Парти на съдове?

  • 3 842
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
Аз лично използвам за целта машина - тя ми меси.




 newsm12 smile3508Da,za teb,moje da e po-udobno da si mesi6 v ma6ina,no ima hora,koito sa dovolni i ot kupite.Az samata imah vyzmojnost da gi probvam i ostanah mnogo priatno iznenadana.A 6to se kasae docenata im-da,moje i da sa po-skypi ot obiknovenite plastmasovi kupi ot magazinite,no pyk za tova si ima pri4ina i tia ne e samo v"piramidalnata struktura",a i v tova,4e te ne se obiknoveni kupi,a i ka4estvoto si ima cena!

# 16
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
A, може ли някой да ми даде координати на дистрибутор. Аз имам от години купа за месене и съм много доволна. Сега доста приятелки искат да си купят купи, но не мога да открия дистрибутор. Даже преди време бях пускала тема...

Милена Б. тестото трябва да си втасва на топличко, да не би за това да не ти се е получило. Признавам, че и аз има един неуспешен опит, но то е защото използвах студено мляко  Embarassed

# 17
  • Мнения: 22 868
А кутиите бяха доста по-скъпи от същите такива в магазините за домашни потреби, така че аз съм пас за тоя артикул.

Тези купи нямат нищо общо с пластмасовите купи по магазините -можеш ли в една подобна кутия от магазините да съхраниш по 10 дена салата например и да е прясна като току що нарязана, или отрязан лимон след 5 дена да е като току що отрязан и т.н.  просто не му е тук мястото да ти обяснявам.
ПАК ПОВТАРЯМ НЕ СЪМ ДИСТРИБУТОР А САМО ОБИКНОВЕН ПОТРЕБИТЕЛ!!!
И аз като потребител на кутиите от 6-7г мога да кажа само хубави неща за тях.Имам доста от нещата и съм супер доволна.И наистина качествата им са каткто ги описват дистрибуторит.Била съм на много Тапъруерски партита/моя приятелка е фенка/и сме си изкарвали супер.Най-доволна съм от шейкъра.А моята приятелка каза,че тенджерите са уникални.

# 18
  • Мнения: 220
Здравейте,
Имам купа  и  не меся в друго освен в нея. Много съм доволна.
Имам така нареченият миксер - идползвам го нон-стоп.
Фен съм на Цептер. Използвам само техните съдове . Вярно,че са скъпи ,но  от три години почти не съм използвала други  и съм много доволна .
  АЗ СЪМ САМО ПОТРЕБИТЕЛ.
Извинявайте ако звучи като реклама,но нали тук всеки пише какво харесва и какво не.

Последна редакция: пн, 19 юни 2006, 12:21 от s_la

# 19
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Милена Б. тестото трябва да си втасва на топличко, да не би за това да не ти се е получило. Признавам, че и аз има един неуспешен опит, но то е защото използвах студено мляко  Embarassed

Ами имам съмнение, че всичките ми продукти бяха студени Embarassed, с изключение на брашното. Ама все забравям да вадя нещата предварително от хладилника и меся в последния момент ooooh! Ще пробвам със продукти на стайна Т.
А за дистрибутор не мога да помогна Confused На мене купата ми е подарък от майка за РД-то и я е взела от човек в Ямбол.

И моята купа е от Ямбол, но на телефонния номер, който имам записан никой не отговаря  Confused.

# 20
  • Мнения: 513
A, може ли някой да ми даде координати на дистрибутор. Аз имам от години купа за месене и съм много доволна. Сега доста приятелки искат да си купят купи, но не мога да открия дистрибутор. Даже преди време бях пускала тема...

Милена Б. тестото трябва да си втасва на топличко, да не би за това да не ти се е получило. Признавам, че и аз има един неуспешен опит, но то е защото използвах студено мляко  Embarassed

Ето ти адрес на дистрибутори на Тапаруер, когато писах за първи път в тази тема ми го изпратиха на лични
http://www.tupperware-bg.com/

# 21
Здравеите всички.Имам шеикър от много години./освен купите/Ако има начин ще си го нося и на работа да си правя аиран:)Simple SmileSimple SmileСлагам тигана,вкл.котлона и тогава правя сместа за палачинки.Таратор правя веднъж в седмицата-в голямата купа в хладилника е винаги пресен.Имам и кутия за рязани неща-там държа кашкавали,пресни колбаси и др.и не ме е страх,че детето ще вземе нещо развалено.Ако някои си купи няма да съжалява.Аз също не съм дистрибутор,всъщност мисля,че тук/канада/се продават на определени места.

# 22
  • Мнения: 6 472
Хайде и аз да се включа. Подариха ми такива купи за сватбата. Да  хубави са, но ако зависеше от мен, аз нямаше да дам толкова пари за подобно нещо Tired Имам машина за хляб - меся в нея. На купата не и хванах цаката. Както е казала Сладка Хапка - режа салата и ям. У нас в хладилника мноооооооооооооооооооооооооооооооооого рядко се задържа нещо повече т 2 дни. Предпочитам всичко да ми е наистина прясно, а не само да изглежда такова. Та така - не са лоши купите, ама чак пък толкова.....

А на подобни партите ми е било много весело Grinning

# 23
  • Мнения: 22 868
Здравеите всички.Имам шеикър от много години./освен купите/Ако има начин ще си го нося и на работа да си правя аиран:)Simple SmileSimple SmileСлагам тигана,вкл.котлона и тогава правя сместа за палачинки.Таратор правя веднъж в седмицата-в голямата купа в хладилника е винаги пресен.Имам и кутия за рязани неща-там държа кашкавали,пресни колбаси и др.и не ме е страх,че детето ще вземе нещо развалено.Ако някои си купи няма да съжалява.Аз също не съм дистрибутор,всъщност мисля,че тук/канада/се продават на определени места.
Да,в чужбина и аз съм си купувала от щандове/временни в някой супер/,но в БГ ги продават само дистрибутори,поне аз така знам и така съм си взимала.

# 24
  • Мнения: 1 858
Всички казвате, че са много скъпи. Хайде аджеба някой да сподели горе долу колко скъпи са всъщност.

# 25
  • Мнения: 22 868
Всички казвате, че са много скъпи. Хайде аджеба някой да сподели горе долу колко скъпи са всъщност.
Педи 3 г,като си купи последно- големият шейкър,струваше около 20 лв.Не съм си взимала скоро нищо,защото имам доста от тях.
Този е малкия,големия явно не се предлага вече,поне в интернет каталога го няма.

# 26
  • Сливен
  • Мнения: 382
Не вярвам да попадна на подобно нещо. Не обичам някой да ме УБЕЖДАВА да купя или направя нещо. Или сама решавам, че имам нужда или не купувам. Така че на подобни партита бих се чувствала съвсем не на място.
Това е отношението ми към тях.

# 27
  • Мнения: 513
Всички казвате, че са много скъпи. Хайде аджеба някой да сподели горе долу колко скъпи са всъщност.
[/quot

Аз пък не мисля, че са много скъпи / е не са и съвсем евтини/ като се имат впредвид качествата им. Например тези купи за месене - малката е 11 лв /за1,5 кг/ , а голямата за 16 лв / за 2,5 кг/, а като са комплект са 25,00 лв. Аз си ги взех и за две години те си изплатиха парите, защото ги ползваме за какво ли не - месене, съхраняване на храна, пренасяне на по-течна храна или яйца, за овалване на тиквички, дребна риба и всичко дребно на което е необходимо овалване с брашно преди пържене, даже когато в храната, която се съхранява има доста вредни съставки по стените се образува червена ивица.

# 28
  • Мнения: 271
Всички казвате, че са много скъпи. Хайде аджеба някой да сподели горе долу колко скъпи са всъщност.
Педи 3 г,като си купи последно- големият шейкър,струваше около 20 лв.Не съм си взимала скоро нищо,защото имам доста от тях.
Този е малкия,големия явно не се предлага вече,поне в интернет каталога го няма.

Предлага се, както и още много други неща, които си заслужава една домакиня да ги има.Казвам го от интереса на такава, а не на дистрибутор Peace. Просто в сайта са побликувани само някои неща от каталога. Ако някой има желание да направи парти, ще се радвам да ни потърси да демонстрираме съдовете. Мисля, че най-малкото ще останете доволни от приятно изкараната вечер! Wink. Координатите може да ги видите долу в подписа ми.

# 29
Драги съфорумнички...И аз предпочитам да е прясно,но да ме убиеш повече от един път на седмица няма да отида на хранителен магазин.Има мноооого по-интересни места,където да прекарам малкото си свободно време.Така,че да са живи и здрави тези.които са измислили как да ми спестят ежедневното пазаруване.

Общи условия

Активация на акаунт