18 Юни - Ден на бащата

  • 2 163
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
  action032  action032  action032  action032  action032
Стига толкова Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 634
Този ден на бащата само за БГ ли е? Защото до колкото знам, интернационалния ден е през ноември май... А деня на майката е през месец май.

# 17
  • Мнения: 3 164
ще му пратя любовно смс-че, понеже не е в БГ Grinningще го отпразнуваме "на патерици" Crazy

# 18
  • UK
  • Мнения: 1 334
и при нас е в неделя

# 19
  • Мнения: 1 986
  Моята приятелка в Испания ми разправя за този Ден Thinking,ама тук нещо още не се е популяризирал,ми се струва Wink
  Иначе,аз си имам все още бъдещ татко Wink,така че догодина ще го отбележим Grinning

# 20
  • Мнения: 292
и при нас е в неделя  Peace не сме измислили още как да го празнуваме. Може би ще му направя паланчинки  Mr. Green и после тримата ще ходим в парка

# 21
  • Мнения: 3 861
Явно е плаваща датата защото Калоян се роди преди 2 години на "деня на бащата", но тогава датата беше 20 юни

# 22
  • Мнения: 515
Аз ще му кажа довечера за 18-сти на нашият татко. И без това утре е неделя - да вземе да организира подходящо празника си и да ни изведе извън града за няколко часа.

# 23
  • Мнения: 5 622
Този празник подвижен ли е или винаги на тази дата? newsm78 Защо имам спомени, че беше пролетта Rolling Eyes

Подвижен май беше, но винаги юни месец


По темата-не знам как, но съм сигурна, че мъжът ми ще се зарадва да го поздравя и да отбележа празника му и заслугите му като татко.

Щото колкото и да мърморя, той си е един страхотен баща  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 755
Ден на бащата ли?! newsm78 За първи път чувам Rolling Eyes това според коя традиция е ... newsm78

# 25
  • Варна
  • Мнения: 10 789
И аз за пръв път чувам.  newsm78

Надявам се нашият татко да не разбере за съществуването му.  Mr. Green (много съм гадна)

# 26
  • Мнения: 755
Киса хихи ... майки изеднички сме... Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3 457
мисля си з някоя картинка да му нарисуваме newsm78

# 28
  • Мнения: 7 837
Празникът се пада 3-та неделя на Юни.
Най-хубавото е, че разпродажбите са с пълна сила - на празник като на празник  Grinning

# 29
  • Мнения: 374
ami az vikam da im spretenm ergensko parti da si spomnqt mladosta Party Joy Joy Joy    puk nii 6e izka4ame ot golemi torti s krem  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт