дезодоранта Релакс на Инсенс - стик гел - страхотен е, с нищо не отстъпва на марковите европейски и пр.  Ползвам от време на време кремовете на Дева и Арома (по принцип постоянно сменям кремовете си за лице), повечето от пастите за зъби на Арома също са много добри - аз харесвам микрогранулите им (и тези на Дентал стават). Дезодорантите на Дева също са много добри - синята например. Какво още ... праха за пране Тео бебе - сигурно има и други, но сега просто не се сещам ...

Лично аз не деля нещо на българско или не, интересува ме единствено да действа по предназначение.. и не е задължително скъпото да е по-доброто.

# 27
  • Мнения: 5 577
Аз много харесвам Евент сапуни, не ги знам какви са.  Rolling Eyes

Ама що тъй туй Ехо не пере много силно, ама то и Тайда преди това същото, и ... Рекс имахме.

Дали трябва да натърквам петната от на малкия дънките рпеди да ги бухна в пералнята, или да слагам на тях нещо?  Blush

# 28
  • Мнения: 769
П.П. От "Бочко" и "Здраве" не забелязвам никаква промяна  Rolling Eyes
[/quote]

и аз така.. купувам, който видя от двата..

# 29
  • Мнения: 46 516
... Дали трябва да натърквам петната от на малкия дънките рпеди да ги бухна в пералнята, или да слагам на тях нещо?  Blush

Нищо не слагам.
Пъхам в пералнята с "Тайд", пускам на 60 градуса и това е, рядко ми се случва да вадя "Вениша"  Grinning


Dindin, опитай с "Бейби тан", 1.20 лв. е  Peace

Общи условия

Активация на акаунт