Кой е ловецът във вашата връзка?

  • 2 946
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 577
По равно сме

# 31
  • Мнения: 4 621
Аз хвърлих стръвта, той я улови smile3502..ако това го прави ловец.... newsm78

 Joy newsm62

 smile3534 smile3534 smile3534

# 32
  • Мнения: 1 925
Оооо, той беше ловеца и той ме хвана, но пък според мен аз сега съм тази, която уравновесява нещата и крепи семейството ...  Peace А иначе за през деня, е различно в зависимост кой колко работа има, но като цяло и двама еднакво си звъним по около 20 пъти на ден  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 3 334
той беше ловеца,сега по равно се дебнем! Grinning

# 34
  • Мнения: 1 107
Той ме улови, много професионално се справи, като се има предвид, че не бях лесна плячка  Simple Smile
И сега той доминира връзката като цяло.
Иначе по цял ден се лигавим на кюто, но не знам дали има общо с ловуването...

# 35
  • Мнения: 3 248
В началото беше той...определено и категорично! Mr. Green Сега вече май е по равно. Thinking Въпреки че, вече и аз поемам инициативата доста често! Blush

# 36
  • Мнения: 2 040
Той казва , че още като ме е видял е решил , че ще се ожени за мен  Hug .
В нашия случай беше обратното .. щом го видях и реших: Той ще е ... Peace
Аз съм ловеца .. е, понякога му давам тая роля да не му спада самочувствието, но аз съм по нахалната и натрапчивата ..  Embarassed Laughing
А през деня - и двамата си звъним, а недай си боже онази жена да каже: Няма връзка с този номер  или Телефона на абоната е изключен... и глей кво става докато не се намерим ... това важи и за двете страни  Laughing

# 37
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Той беше ловеца, определено Wink.....

# 38
  • Мнения: 7 430
Аз хвърлих стръвта, той я улови smile3502..ако това го прави ловец.... newsm78

 Joy newsm62

И аз съм като звездичката Hug
Ех, какъв ловец съм била навреметоооооо  Joy

# 39
  • Мнения: 1 181
отначало беше той, сега по равно, а на моменти даже аз съм по нициативната

# 40
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
...хм,знам ли,малко по-сложно беше при нас.Но да речем,че беше той,ако не беше толкова упорит сега нямаше да сме семейство.
   Сега май си звъним по равно,в секса той е по-настоятелен. Hug

# 41
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
В нашия случай беше обратното .. щом го видях и реших: Той ще е ... Peace
 
Тогава той беше в много деликатна ситуация и аз бях тази, която му даде опора и сили да продължи напред. А сега, след 4 години и нещо май аз продължавам да си казвам тежката дума и той да ме подкрепя  Laughing Mr. Green  Laughing А през деня докато сме на работа, говорим си толкова, колкото свободно време имаме, звъним си и двамата, но май повече аз. Работата ми е такава, че имам свободно време.

# 42
  • Мнения: 1 493
И двамата "паднахме в капана" на любовта , дай Боже дълго да сме там !  Praynig

# 43
  • Мнения: 415
Аз съм стрелецът той е лъва  newsm62
И преносно и реално  Peace

# 44
  • Мнения: 569

   В началото той се бори със зъби и нокти за мен, после и двамата по равно,после аз се борих за неговата любов,сега той за моята. Малко объркано стана, но е така.

Общи условия

Активация на акаунт