Марка кафе

  • 23 944
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Припадам по Якобс Монарх напоследък. Уникален чаромат!  Heart Eyes

Това е и нашето любимо кафе, особенно като се има в предвид, че тук Лаваца и др.подобни не се намират лесно! Hug Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 1 493
Според мен най-хубаво е ILLY, скъпо е, но си заслужава цената !

# 32
  • Мнения: 1 704
Якобс  bowuu само монарха не ме кефи, ама изобщо Sick незнам що така  newsm78

# 33
  • София
  • Мнения: 572
Лаваца Crema de gusto

# 34
  • Мнения: 1 117
Сегафредо, Лаваца

# 35
  • Мнения: 2 241
Ние си падаме по кафета 100 % арабика, но не всички марки имат. Дълго време ползвахме едно "Колумбия", само в Билла го има. Лаваца също бива. Купувала съм от Франция Carte noire - разкошно е, а и тук се намираше във "Фантастико", но вече не го внасят за съжаление.

Напоследък пробвахме и 100-те % на Дау Егбъртс - не е лошо.   

# 36
  • Мнения: 398
От къде купувате това кафе?
Ние напоследък пием Davodoff. Има 2 или 3 вида 100% Арабика.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 164
Дау Егбъртс - жълтата и червената опаковка  Peace От години вкъщи пием само от него.
Имаше преди време едно австрийско кафе Юлиус Майнл, което също беше много ароматно, но от известно време не съм го виждала в търговската мрежа.

# 38
  • Мнения: 213
На мен Якобс и Дау Егбъртс не ми харесват
Напоследък пия Чибо Ексклузив. Доста е силно...

# 39
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Предпочитанията са ни за Лаваца!
Но иначе сме пили и Джимока преди да я развалят,Дау Егбъртс жълта опаковка,Якобс и двата вида и сега аз останах на Чиби фемили а половинката на Ексклузив.

# 40
  • sofia
  • Мнения: 1 606
От къде купувате това кафе?
Ние напоследък пием Davodoff. Има 2 или 3 вида 100% Арабика.


Я кажи за тоз Давидофф - силно ли е, ароматно ли е...щото ако не е силно - хич и няма да го пробвам. Якобс опредлено не ми харесва, Егбертс също. Купувам Лаваца, скъпичко ми идва, щото пием много лафе иу нас, ама пък е хубаво. Illy също отвреме-навреме , ама сега и аз съм се загледала в Davidoff.

# 41
  • Мнения: 398
Засега ми харесва най-много, само бялото не е нищо особено. Това в кафява опаковка е ароматно, аз го правя слабо  защото кърмя.  Преди Давидофф пиехме Лаваца или Спетема. Но за кафе си е въпрос на вкус. Някои го харесват кисело, други много ароматно и т.н.
  bouquet

# 42
  • Мнения: 379
Лаваца си е класика. Вкуса и много ми допада

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 576
Определено е добро. А за по-малко пари предпочитам Спетема.

# 44
най-добре е всеки да открие своята марка

Общи условия

Активация на акаунт