"Sure Check"- моля споделете!!!

  • 138 055
  • 237
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 372
Значи на мен ми закъснява с 12 дни!направих 4 теста  Sure Check и един на лентички и всички бяха отрицателни/без дори бледа втора черта/!и преди това съм правила тестовете Sure Check и са отчитали вярно-отрицателен!Не мисля че може да има нещо,но... ако има нещо трябва вече да съм в 4-5 седмица!Дали ще може тестът да отчете?Приятелят ми не е свършвал в мен!И опасно ли е да  не си слага презерватива още в началото!? Моля отговорете ми бързо  Praynig Confused

При няколко отрицателни теста - едва ли си бременна. Въпросният Sure check нали уж е с голяма чувствителност.. 
Относно презерватива - рискът да не го използвате от самото начало май е колкото и изобщо при прекъснатия полов акт, т.е. има риск, но е доста малък. Най-същественото е да не свършва в теб, но за да си по-спокойна, в предполагаемите дни на овулация просто използвайте презерватив от самото начало Peace Дано всичко е наред.

# 76
  • София
  • Мнения: 2 348
Откакто водя полов живот използвам Sure Check. Винаги е бил верен за положителния резултат и за отрицателните.
 Ние също се пазим с прекъснат полов акт, но лекарят ми каза, че това не е 100% сигурност, защото първата капка сперма е наи-концентрирана и излиза малко преди цялото количество.
 Пиши какво стана при лекаря.

Последна редакция: сб, 02 фев 2008, 21:26 от skrech

# 77
Еми явно вярно си е показвал теста!няма нищо такова просто хормоните не са ми съвсем в ред и затова се е получило така!!! Мерси! Hug Heart Eyes А колкото до презерватива ние не го слагаме точно преди да свърши!Просто първо правим без...!дано всичко си бъде наред и занапред!

# 78
  • Мнения: 372
Откакто водя полов живот използвам Sure Check. Винаги е бил верен за положителния резултат и за отрицателните.
 Ние също се пазим с прекъснат полов акт, но лекарят ми каза, че това не е 100% сигурност, защото първата капка сперма е наи-концентрирана и излиза малко преди цялото количество.
 Пиши какво стана при лекаря.

Ами то чак 100% нищо не предпазва - може би само въздържанието  Mr. Green
Прекъснатият полов акт (или пък това да не се слага отначало презерватива) си има рискове, но все пак сигурността за предпазване е поне 80%.. останалото зависи от овулацията и от късмета Wink
GgGg-Girl, просто внимавайте повече и по-често си прави тестове Hug

# 79
momi4ete iskam da vi pomolia za pomo6t za6toto si pravix test za bremennost dori niakolko i vsi4kite sa otricatelni , xodix i na lekar i toi mi kaza 4e ne sam bramenna no neznam za6to imam niakakvo 4uvstvo v sebe si 4e sam bremenna makar 4e niamam priznaci. cikala sa6to si mi idva  no iskam da vi popitam vazmojno li e doktora da barka pri polojenie 4e ako sam bremenna to 6te e ot noemvri mesec. blagodaria vi predvaritelno .

# 80
  • Мнения: 1 488
momi4ete iskam da vi pomolia za pomo6t za6toto si pravix test za bremennost dori niakolko i vsi4kite sa otricatelni , xodix i na lekar i toi mi kaza 4e ne sam bramenna no neznam za6to imam niakakvo 4uvstvo v sebe si 4e sam bremenna makar 4e niamam priznaci. cikala sa6to si mi idva  no iskam da vi popitam vazmojno li e doktora da barka pri polojenie 4e ako sam bremenna to 6te e ot noemvri mesec. blagodaria vi predvaritelno .

ако си забременяла през миналия ноемви, тестовете щяха да са положителни и доктора да разбере, а ти щеше да имаш признаци и вече наедряли значително гърди и  оформящо се коремче защото щеше да си в 3тия месец сега.

# 81
Закъснява ми с 5 дни ,на 3-тия ден си направих 3 теста Sure check и трите бяха отрицателни.Дали мога да им вярвам и ако не кажете някакви други ,за да пробвам и с тях

# 82
imam vypros. napravih si test predi malko (11 dena sled riskoviq ni akt). vtorata 4erti4ka e mnoogo bledo rozova. kakvo trqbva da zna4i tova? ima li 4erti4ka ili nqma?

# 83
  • Мнения: 160
Закъснява ми с 5 дни ,на 3-тия ден си направих 3 теста Sure check и трите бяха отрицателни.
Didito,  а за какво ти беше да ги правиш и трите в един и същ ден?

napravih si test predi malko (11 dena sled riskoviq ni akt). vtorata 4erti4ka e mnoogo bledo rozova. kakvo trqbva da zna4i tova? ima li 4erti4ka ili nqma?
Има доста информация за това в библиотеката. Пожелавам ти резултат да е за какъвто мечтаеш  Grinning

# 84
Здравейте.Аз си направих теста на 11 ти (миналия месец ми дойде на 11 ти),но винаги цикъла ми закъснява.На тази дата бяха минали 8 дена след акта....мога ли да разчитам,че теста е бил верен?

# 85
  • Мнения: 3 200
Здравейте.Аз си направих теста на 11 ти (миналия месец ми дойде на 11 ти),но винаги цикъла ми закъснява.На тази дата бяха минали 8 дена след акта....мога ли да разчитам,че теста е бил верен?

Направи още един след няколко дни, сутрин рано с първа урина - тогава хормона е най-наситен

# 86
  • София
  • Мнения: 480
Привет Simple Smile
Потърсих в интернет информация кога,как се използва,но все още нямам цялостна представа..
Разбрах,че трябва да е сутрин,капва се урина ли?
Като теле в железница съм в тази област с тестовете...

# 87
  • Мнения: 160

Разбрах,че трябва да е сутрин,капва се урина ли?
Добре е теста да се прави сутрин Simple Smile В опаковката има касетъчен тест и пипетка. С нея капваш няколко капки урина в отворчето на теста и чакаш няколко минути за резултат  Peace Но всъщност всичко това го пише на листовката в кутийката на теста...  Crazy

# 88
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 077
аз съм доволна от теста и само него си купувам като се наложи, със сигурност не мога да се доверя на едни тестчета, който видях даэ се продават в хранителен супермаркет и то на направо смешни цени. Shocked стотинки бяха

# 89
  • София
  • Мнения: 480
Благодаря за информацията!
А каква е цената на теста?

Общи условия

Активация на акаунт