Давате ли храна на децата си директно от хладилника?

  • 2 614
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 819
Давам кашкавал, сирене и такива неща... сладолед, но него го оставям да се размекне, че така го обича. Киселото мляко зимата го оставям за половин час на стайна температура да се отвърне, лятото сама си го взима от хладилника и почва да яде. Досега не е имала проблеми.


Peace И аз така Simple Smile

# 31
  • Мнения: 8 917
Директно от хладилника - не Naughty

# 32
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Да давам и сладолед давам направо от камерата. Това което по принцип се яде стуено си го яде студено. Според мен разтопения сладолед е гадна работа! Sick

# 33
  • София
  • Мнения: 551
Давам,но определени храни.Не е хубаво децата да се изнежват.Виждала съм майки,които дават на децата си сладолед посред лято и след това децата са с ангини,защото са прекалено изнежени.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 787
Да,и аз съм давала кисело мляко направо от хладилника PeaceНе сме имали проблеми досега

# 35
  • Мнения: 14 654
давам храна от хладилника и студена вода - също . през лятото позволявам да се слага лед в сокчето .не смятам че детето ми може да се разболее от нестоплена храна (като бебе не съм му давала нищо от хладилника) ;а ако сладоледът ще се топли - по-добре без него

# 36
  • Мнения: 4 371
Не, не давам. Аз самата не обичам да ям ледени неща, какво остава за детето. Ние хладилника го държим на най-високата степен (най-ниските градуси) cold

# 37
  • Мнения: 4 629
Давам неща от хладилника. Не виждам никакъв проблем, а още по-малко нещо страшно  Wink

Тази зима пи АБ, защото дадох едно парченце краставика от хладилника. Макар, че е лято пак недавам.  Naughty

Ей това ме хвърли в музиката  Shocked Как се доказа, че причината за антибиотика е парченцето краставица от хладилника?

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
И аз не давам,може би защото и аз самата не обичам.Всичко затоплям или вадя по-рано.

# 39
  • София
  • Мнения: 419
Ами давам, от самото начало си пие млякото ледено - направо от хладилника - от първия месец. Храна също не топля, а ако е топла, не му харесва хич. Давам да смуче и ледчета, като го дразни зъбоникненето.
А понеже сега за първи път е с температура, ако не се брои една постваксинална реакция, е на ледена вода цялата нощ. Рехидратинът му е разтворен в такава и стои в хладилника.
Студът сам по себе си, (независимо дали е орално или локално приложен Mr. Green) не може да предизвика бактериална или вирусна инфекция. За себе си съм решила, че горещото - храна, баня, прекалено навличане и претопляне и т.н. носи повече рискове.

А леденото се препоръчва при болезнено гърло, именно защото отбъбва лигавиците и прави преглъщането по-лесно. Понякога това е единственият начин да накараш някого, включително и себе си, да хапне нещо в тая ситуация.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 4 969
давам, кажи речи постоянно.Да не казвам голяма дума, но не боледува често.
ПП. На 2 и 8 месеца е

# 41
  • София
  • Мнения: 39 812
Единственото студено нещо, което съм давала на Дияна е сладолед и вода.
Мен понякога ме заболява корем ако ям студено кисело мляко от хладилника... пък за детско коремче не знам.

# 42
  • Мнения: 826
Давам по4ти вси4ко от хладилника-пр.мляко,кис.мляко,зелен4уци,плодове,вода,сокове,кашкавали и т.н. Peace
Единственото топло нещо са 4айовете и манджите.
От гърло никога не са боледували. Peace

# 43
  • Мнения: 1 353
не не давам нищо от хладилника.затоплям всичко smile3504

# 44
  • Мнения: 364
давам направо само сирене и кашкавал, мляко - след като престои на стайна температура около половин час Grinning

Общи условия

Активация на акаунт