Женско списание...

  • 3 212
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 442
доброто старо `жената днес`  Peace
`космополитън` ми е много тийн
`ева` също не е лошо, макар и малко префърцунено  Flutter
`грация` ме дразни с `подаръци`-те си  Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 480
Неизменно купувам само и единствено ЕVA!  newsm10

# 18
  • Мнения: 5 255



И още няколко от по-дребните  Mr. Green
Мен пък не ме дразнят рекламите, напротив - дори са ми полезни  Wink
Винаги има какво да се прочете  Heart Eyes
 

# 19
  • Мнения: 1 120
Купувам Ева, като четиво за плажа. Иначе като цяло чета само по интернет Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 1 481
Купувам само Ева редовно. Харесвам и Руж.Останалите са ми леко тъпи, а за българския Космополитан нямам думи, бозица  Sick
От не-женските си купувам Егоист, но напоследък само по навик, не ме грабват статиите и така си го зарязвам недопрочетен.

# 21
  • Мнения: 45
по едно време купувах почти всички дамски списания,но спрях и се ограничавам само с Ева,ELLE и Максимум.Но виж от чужбинските си купувам много:VOGUE,GLAUMOR,MARIE CLAIRE,IN STYLE,OK,HELLO,STAR

# 22
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Сериозно и редовно никое списание не съм купувала.
Във всичките винаги едно и също пише. Омръзват. Иначе понякога и аз чета ЕВА онлайн.

# 23
Ева и Максимум. Коса и стил също.

# 24
  • Мнения: 431
В никое от прегледаните от мен нямаше неща, които да ме интересуват... Само консумирай, консумирай, купувай, купувай, и едни цени -  Sick . Разбирам, че се издържат от реклами, но когато има почти само реклами просто не си струва цената от по 3-5 лева. Naughty

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Коса и стил Grinning.

# 26
  • Мнения: 295
Преди четях Ева .Вече отдавна не си купувам.

# 27
  • Мнения: 899
Ева
Коса и Стил
Грация
Elle - основно испанското или италианското, понякога и българското.

Обичам рекламите!

# 28
  • Мнения: 74
Много години наред си купувах "Бела",след това "Жената днес",което и до днес си купувам.Успоредно с "Жената днес" и "Ева".В сайтове те им са само заглавията и то на по-големите статии.Аз само се дразня така.
  Лично аз много се интересувам от новите парфюми.Много често в Евата ги представят дори и с мостри.

# 29
  • Мнения: 655
Купувам си "Журнал за жената". Има интересни неща, а и е на сносна цена - 0.79 лв. "Космо" и "Грация" са пълни, ама наистина пълни с реклами и аз се изнервям  #2gunfire. Пък и като статии не са кой знае колко интересни, особено "Грация". #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт