Откраднат живот • Анатомия на гнева • ТЕМА 68

  • 25 812
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 12 452
Марио преживява нейните страдания, а стана ясно, че не бълнува за първи път. Боли го за нея, не за него си.

# 706
  • Мнения: 6 833
Сега на финала сватба на Жекова със Здравко ли ще гледаме ? 🤣

# 707
  • Мнения: 9 359
  Абе в тоя сериал всички двойки се карат, цупят ,нервничат ,никой не разговаря нормално 😚 

# 708
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 970
Само в моята ли глава се заражда идеята как Марио ще отстъпи Зорница на Виктор? Той я иска щастлива, а тя вика в съня си Виктор. Отделно се вижда, че не я притиска за сватбата, разбира я, грижа го е много за нея и по-скоро ще отстъпи, ако знае, че ще е по-добре с другия.

До тук в епизода историята на Зорница и Марио - следобед писах нещо и да не кажете, че не съм ви предупредила Simple Smile

# 709
  • Мнения: 9 359
Miriel и на мен така ми изглежда, ще отстъпи

# 710
  • София
  • Мнения: 27 358
Кая е добра и наивна и тепърва ще я брули живота, та сега не е наясно какво иска. Не че ме вълнува и грам героинята и. На Христо ще му е по-добре без нея. Да се маха от тази болница ще е най-хубавото за героя му, съдейки по останалите, които напуснаха и си живеят живота щастливо.  Laughing
Хинова както винаги е отврат. На мен ли ми се чу, но май Зорница каза, ''Викторе спаси ме, вместо Марио спаси ме'' И аз да бях вместо Марио щях да се засегна. Всеки мъж би се засегнал. Не знам скапаните сценаристи докога ще дълбаят в тази насока. Заради асансьора и сега това, та винаги ще витае някакъв призрак на съмнението в тази връзка. Нещастници.  Sick
Илиева е трепач. Много ме кефи.  Simple Smile

# 711
  • Мнения: 8 330
Опааа, какво стана тук?!

# 712
  • Мнения: 6 833
WTF??? Фотев кога възкръсна и кога пак умря?!?!?!? 😳

# 713
  • Мнения: 3 732
Е, нееее ...

# 714
  • Кърджали
  • Мнения: 10 373
Изненада... Фотев се върна от отвъдното и май утре ще се пресели там завинафи

# 715
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 970
Признавам - сценаристите ме изненадаха приятно Simple Smile Добре ще изиграят историята с Фотев. Само това с наследството и Ина, на която й липсва охолството, но, браво!

# 716
  • София
  • Мнения: 12 575
А не, няма да убиват Фотев.

# 717
  • София
  • Мнения: 27 358
Ина се оказа кифла. Глезена цял живот, естествено, че ще вземе парите, колкото и да са мръсни. Тасев поне има доблест.

# 718
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Фотев може и да не умре, Стаменова ще викне колегите си и след виртуозна продължителна операция Фотев ще бъде спасен, ама ще му замине прикритието.

# 719
  • Мнения: X
Ще е жалко, ако Фотев умре.
Финалът на епизода беше супер, най-добрата част!

Общи условия

Активация на акаунт