Плачете ли на филми?

  • 3 880
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 886
ДА МНОГОООО

# 46
  • Мнения: 5 647
Старая се да не плача. Много се натъжавам от някои сцени.

# 47
  • Мнения: 1 427
Случва се,ама аз по принцип съм си ревлива!

# 48
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Мдам случва се, оная вечер циврих на някаква серия по Дискавъри за едно семейство, което едва не загина в снега. Е проронвам някоя сълза де, чак сърцераздирателен рев не е. Пък и зависи от настроението явно.

Това и аз го гледах и страшен рев му хвърлихпри положение, че си беше ясно, че щом го разказват са се спасили - все едно бях там някъде в снеговете - голям кошмар.
 Иначе редовно си плача на филми.

# 49
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Плача, и после ме е яд, че някакъв тъп и сантиментален американски филм ме е накарал да плача.

# 50
  • Мнения: 483
Аз по принцип плача много, много съм чувствителна и малко ми трябва. А сега пък съм 10 х чувствителна. Плача и на тъжни и щастливи моменти!  Cry Много плача ... Blush

# 51
  • Мнения: 3 334
Да плача,та в къщи ми се смеят.Той баща ми само повтаря,че на артистите им плащата за тази работа и ние за какво сме заревали не можел да си обясни................. Wink
Най-много плаках на филма "Титаник"-три пъти съм го гледала и все плачех Laughing

# 52
  • Мнения: 793
Плача и на филми и на такива моменти, които ме карат да се чуствам горда, че съм българка и т.н.  Въобще от ревливите съм    Tired ooooh!  Crossing Arms

# 53
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
нЬе. След появата на детето чувствително повече се разкисвам, но да плача на филм - тц. Буца, нещо, може да ми позаседне на гърлото и толкоз.
По предпочитам да рева от смях Grinning

# 54
# 55
  • Мнения: 1 798
Най-сериозно питам -ако някой има ефикасен лек против свръхчувствителност, моля, да сподели.
Много плача...Безброй пъти съм гледала `Зеленият път` с Том Ханкс и всеки път едва дишам от рев и сополи..

# 56
  • Мнения: 1 925
Ооооо скъсвам се от реване, на сериали, на филми, на " Такъв е живота " по Бтв, на какво ли не.  Blush Мъжо се е видял в чудо с мен  Crazy Камо ли преди цикъл - малееее тогава какво става...   ooooh!

# 57
  • Мнения: 4 733
Плача си редовно, че дори ако филма ме е разтърсил яко си оставам в ревливото настроение с дни

# 58
  • Мнения: 4 621
Случва ми се понякога newsm45

# 59
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Ооооо скъсвам се от реване, на сериали, на филми, на " Такъв е живота " по Бтв, на какво ли не.  Blush Мъжо се е видял в чудо с мен  Crazy Камо ли преди цикъл - малееее тогава какво става...   ooooh!
Пишете ме и мен при ревлите....чак се чувствам подтисната след това...добре, че е съпруга ми, той си ме знае и ме разведрява...

Общи условия

Активация на акаунт