Не съм отмъстителна, но в случая го искам, помогнете ми как да го направя

  • 19 506
  • 270
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 468
Купи си някаква тел.карта прима или Би-кънект /някоя която е без име/ и така.Почни тел терор.Звънни по време когато мъж и си е в къщи.Звъниш и мълчиш ,след някое и друго обаждане почни да и пращаш и съобщения ,после ксерокопирай и чат разговора и им го прати по пощата.
ъъъ... много е гадно, докато си бременна да те тормози някой...
Не че тя е постъпила добре, ама мъжа й да не би да е постъпил прекрасно? Аз предлагам набиване на канчето на мъжлеца-ебеца Mr. Green.

# 181
  • Мнения: 3 394
душата, аз щях да я набия, независимо,че не й е харесало и е го направила напук на мъжа си!а ето и още една основателна причина, поради която предпочитам мъжа ми да ме обожествява, а не аз него Whistling

# 182
  • Мнения: 1 393
 Аз пък щях да викна мъжа и и да го питам какви ми ги говори жена му  newsm78И това не е отмъщение,а просто обеснение.Всеки има право да знае какво става в живота и семейството му!!!

# 183
  • София
  • Мнения: 1 433
Съжалявам , ако е истина това и съжалявам , ако съм те наранила. Hug
Аз лично бих ги събрала и да им покажа писанията им , да им видя фейса и да ми кажат как аджеба мислят, че можем да я караме нататък. Аз лично не бих могла никак, но ти си решаваш.
Едно е сигурно , че искам да ти кажа -Не се унижавай, заради чуждите грешки!Успех!

# 184
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Купи си някаква тел.карта прима или Би-кънект /някоя която е без име/ и така.Почни тел терор.Звънни по време когато мъж и си е в къщи.Звъниш и мълчиш ,след някое и друго обаждане почни да и пращаш и съобщения ,после ксерокопирай и чат разговора и им го прати по пощата.
ъъъ... много е гадно, докато си бременна да те тормози някой...
Не че тя е постъпила добре, ама мъжа й да не би да е постъпил прекрасно? Аз предлагам набиване на канчето на мъжлеца-ебеца Mr. Green.
  hahaha  Joy
ЕВАЛА

# 185
  • Мнения: 742
Бих ги събрала и тримата на куп и ще им връча по едно копие от разпечатката да четат.  Twisted Evil Ще стоя отстрани и ще им гледам сеира. Скандал така или иначе ще има, но поне да е качествен. Като ще е гарга да е рошава. И въобще няма да ме интересува чуждото семейство - да се карат, да се бият, да се развеждат ако щат - проблема си е техен.

Май и аз това бих направила.

# 186
  • Мнения: 1 001
...  Да отмъщаваш, да правиш скандали, да им натриваш носа ще е едно ново унижение за теб. Това е признак на безсилие и гняв. Да, знам, че искаш да ти мине и да ги прецакаш, но това ще е най-неразумното което би направила. От_луната, според мен, ако тръгнеш да отмъщаваш и да си развяваш байряка само ще паднеш на по-ниско ниво от тях, ако поставяш ултиматуми само ще накараш мъжа ти да стане по-потаен и да те лъже още повече (мъжете НЕ обичат ултиматуми). Ако се разправяш с нея, а тя както се оказва е бременна и недай си боже нещо непредвидено лошо се случи по добре ли ще ти е? Детето и с нищо не  е виновно (в крайна сметка ти не си знаела, когато си била бременна, нали?) Ако се разправяш с мъжа и поне според мен ще си навлечеш и неговия гняв - никой не обича да му се бъркат в семейството.
Премисли си ситуацията и виж своите приоритети. Поне доколкото аз разбирам ти искаш мъжа си на всяка цена, обичаш го, не можеш да живееш без него и същевременно в главата ти се редят един след друг пъклени планове. Еееееееееее то не може  и вълка сит и агнето цяло, просто не става.

От_луната, съжалявам, но на мен историята продължава да ми звучи невероятно, и най-вече това, че тя се е отприщила по ICQ-то.  Жалко, че не съм прав!
Още един (благодаря за комплимента, "че най-близко до проблема се доближи klisurov") съвет от мен: Прочети още веднъж това, което съм цитирал! Недей да правиш неща, за които после може да съжаляваш! От първичт ми постинг прецени на какво си готова и едва след това избери как да си "отмъстиш". Въпросът не е толкова КАК, а на КОГО!

# 187
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Много е лесно да говориш с непознат неща, които на никой не би  споделил. Преди известно време един такива филми ми разказа за него и жена си, че щях да падна. Оказа се , че живеят до нас , но аз съм  smile3505 никога няма да го издам.
Иначе аз не бих отмъстила. 1-во не съм такъв човек, 2-ро   цепи ме  главата от негативна енергия.
Това, което ще направя е да ги събера двамата и да им подам разпечатката от хисторито от там нататъка каквото дойде.

# 188
  • Мнения: 817
Що не им предложите групов секс Mr. Green Няма ти и мъжо и на оная да стоите на сухо я Laughing

# 189
  • Мнения: 553
Ох, дано никога не разбера подобно нещо и аз  Praynig  !
Ако съм на твое място няма да си премълча - нито пред нея, нито пред мъжа й, нито пред мъжа ми! Как няма да си кажеш? На всичкото отгоре са те направили и на глупачка, че чак и да се извиняваш! Първо може би е най добре да споделиш с лицемерния ти мъж  #2gunfire /извинявай ама си заслужава да го нарека така/, но в никакъв случай не го оставяй да те убеди че не трябва да кажеш и на нейния мъж.
Ей, това женската интуиция... за пореден път се учудвам  Grinning

# 190
  • Мнения: 5 877
Най-чистата версия е да вземеш детето си и да отидеш при вашите или някъде на квартира.
Няма какво ти да се обясняваш и да мислиш какво да правиш и как да подходиш. Той да му мисли. Ти не дължиш обяснения и деликатност на никого.

# 191
  • Мнения: 553
Най-чистата версия е да вземеш детето си и да отидеш при вашите или някъде на квартира.
Няма какво ти да се обясняваш и да мислиш какво да правиш и как да подходиш. Той да му мисли. Ти не дължиш обяснения и деликатност на никого.
Peace  мисля, че  Anda е права /пу-пу да не ми се налага да го мисля някога!/

# 192
  • Мнения: 1 001
Най-чистата версия е да вземеш детето си и да отидеш при вашите или някъде на квартира.
Няма какво ти да се обясняваш и да мислиш какво да правиш и как да подходиш. Той да му мисли. Ти не дължиш обяснения и деликатност на никого.

Принципно това е добро решение, но има ли наистина при кого да отиде? А и От_луната заяви, че го обича. Но пък така ще разбере какво мисли половинката й (естествено, като им даде "четивото" за домашно)

# 193
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Не мисли за това ,което се е случило преди година ,а защо сега той споделя всичко с нея. newsm78

# 194
  • Мнения: 1 001
Не мисли за това ,което се е случило преди година ,а защо сега той споделя всичко с нея. newsm78

Защото така е свикнал! И това е корена на проблема!

Общи условия

Активация на акаунт