Спирала за мигли- тема 17

  • 62 838
  • 746
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 549
Новата ми любима спирала е https://www.douglas.de/Make-up-Augen-Mascara-Douglas-Collection- … d_3001033506.html . Хубав обем, без сплъстяване и най-важното въобще не ми дразни очите. Преди това дълго време ползвах една бяла на буржоа пак за обем и за чувствителни очи Bourjois Volume Glamour Ultra Care, но рядко я намирам вече. А преди нея Hypnose Drama на Lancome

# 76
# 77
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Последната не съм я виждала и ще ми е интересно да направиш ревю. От останалите две - бих заложила на леопардовата, защото съм чела много позитивни ревюта за нея. Иначе HR не съм ползвала.

# 78
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Последната не съм я виждала и ще ми е интересно да направиш ревю. От останалите две - бих заложила на леопардовата, защото съм чела много позитивни ревюта за нея. Иначе HR не съм ползвала.
Благодаря... за леопардовата и аз съм чела добри отзиви... очаквам някой да каже нещо и за другите 2-а вида...

# 79
  • Мнения: 338
Дали някой може да препоръча някоя по-натурална спирала или просто с по-изчистен състав, от която разбира се да е доволен? Прехвърлих състава на доста и засега никоя.

Последна редакция: вт, 11 дек 2018, 21:20 от harley.quinn

# 80
  • Мнения: 9 196
Не съществува такава.

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Дали някой може да препоръча някоя по-натурална спирала или просто с по-изчистен състав, от която разбира се да е доволен? Прехвърлих състава на доста и засега никоя.
Не съм сигурна за състава, но може да провериш спиралите на Alverde /предлагат се в dm/ и на L'erbolario.

# 82
  • Мнения: 338
От Алверде не съм доволна, но като състав са ок някои от тях. Някой ползвал ли е спирала на L'erbolario? Какъв е резултатът? Като състав е горе-долу ок.

Последна редакция: ср, 12 дек 2018, 02:30 от harley.quinn

# 83
  • Мнения: 432
С по-изчистен състав не са ли спиралите от медицинска козметика?

# 84
  • варна
  • Мнения: 677
Видях реклама на спирала с 4д ефект от Виго шоп. Нямам доверие на подобни реклами,та да попитам някой  да се е обзавел вече с тази спирала?

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
От Алверде не съм доволна, но като състав са ок някои от тях. Някой ползвал ли е спирала на L'erbolario? Какъв е резултатът? Като състав е горе-долу ок.
Може да погледнеш и в iherb. Имаше разни спирали с изчистен състав

# 86
  • Мнения: X


Това е моята holy grail спирала. Мисля, че освен цената, други никакви забележки нямам. Ползвам я от септември насам, много съм доволна - разделя, подчертава, извива, не се рони и размазва, издържа над 12 часа, лесно се сваля, изобщо страхотна.

# 87
# 88
  • При децата ми
  • Мнения: 6 066
Моля, за отзиви на тази спирала?

Последна редакция: чт, 20 дек 2018, 14:40 от Hrispa76

# 89
  • Мнения: X
Да. Трябват две-три слагания, за да уцелиш правилната позиция на четката, но веднъж направиш ли го, няма пропуск. Толкова съм сигурна в тази спирала, че просто не вярвам, че е истина.

Общи условия

Активация на акаунт