Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 2 445
Не се ли сетихте вече - мъжът на Галя е автомонтьор Simple Smile Първото ми предположение беше крадец на коли, но пък тогава готината къща щеше да си е тяхна.

# 2 446
Ми...те автомонтьорите си взимат хубави парички да ви кажа. Имах един бивш приятел, точно това работеше и беше мноого добре финансово. Та, не виждам нищо срамно в това, на Галя мъжът и това да му е професията

# 2 447
"Наклепали като пуйка за Коледа"
...
...
... :Д

# 2 448
Никой не казва, че е срамно, но доколкото разбирам въпросното момиче демонстрира доста висок стандарт, който едва ли може с това да се осигури Simple Smile

# 2 449
имате още 40 мин а за сега има една заявила още 11 трябва не е автомонтьор

# 2 450
  • софия
Хайде и Аз искам, хаха..

# 2 451
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
Като чета последните страници, явно не съм в таргета на никой влогър - нямам планер, нямам деца, не ползвам тонове козметика, не съм пристрастена към нищо, опитвам се да живея в мир със света около себе си, без да пия 500 добавки и да съм веган...изобщо, скучна работа.

Някой следи ли Поли? Нещо не мога да я разбера, понякога ми е много приятна, понякога ми звучи като малко дете. Обаче, последното видео след като си се върнаха в Испания много ми хареса.
https://www.youtube.com/channel/UCD_1HKdy-6bO32fpGULO-xA/videos

п.с. И на мен са ми предлагали от разни сайтове и марки сделки в Инстаграм - да поръчам нещо с отстъпка, да ми генерират код и после да получавам някаква дребна сума от поръчките направени с кода. За мен не си заслужава, ок е само ако ти изпратят нещо безплатно.

# 2 452
За мен Милена също е много земна , но имаше последно време едни клипове , които бяха видно спонсорирани за соностол ли какво беше някакви витамини и тя упорито ги рекламираше.Никъде отдолу не беше отбелязано това и ме подразни.И колко да са полезни синтетични витамини ама тя толкова ги хвалеше , че ми стана даже неприятно.

# 2 453
  • София
Точно хората с проблеми и ангажименти обикновено са с дефицити и болести, а не обратното- блейките. Щото детето ти да е пред умиране го броя за проблем и много кортизол. Хората на ръководни позиции в един момент също избушват и се поболяват от нещо.
А това отговаря и на въпроса защо Ивана и Валерката ли беше нагъват захар от буркан и нищо им няма. Спокойствие с лежерен и безсмислен живот. Какво да ям- чиа или овес. С какво да си наклепам муцуната- корейски крем или танзанийски охлюви. Квинтесенцията на съществуванието.

Само човек, който не е имал проблеми, по- сериозни от пъпка на носа, може да говори врели- некипели как щракваш и намираш проблема с посещение при добър лекар. Laughing Хората, които са се сблъсквали с реалността, знаят, че понякога се ходи по много лекари. Не бих се подигравала и обобщавала.

Последна редакция: сб, 12 яну 2019, 14:34 от The Catcher in the Rye

# 2 454
Като чета последните страници, явно не съм в таргета на никой влогър - нямам планер, нямам деца, не ползвам тонове козметика, не съм пристрастена към нищо, опитвам се да живея в мир със света около себе си, без да пия 500 добавки и да съм веган...изобщо, скучна работа.
Ми,то всички тези видеа, са с цел...От тези влогърки,се поражда и свръхконсуматорство .Това е,си е като продавач-консултанство,само че онлайн..Постоянно те облъчват с реклами,дрехи,планери,козметика,храни, техника,процедури.. Като добавим,че те не плащат за тези неща в повечето случай.Всичко се прави, за по голямо потребление..Както и да печелят и те,чрез тези реклами..А тези,които правят рутини ,и натрапват някаква марка,но подчертават,че не е спонсорирано,означава,че наистина не е спонсорирано,просто искат да бъдат забелязани от въпросната марка,за да им предложи бъдещо сътрудничество.Това го разбрах,наскоро.Но не се влияя.То,ако почнеш да се влияеш, ще живееш само на кредити..:Д Нека не забравяме,че Валери примерно не се е бръкнала да извади 500 лева,само за календара на Balmain..Всичко й е пратки,както и планерите,козметиката,дрехи, календарите, които промотираше цял месец..Галя също, не се бръкнала за корейската козметика..Зори я харесвам,но с тези добавки,козметика,масла,е тотално откачила..Не е здравословно,толкова да се вглъбяваш в етикети,състав и прочие..Аз лично не се влияя,и не ми трябват тези неща..Гледам видеа за разтоварване,и докато закусвам с кафето..Готино е,даже обожавам влогове,няма да си кривя душата..Но,пропускам видеа пълни с реклама,планери,стилни през еди кой си сезон,впечатления от еди кой си продукт,даже и рутините вече не ми харесват...Ми,не,благодаря..

# 2 455
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
Ми,то всички тези видеа, са с цел...От тези влогърки,се поражда и свръхконсуматорство .Това е,си е като продавач-консултанство,само че онлайн..Постоянно те облъчват с реклами,дрехи,планери,козметика,храни, техника,процедури..

Това се замислих и аз - преди години гледахме клипове да чуем реално мнение за нещо, като разговор с приятелка ползвала даден продукт. Сега е като да отидеш при продавачката в магазина - всичко е пробвала, всичко й е любимо, всичко е най...
Отдалечиха се много от това, което им спечели аудиторията - нормални хора, които говорят за нормални неща. Сега като ги гледам всички какви са лъснати и направени, направо ми иде да се обличам и аз официално преди да пусна да гледам нещо. Защото то това вече не е среща с приятелка, а коктейл с елементи на презентация на различни уреди и продукти.  Laughing

# 2 456
Единствено на Боряна и Деси от dessytalks вярвам. Показват различни продукти в различен ценови клас,  youtube им е хоби, а не смисълът на живота. Дори Боби в едно видео засегна темата за свръхконсуматорството и се замислих сериозно, защото и аз се бях оляла по едно време да трупам козметика заради самото трупане и "колекциониране", и за да кажа просто, че имам някоя палитра.
Освен ако не си професионален гримьор, не ти трябват 200 палитри и 250 четки, а и все пак продуктите имат някакъв срок на годност.

Въобще не ме интересува с какво се занимава мъжът на Галя, дали живеят под наем или не, както и какви охлюви си маже тя по лицето.  Laughing Пускам си я колкото да ми говори някой, докато си върша домашните задължения.
Единственото, което малко ме дразни е, че детето й е доста разлигавено, поне според мен.

Последна редакция: сб, 12 яну 2019, 14:55 от mimihops

# 2 457
  • София
Нормално, хората се увличат. Имат разклатена себеоценка и всяко приркиващо, изглаждащо и възстановяващо грабва вниманието, дори рекламирано от празноглавка.
Гримът е бонус, не панацея. Нито ще ти даде сочен (що за описание) финиш на физиономията, ако отвътре е дехидратирана, нито ще ти направи устните секси, ако са тънки и безформени. Всичко си заминава с тампончето вечер (ако ще да е последвано от 15 стъпки), а ти се будиш с нова изсмукана от пръстите сила да се направиш, да приличаш на човек (горе- долу)

# 2 458
Нормално, хората се увличат. Имат разклатена себеоценка и всяко приркиващо, изглаждащо и възстановяващо грабва вниманието, дори рекламирано от празноглавка.
Гримът е бонус, не панацея. Нито ще ти даде сочен (що за описание) финиш на физиономията, ако отвътре е дехидратирана, нито ще ти направи устните секси, ако са тънки и безформени. Всичко си заминава с тампончето вечер (ако ще да е последвано от 15 стъпки), а ти се будиш с нова изсмукана от пръстите сила да се направиш, да приличаш на човек (горе- долу)
Абсолютно съм съгласна!
А и ако започнем да се вглъбяваме във всяка бръчица и поричка, положението става трагично. Забелязвам, че най-щастливите жени около мен държат на външния си вид, но не им е на всяка цена, не им се скапва денят, понеже червилото им не е перфектно.
Аз така виждам нещата, ако животът е ценен, той те променя. Това е. Всичко друго е болестно състояние и стремеж към изкривени реалности.

# 2 459
Но го имя и това,че с правилня поддържка всяка жена изглежда по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт