До момичетата в Бургас - информация за гинеколог

  • 275 122
  • 1 587
  •   1
Отговори
# 1 515
  • Мнения: 844
Майчета,послушах мнението ви във форума
Четох форума и с неудоволствие установих ,че се пишат много ....
Иииии ама знаете ли колко несериозно звучите със горните си постове (макар че с втория съм леко съгласна, ама леко). Тук никой не дава акъл на никого и на никого не сме опрели пистолета в главата и да му казваме какво да прави. Още повече тия претрупвания с емотиконки направо ... Айде сега напишете си имената, кои лекари сте, къде са ви кабинетите и да ви видим какво представлявате. Аман от автореклама.  ooooh! Стига сте пълнили и без това пълната тема. (И се замислете защо е толкова пълна)

 smile3501  202uu    на д-рите с големите имена , май само имената са им големи , а не възможностите!
Според мен (това си е мое мнение ) бургаските "лекари" въобще нямат намерението и желанието да се развиват , да научават нови неща , да търсят решение на по-сложните случаи от гъбички , бяло течение и безпроблемна бременност! Да ама не всичко в този живот е така розово (да кажем)! Нека да се специализират , да ходят на достатъчно семинари ( и аз незнам къде) ,за да достигнат някакво по-приемливо ниво (защото едва ли ще стане толкова високо , колкото на техните колеги от други градове на България!) Незнам защо в областен град като Бургас , лекарите (и не само гениколозите) не държат на това да са най-добрите и си правят експерименти с хората... спирам дотук , защото......


# 1 516
  • Бургас
  • Мнения: 445
Четох форума и с неудоволствие установих ,че се пишат много суперлативи за д-р Мърмарова - лекар ,който няма наложено име в пространството .Нещо повече - никога не е работила в болница, в поликлиника .
За какви пространства говориш и какви са тези изказвания за стажове и израждания?Нямам намерение да защитавам някой,но да изказваш такова категорично мнение за лекар,без да си ползвала услугите му,звучи грозно и несериозно.Практиката в болница или родилно не те прави добър лекар.Няма лекар,за кайто да са писани само хубави неща-както е писано назад в темата винаги има доволни и недоволни.Въпросът е не да си чешете езиците и да спамите темите,а да споделяте собствен опит и впечатления,пък всеки сам ще си прецени.И наистина четете темата,че само се повтаряме-за д-р Скочева доста е писано,аз лично имах честта да се срещна веднъж с нея-мазна и злобна ,направо ми стана смешно като се прибирах от преглед,но да не изпадам в подробности.Обиколила съм всички така наречени от теб професионалисти в Бургас по един или друг повод.Явно,както каза една мама по-долу,са специализирали гъбички и бяло течение  Laughing (за проблемна бременност не съм съгласна) За мен е важно лекарят да подходи човешки и с разбиране към проблема ми,защото аз не съм парче месо и защото най-малкото от всички "светила" в Бургас съм решила да се доверя на него и да си оставя парите пак на НЕГО.
Д-р Душепеев спада към така описаните от тебе ухилени по келнерски раболепни лекари Но той е също и професионалист  Crazy защото работи в родилно и не се е "пръкнал от нищото" Mr. Green За него обаче също има доста отрицателни мнения.
Нека пишат момичета,които имат личен опит и впечатления,а не да се пишат съчинения и да се говори наизуст!

# 1 517
Нека пишат момичета,които имат личен опит и впечатления,а не да се пишат съчинения и да се говори наизуст
 Peace абсолютно точно

# 1 518
  • Мнения: 844

Явно,както каза една мама по-долу,са специализирали гъбички и бяло течение  Laughing (за проблемна бременност не съм съгласна)



ако става въпрос за моя пост съм написала БЕЗпроблемна бременност - което си е факт т.е. при напълно нормална бременност всики са супер! не искам да обидя никой , но това да пътуваш по 800 км за да отидеш на преглед защото тука няма към кой да се обърнеш в случай че имаш проблем....си е престъпление ! Извинявам се за спама!

# 1 519
  • Бургас
  • Мнения: 445
Това БЕЗ ми е убегнало  Grinning

# 1 520
  • Бургас
  • Мнения: 384
Четох форума и с неудоволствие установих ,че се пишат много суперлативи за д-р Мърмарова - лекар ,който няма наложено име в пространството .Нещо повече - никога не е работила в болница, в поликлиника . Никога не е водила раждане,никога не е оперирала, с две думи - излязла от нищото, и се очудвам как толкова лесно се печели доверие.Явно преценката не е продиктувана от професионално отношение,а само от чисто човешко.Защо не си зададете въпрос ,че непрофесионалистът залага на усмивката и топлите думи,тъй като няма какво друго да предложи.

такааа,аз не съм много за тая тема,защото се боря със стерилитет и честно да ви кажа след като от близо 7год съм по лекари от варна и софия и ако дай боже ми се сбъдне мечтата и трябва да раждам,няма дори да мисля при кой да родя а ще си врътна задника по далече от бургас,но...след този пост не се сдържах Mr. Green
така ми става ясно,че...гледаш д-р хаус Grinning Grinning Grinning мила ми dressing!

д-р Мърмарова е работила в окр.болница в неонатологията!така,че преди да пишете глупости  намерете нужната ви информация!
аз се домогнах случайно понеже се съмнявах в лечението ми от гинеколога си /всеки път ми изписваше едни и същи лекарства,а пък нали се досещате,че ако се лекуваш с едно и също лекарство след известно време-не действа - от моя близка/мед.сестра-акушерка/ която все още работи в неонатологията и й имам пълно доверие към мненията й към гинеколозите-моля ви не се изказвайте така неподготвени!

# 1 521
  • Мнения: 1 280
    Добре де, обясни ми само, каква работа има гинеколог в неонатология  newsm78 Не се заяждам    Peace

# 1 522
  • Бургас
  • Мнения: 384
не съм наясно много по тая тема,просто казвам,че е работила все пак в болница-независимо какво по точно,а пък и да предположим,че може да е с 2-3 специалности!
мнението на моята позната беше за нея много добро и най-вече,че въпросната д-р Мърмарова /която тогава вече не работеше към окръжна болница -бургас /се интересувала като медик от нови медикаменти и приложенията и т.н нещо което мен лично тогава ме вълнуваше!иначе както се изразих-не посещавам бургаски гинеколози-лични причини!
но щом практикува като гинеколог в момента ....явно е учила жената!
има във форума др.теми/черни и бели списъци/където може да се изрази мнение за даден лекар!
    Добре де, обясни ми само, каква работа има гинеколог в неонатология  newsm78 Не се заяждам    Peace
и аз не искам да се заяждам или пък да подкрепям някого при целия ми проблем с който си блъскам главата:peace:

успех на всички бъдещи мами!   remybussi Hug 

# 1 523
  • Мнения: 3 621
Д-р Мърмарова е работила в родилно отделение, днес ми го каза личната ми лекарка, специално я попитах. Аз никога не съм ходила при нея /Мърмарова/, и няма как да изкажа мнение, но факт е че е работила и в болницата, обаче това не е чак толкова важно според мене, /изпитах го и на собствен гръб/ един лекар ако не иска да се развива и ако не обръща внимание на всичко което му казват пациентите му....ами не е никакъв лекар, аз през цялата си бременност ходих при уж едно от светилата в Бургас, завеждаща паталогично отделение... И когато преди един месец в София казаха, че в моя случай е допуснала грешки недопустими и за начинаещ лекар .... просто няма какво да добавя. Моето мнение е че в Бургас децата се раждат ВЪПРЕКИ грижите на лекарите, а не благодарение на тях

# 1 524
Още не съм намерила подходящ гинеколог.Моля,посъветвайте ме,тъй като преди 7 месеца прехвалената Ковачева ми направи секцио,защото бебето ми не се развивало.По думите на педиатрите бебето ми е било извадено незряло, в резултат на което загина и сега нямам доверие на никой.

# 1 525
  • Бургас
  • Мнения: 384
аз през цялата си бременност ходих при уж едно от светилата в Бургас, завеждаща паталогично отделение... И когато преди един месец в София казаха, че в моя случай е допуснала грешки недопустими и за начинаещ лекар .... просто няма какво да добавя. Моето мнение е че в Бургас децата се раждат ВЪПРЕКИ грижите на лекарите, а не благодарение на тях


аха,досещам се за коя говориш,мила!
тази същата и с мен е допуснала непоправими грешки при гинекологична операция и в софия ми казаха пак ли тая Ла......!

Още не съм намерила подходящ гинеколог.Моля,посъветвайте ме,тъй като преди 7 месеца прехвалената Ковачева ми направи секцио,защото бебето ми не се развивало.По думите на педиатрите бебето ми е било извадено незряло, в резултат на което загина и сега нямам доверие на никой.

 #Crazy мила бегай далече - някъде към софия,варна

# 1 526
  • Мнения: 598
Препоръчвам - който и да е лекар, каквото и да ти каже - не му се доверявай на 100 % Ходи при втори, трети, пети - изчаквай и събирай мнения.
И преди всичко раждането е естествен процес, който зависи преди всичко от майката и от нейните усилия, спокойствие и увереност, че всичко ще свърши добре http://dnes.dir.bg/2008/06/24/news3132552.html

# 1 527
  • Мнения: 1 280
      dar4e1, Нефертити няма предвид Лазарова.   Peace
         За Мърмарова ми стана интересно и питах моя позната лекарка, която каза че не е влизала в родилна зала и не би й се доверила, /нямам претенции да е 100% истина/ не искам да споря с никой идеята ми е, че е по-добре да ходиш на консултации при лекар, който влиза в родилна зала според мен
       Всъщност за Дорийска май няма много негативни постове или се заблуждавам  Rolling Eyes

# 1 528
  • Мнения: 3 621
аха,досещам се за коя говориш,мила!
тази същата и с мен е допуснала непоправими грешки при гинекологична операция и в софия ми казаха пак ли тая Ла......!

Дарче, за Ковачева става въпрос, въпреки че от престоя ми и в патологията, и в родилното и от Лазарова впечатленията ми са .... толкова груба и незаинтерисована лекарка не бях срещала.

# 1 529
  • Мнения: 100
Здравейте извинявайте че нахълтвам така в темата ви. Но на 19,06,2008 г родих моето второ детенце и съм мн доволна от д-р Дорийска закърпиме добре. Не ме боли както първият път. И конците ми ще си паднат сами.
Първото ми дете се роди нормално седалишно и се наложи да ме цепнат, беше на смяна д-р Драгнева. Наложи се по късно да ходя да ми сваля конците. Не че е лош специалист но явно всеки си гледа интереса.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт