Покажете количката си.

  • 58 857
  • 496
  •   1
Отговори
# 90
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Чиполино са и двете, комбинираната е като тази само, че синя с жълто на мечета



лятната е същата като тази

# 91
  • Мнения: 2 214
Имам Куини и Чико доволна съм и от двете  newsm10може би защото Чикото е на няколко дена и още не съм разбрала недостатъците. Joy

# 92
  • Мнения: 1 544
 winter  а за какво са ти 2 толкова еднакви като тип колички  newsm78
извинявам се че разводнявам темата ама ми стана много интересно

# 93
  • Мнения: 992
аз имах чико по стар модел наследство от най малкия ми братовчед (сега е на 4 год.) след това мони модел александра, а сега тсм триколка- ей от тази триколка съм много доволна като един танк е не усеща дупки и дупчици  Peace

# 94
  • Мнения: 5 001
мойта е Чико 3 в 1, http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=2370 , /дънковата, като десен/ още сме на зимния кош и засега съм много доволна.

# 95
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
http://www.maxi-cosi.nl/img/collection/62300370.jpg Единствения недостатък е ,4е е малък багажника

# 96
  • Мнения: 6 039
страхотната количка която е показала Malenna и аз и бях хвърлила око преди няколко години даже я бях намерила за 700 евро в Италиа обаче колкото и страхотно да изглежда всъчност е доста нефункционална защото нито има багажник нито има как да си сложиш чанта някъде.Иначе фирмата която я произвежда имат още няколко много готини продукта и особено столове невероятни са. Ще ви пусна линк само да намеря къде съм го запазила. / иначе Къртни Кокс има такава количка  Wink/
А нашите са тази http://www.nania.com/gamme_opp.htm и една на грако , но я намам на снимка а и не е нищо особено те тяхните са доста еднообразни така ,че като всичките.
намерих го http://www.stokke.com/ 

Не мога да се съглася с теб, за нефункционалността на количката
ако си гледала филмчто, което е около 6-7минути, едва ли ще си на това мнение. Възможностите за чанта също са няколко, включително и чувалче за играчки например, което се монтира в предната част на количката. Как се качва по стулби пък изобщо не мога да коментирам, става с виждане.....
Самата количка е замислена доста сериозно като функции ,дизайн и цена, естествено
под 699 паунда не съм срещала цена

# 97
  • Мнения: 2 214
winter  а за какво са ти 2 толкова еднакви като тип колички  newsm78
извинявам се че разводнявам темата ама ми стана много интересно
Не ми трябват, права си Peace
Куинито го купихме когато малкия беше на 7 мес а Чико майка си дойде на гости преди няколко дни и ми я донесе като подарок (традиция). Naughty
Затова Куинито го продавам Cry

# 98
  • Мнения: 1 544
Виж мнението за количката ми е че е супер на вид /виждала съм я на живо/ филмче не съм гледала и незнам къде е ако ми кажеш ще ми е интересно,но ако става въпрос че се закачва това чантенце малкото където се продава към нея ще продължа да твърдя че е нефункционално тъй като в нея ще ми се съберат само ключовете и протмонето. А ЧУВАЛЧЕ с играчки незнам дали бих закачила на такъв тип количка нещо не ми се връзва /но все пак без да съм го видяла това чувалче не твърдя нищо/ а 699 паунда нямам никаква представа колко са. В Италия сестра ми искаше да я вземе като спонсорство да я снимат в един филм но после избраха друг модел и тогава всъшност аз много си я харесах и бяха казали ,че е 700 евро и можели да ни направят и малка отстъпка от тази цена но дъщеря ми беше вече на 2 годинки а второто не беше дори планирано та затова не я взехме  Wink

# 99
  • Мнения: 5 370
КУИНИ ФЕШЪН-комбинирана количка, малко по-стар модел на КУИНИ, но пък желязна!!!!!!!! Peace Hug
Лятна-Макси Такси тико-

# 100
  • Мнения: 6 039
Виж мнението за количката ми е че е супер на вид /виждала съм я на живо/ филмче не съм гледала и незнам къде е ако ми кажеш ще ми е интересно,но ако става въпрос че се закачва това чантенце малкото където се продава към нея ще продължа да твърдя че е нефункционално тъй като в нея ще ми се съберат само ключовете и протмонето. А ЧУВАЛЧЕ с играчки незнам дали бих закачила на такъв тип количка нещо не ми се връзва /но все пак без да съм го видяла това чувалче не твърдя нищо/ а 699 паунда нямам никаква представа колко са. В Италия сестра ми искаше да я вземе като спонсорство да я снимат в един филм но после избраха друг модел и тогава всъшност аз много си я харесах и бяха казали ,че е 700 евро и можели да ни направят и малка отстъпка от тази цена но дъщеря ми беше вече на 2 годинки а второто не беше дори планирано та затова не я взехме  Wink

Цената  не е от значение, и аз съм я виждала на живо, най-вече в Холандия, там има много такива а филмцхето мойесх да изтеглиш от тук:
http://www.stokke.com/xplory/en/camp_forunderstanding.asp
на страницата долу пише watch a demo с иконка на Media player,
дано си ме разбрала  Rolling Eyes

# 101
  • Мнения: 1 544
еи да бе winter сетих се четох ти темата ,че я продаваш ама си мислех ,че майка ти ти е подарила по кофти количка ,а тази на снимката е супер тъкмо малко разнообразие не мисля ,че има защо да съжаляваш  Peace


Последна редакция: пт, 16 юни 2006, 23:28 от miki3

# 102
  • Мнения: 6 039
winter  а за какво са ти 2 толкова еднакви като тип колички  newsm78
извинявам се че разводнявам темата ама ми стана много интересно
Не ми трябват, права си Peace
Куинито го купихме когато малкия беше на 7 мес а Чико майка си дойде на гости преди няколко дни и ми я донесе като подарок (традиция). Naughty
Затова Куинито го продавам Cry


Нали не мислите че се стискам за адаптори.
Ще видя утре в мазето ако остана кутията ще проверя там.
Купих количката малкия беше на 4 месеца така че не съм ползвала адаптори

Ама ти май не си спомняш детето ти на колко месеца е било??? на 4 или на 7????
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=104283.20

# 103
  • Мнения: 1 544
Malenna  гледах го филмчето но не видях нищо много интересно чантичка ли е торбичка ли е незнам но е мъничко /особено ако си с 2 деца  Crazy/ а ако трябва и да напазаруваш малко  закъсваш отвсякъде. Иначе и моята количка така и се сваля коша и е доста удобно защото става и столче за кола а другия варянт за качване където дърпаш нагоре май е познат на всички  Wink незнам дали някой си катери стълбите по друг начин а дали ще прибереш двете колела или не май няма особено голямо значение така или иначе мъкнеш нагоре  Grinning
Ама на вид е яко дизаинерска  Peace

# 104
  • Мнения: 6 039
е добре тогава.
аз пък останах многозашеметена. предната ми количка беше Бъз, няма багайник и никога не ми е трявал ,не ползам количката за ремарке, когато пазарувам, ходя с кола...........

Общи условия

Активация на акаунт