Коледни подаръци 2018-2019

  • 100 837
  • 984
  •   1
Отговори
# 780
  • София
  • Мнения: 1 003
Благодаря на всички, включили се по моя въпрос за книгите!
Имаше много и интерсни предложения, още утре ще отида до Ориндж , за да разгледам какво имат! Докато се консултирах с ММ, пък той се изпусна, че му се четяло нещо от Кен Фолет (фен му е), та тръгвам утре на лов за книги.

Иначе  съм доникъде с подаръците тази година...
Освен коледните подаръци за всички, допълнително дъщеря ми има рожден ден на 26 декември, а ММ е именик януари.

# 781
  • София
  • Мнения: 438
Някой беше споменал, че е взел шалте на Дилиос. Хубаво ли е, че съм взимала преди години и не знам дали са развалили качеството.

# 782
  • София
  • Мнения: 595
Да споделя и аз няколко идеи за подаръци, на които попаднах след дълго ровене. и от трите места съм поръчала, но все още не съм получила готовите продукти, така че не мога да дам отзиви за качеството към момента. Иначе като комуникация на този етап всичко е изклющчително добре. Споделям сега, защото част от продуктите очаквам да получа малко преди Празниците, и да споделя отзиви тогава, няма да е много в помощ.

https://www.facebook.com/MeltyShopJewelry/ - оттук поръчах медальони - харесва ми, че имат огромна възможност за индивидуализиране и всъщност можеш да направиш много личен подарък. Естествено, освен за подарък, взех и за себе си Simple Smile

https://www.facebook.com/Merino-Bear-519327848563627/ - оттук съм поръчала 5 шала - четири за подарък ....и един за мен.....

https://www.facebook.com/leatherinitial/ - оттук поръчах  персонализиран аксесоар


Медальоните би трябвало да получа тази седмица, а останалите неща - през следващата, така че ако някой се интересува, може да ми пише ЛС да споделя и крайни отзиви след като получа нещата Simple Smile

# 783
  • Мнения: 35 110
Шаловете на каква цена са ?

# 784
  • Мнения: 1 467
Аз съм много доволна и готова със всички коледни подаръци
За тати взех нов телефон, за мама - обици и бижу за коса, тъй като скоро има повод на който да ги носи
За приятелят ми - безжични блутуут слушалки, който да използва когато е на фитнес. Това са по-скъпите подаръци за най-близките.
Другите подаръци са по-дребни и символични, но искам за всеки да има по нещо - за баба -хубав шал; за леля - барета, и за братовчед ми - книга. Ще заложа на хубавата опаковка, голямо удоволствие ми доставя да опаковам подаръците. Към всичко мисля да добавя разни коледни сладки или дребни шоколадчета Simple Smile

# 785
  • при моите любими
  • Мнения: 2 528
За желаещите да купуват книги от София. е НДК на 11.12 започва Панаир на книгата. Почти на всеки щанд има намаления на книгите. Мисля че всички издателства са там. Ще продължи до 16.12.

# 786
  • София
  • Мнения: 6 033
Аз задължително ще мина на Панаира, да си самоподаря няколко книжки. Simple Smile

# 787
  • Мнения: 180
Здравейте, моля за помощ! Издирвам тази играчка, безрезултатно. Sad
За Коледа сме взели на детето кучетата и автобуса от тази серия. Само Райдър не успявам да намеря. Изпуснах го за малко в Емаг и сега си стои недостъпен. В Хиполенд и Комсед въобще не са го имали така като гледам. Къде да търся вече не знам, а ми се иска целия комплект да е. Да отворя скоба, че това ще е подаръка на детето от нас и от бабите и дядото. Голяма любов към тия кученца, а пък цените им са страшни направо. Ще съм благодарна ако ме ориентирате къде може да има останал Райдър.
За да не е само това да кажа какво получи сина ми за РД, той е началото на Декември, но пак могат да си минат за коледни подаръци. Маса с две столчета дървени, много си ги хареса, една писта с количка на принципа на Меджик тръкс, един синтезатор и защото всички знаят колко много обича Paw Patrol - още един комплект за игра с едно дърво, който е. Simple Smile

# 788
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
За жалост го намирам само в olx.
Навсякъде го дават изчерпан.

# 789
  • Мнения: 180
За жалост го намирам само в olx.
Навсякъде го дават изчерпан.

Благодаря, ако не изскочи отнякъде този от картинката и този в линка може да мине за попълване на комплекта.
Като знам какво ги чака тия играчки се чудя защо се съгласих с мъжа ми да ги взимаме оригинални. На кучето от комплекта, който получи за РД вече му е изядена опашката Grinning От 2-годишен малък звяр какво да очакваш. Joy
А за дребни коледни подаръци за баби, лели и т.н. ми е хрумнало платнена чанта за пазар с някаква готина картинка, щампа или десен. Не че знам къде да търся такова нещо, но да си споделя идеята. Blush

# 790
  • София
  • Мнения: 6 033
В сайта читател.бг има огромно разнообразие от такива торби.

# 791
  • Варна
  • Мнения: 700
Да споделя и аз няколко идеи за подаръци, на които попаднах след дълго ровене. и от трите места съм поръчала, но все още не съм получила готовите продукти, така че не мога да дам отзиви за качеството към момента. Иначе като комуникация на този етап всичко е изклющчително добре. Споделям сега, защото част от продуктите очаквам да получа малко преди Празниците, и да споделя отзиви тогава, няма да е много в помощ.

https://www.facebook.com/MeltyShopJewelry/ - оттук поръчах медальони - харесва ми, че имат огромна възможност за индивидуализиране и всъщност можеш да направиш много личен подарък. Естествено, освен за подарък, взех и за себе си Simple Smile

https://www.facebook.com/Merino-Bear-519327848563627/ - оттук съм поръчала 5 шала - четири за подарък ....и един за мен.....

https://www.facebook.com/leatherinitial/ - оттук поръчах  персонализиран аксесоар


Медальоните би трябвало да получа тази седмица, а останалите неща - през следващата, така че ако някой се интересува, може да ми пише ЛС да споделя и крайни отзиви след като получа нещата Simple Smile

Колко струват медальоните, никъде не видях цена

# 792
# 793
  • Мнения: 7 776
Имам нужда от съвет. Реших да добавя по една книга към подаръка на майка ми и баща ми. Баща ми ще му подаря първата книга от поредицата Игра на тронове, не е чел такъв тип фентъзи, но обича да чете всичко и не е гледал сериала, мисля, че може и да му хареса. От вас се вдъхнових за този вариант.
Майка ми обаче чете презимно български автори. Много й хареса Възвишение. Може ли препоръка какво да й взема, че не съм по българската проза и ми е трудно на сляпо да избера?

# 794
  • Мнения: 1 454
На Джо Абъркромби книгите са много добро фентъзи. Препоръчвам за любители на този жанр Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт