Кой от форума ви се ще да гледате в Биг Брадър ?

  • 5 212
  • 112
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 569
Gaming, искам и тебе вътре. Мдааа Grinning.
 


Целия ...  hahaha

# 106
  • София
  • Мнения: 6 743
Искам да гледам ДеянаЗ  Mr. Green, както и Сакри  Laughing Mr. Green

А инак да ви светна малко клюкини.Мъж ми е бил тестов кандидат при психолозите които ще работят за ББ и са казали след теста, че е подходящ  Mr. Green

# 107
  • Мнения: 5 539
Искам да гледам ДеянаЗ  Mr. Green, както и Сакри  Laughing Mr. Green

А инак да ви светна малко клюкини.Мъж ми е бил тестов кандидат при психолозите които ще работят за ББ и са казали след теста, че е подходящ  Mr. Green

Тоест Embarassed не разбрах - ще участва в ББ или ще е един от психолозите?

# 108
  • София
  • Мнения: 6 743
Искам да гледам ДеянаЗ  Mr. Green, както и Сакри  Laughing Mr. Green

А инак да ви светна малко клюкини.Мъж ми е бил тестов кандидат при психолозите които ще работят за ББ и са казали след теста, че е подходящ  Mr. Green

Тоест Embarassed не разбрах - ще участва в ББ или ще е един от психолозите?
Нито едно от двете  Laughing
Просто е бил "опитно зайче" на това как да протичт тестовете, а психолозите скоро са набрани с интервю  Hug

# 109
  • Мнения: 5 539
Значи по някое време, като почне шоуто, може да ни пускаш по някоя клюка Hug Като вземем да се чудим как са ги избирали тия участници... Mr. Green

# 110
  • София
  • Мнения: 6 743
Значи по някое време, като почне шоуто, може да ни пускаш по някоя клюка Hug Като вземем да се чудим как са ги избирали тия участници... Mr. Green
ООО, ще се постарая  Mr. Green Twisted Evil

# 111
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Можете да ме подкрепите и мене  Mr. Green понеже ще ходя на кастинг разчитам на Вашата подкрепааа!  Whistling

# 112
  • София
  • Мнения: 6 743
Можете да ме подкрепите и мене  Mr. Green понеже ще ходя на кастинг разчитам на Вашата подкрепааа!  Whistling
Ооооооо, градскаааа, готовоооо  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт