С какво миете тялото си?

  • 6 116
  • 170
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 107
Душ гел, най-различни марки  Peace

# 121
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
С душ- гел, а от време на време и със сапун.

# 122
  • София
  • Мнения: 4 966
Душ гел, най-различни марки  Peace

И аз така

# 123
  • Мнения: 678
 Винаги с душ - гел и не оставам с едно шише , а по няколко имам- в момента например се намират 3 различни вида в Банята.... Grinning

# 124
Аз пък по препоръка на дерматолог използвам бебешки гелчета и сапунчета за къпане, много ми е чувствителна кожата и се обривам от почти всичко....., ще се възползвам от темата за да ми препоръчате добри марки и благодаря   bouquet  bouquet  bouquet

# 125
  • Мнения: 364
душ гелове - най-различни....в момента са два!

# 126
  • Мнения: 483
Всеки път различно, понякога със сапуни с крем, понякога с плодови, глицеринови, гелове и др. само да ми е много твърда гъбата от едната страна, от тези, които много жулят. Така съм свикнала и не се ли ожуля хубавичко поне два пъти в седмицата ми е терсене Laughing

# 127
  • Мнения: 4 406
душ гел и гъба

# 128
  • Мнения: 8 505
Със сапун.Така и не можах да им свикна на душ-геловете,имам чувството,че нямат отмиване.

# 129
  • Мнения: 2 147
Душ гел,ако ползвам сапун това е Nivea,Dove друго не Simple Smile

# 130
  • Мнения: 730
И аз само с душ гел - от години не съм ползвала сапун. Сменям обаче различни марки, аромати и т.н.

 Peace

# 131
  • Мнения: 1 403
С душ гел, като се измия със сапун и после вси4ко ме сърби

# 132
Душ гелчетата на DOVE са много хубави и много приятно миришат.

# 133
  • Мнения: 1 546
Душ-гел и чат-пат със сапун,сега съм със душ-гела на нивеа с екстракт от ориз и лотус,имам един ексфолиращ на Палмолив и ползвам и мъжкия на Нивеа на мьжо,че много хубаво ми мирише и освежава страхотно!

# 134
  • София
  • Мнения: 1 654
1и2 опция като сапунът е бебешки.

Общи условия

Активация на акаунт