Похвалете някого, моля.....

  • 5 378
  • 114
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 938
1. Д-р Радослав Попов, който ме прие в МБАЛ-Пазарджик с диагноза сепсис и ми спаси живота, нищо че бях родила в друга болница...Благодаря Ви, д-р Попов!  bouquet
2. Всички мои приятелки и роднини, които ми звъняха всеки ден по телефона и ми вдъхваха кураж, докато лежах в болницата! Heart Eyes
3. Акушерка З. Димитрова, ак. П. Крайчева и ак. Емилия Т.   bouquet
4. Г-жа Лидия Опълченска - учителка на моя син.   bouquet
5. Приятелките ми от Bg-mamma - Петя и Ива. Heart Eyes

# 31
  • Мнения: X
Хваля тити за прекрасната тема Mr. Green  bouquet

# 32
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 290
Една мама от форума, която ме "откри" наскоро и с която явно си пасваме, макар че още не съм получила оторизация на кю- то й  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 221
Доколкото разбирам темата, трябва да похваля институции.
1. д-р Цолова, д-р Лозанов, всички лекари, сестри, акушерки, санитарки от "Шейново". Толкова мили хора, такова добро отношение Simple Smile
2. Продавач-консултантите в Технополис (Люлин), Вилаз (Люлин). Удоволствие да се пазарува при тях.
3. Служителите от отдел Социално подпомагане общ. Красна поляна. Винаги, когато съм ходила да подавам декларация за детските надбавки или съм се обаждала за информация по телефона са били много любезни и отзивчиви.
За други не се сещам в момента Simple Smile
Това е много хубава тема, защото те изпълва с позитивизъм.

# 34
  • София
  • Мнения: 11 116
Първо ще се похваля сама, защото никой не забелязва нещата които правя... Tired
И второ ще похваля приятелките си, които ме търпят и изслушват големите ми "трагедии"!  Hug

# 35
  • Мнения: 6 155
Ще похваля момичетата от кварталния магазин за бебешки стоки.
Почти всеки път подаряват на дребния по някаква джунджурия - бисквитки, лъжичка, пюрета...
Винаги са усмихнати и страшно му се радват, на мен също  Mr. Green bowuu

# 36
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
И аз ще се включа. Ще похваля:
1. Хирургичното и спешното отделение на балчишката болница.

2.Ъъъ, май друго няма за хвалба.
А ще се оплача от интернет доставчика си.  Twisted Evil

# 37
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ще похваля мъжа ми, защото е безкрайно търпелив, добър, мил и грижовен.

# 38
  • Мнения: 4 358
Похвалвам детска градина "Брезичка" в София - бяха направили чудесно тържество за 1-ви юни  smile3501

# 39
  • София
  • Мнения: 819
8 ОДЗ "Таврия" в Борово, тържеството за 1 юни беше супер  bouquet
"Света София", където родих Стела, много добър екип и загрижени дофтори (наистина, не бяха грам лицемери)   bouquet
Не е институция, но все пак искам да похваля свекърва ми, която се съгласи да дойдем да живеем при нея точно преди една година  bouquet  bouquet  bouquet

# 40
  • Мнения: 696
ще похваля русенските мами - всеки ден ме развеселяват  Hug

# 41
  • Мнения: 7 837
Ако няма да хвалите институции, МОЛЯ не пишете повече в темата. Аз лично не искам тити да се самобичува с отказване от писмено творчество в Клюкарника  Grinning

# 42
  • Мнения: 467
От Социалните на Средец!Винаги са много мили и всичко ми обясняват! Специално искам да похваля г-жа Андонова (щото последно с нея си имах работа)! В пенсионното също искам да ги похваля! Щяха чудо да направят само и само да ми плащат наследствената пенсия през майчинството... само дето поради бюрократични спънки ( независещи от тях) работата не стана.

# 43
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
ще похваля мамите пускащи теми в готварския форум   chef - голямо вдъхновение са( е диетата ми отиде на кино, ама никой не ми е виновен ,че са ми слаби ангелите...)  bouquet

# 44
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Себе си. Laughing
Днес в спешното дежурната в детския кабинет  ми благодари, че съм и оправила настроението и деня.  Точно така каза, след като прегледа Силвана, отговори на въпросите ми и стана да ни изпрати - каза, че рядко се случва в кабинета и да влезе усмихнат или поне ведър родител. Винаги съм знаела , че една усмивка топи ледове, поне около мен.
Ако трябва да съм сериозна, има много хора които мога да похваля, чисто човешки или в професионален план.
Освен може би лелята от плод и зеленчука....купувам 2 домата и 1 краставица за салата и тя ми ги слага в отделни торбички, аман бе, заринахме се у дома с наилони! Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт