Добър ендокринолог в София

  • 694 018
  • 849
  •   2
Отговори
# 495
  • Мнения: 2 208
може и много да чакаш , зависи, просто се обади и си запази

# 496
  • София
  • Мнения: 749
С 40 лв влизаш веднага...

# 497
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 078
С 40 лв влизаш веднага...

Ми не е вярно. Само преди 2 месеца пробвах да вляза на платен преглед и не само че чаках 2 часа, а и на финала ми отказаха прегледа, че лекарката се оказа много ангажирана. А не е като да не бях се записала 2 седмици по-рано.

# 498
  • Мнения: 2
Здравейте на всички, моля някой ако има координатите на Д-р Еленкова ( ендокринолог) да ми ги даде, трябват ми спешно трябва да влизам за хоспитализиране в СБАЛАГ „Майчин дом”, имам номер на секретарките, но те искат първо с доктора да се уговоря. Дадоха ми някакъв номер от болницата на който звъня втори ден, но отговор няма. Когато звъннах на секритарките, за да ги помоля за координатите казаха, че вече са ми дадени и незнаят защо никои не отговаря и да продължавам докато се свържа.  Благодаря ви предварително Simple Smile

# 499
  • София
  • Мнения: 357
   Здравейте! Някой знае ли дали Начев преглежда някъде в събота? Предварително благодаря!  bouquet

# 500
  • София
  • Мнения: 1 915
Начев преглежда  събота в МЦ "Панацея"

# 501
  • София
  • Мнения: 357
Начев преглежда  събота в МЦ "Панацея"

   Много ти благодаря!  bouquet

# 502
  • Мнения: 154
Здравейте, 4ета за др На4ев, препоръ4аха ми го като най-добрия ендокринолог в България, но нищо хубаво не про4етох. Някой с по-сериозни впе4атления? Сега се опитвам да запиша 4ас при проф Боянов, но в Александровска никой не вдига телефона Sad

# 503
  • Мнения: 2 208
Какво да кажа за Начев- страхотен ехографист, най-добрият, малко е безпардонен и изглежда дръпнат, но си ми обясни всичко човека, малко е бързак, иначе си е супер. Каквото каза , това излезе на операцията, то това е важно каза си ми човека, прати ме при Лазарова, бях с направление, при него си платих ехографа и така. Можеш да се довериш на мнението му. Да кажа за Боянов, аз лежах в ендокринологията, където той работи , еми в четвъртък влязох, в понеделник ме изписаха, не го видях, лекува ме доктор Гатева, тя му е асистент, та това е.

# 504
  • София
  • Мнения: 1 213
Terminator , в почти 18ч няма как да ти вдигнат телефона! Звъни преди обяд между 10 и 12.  Naughty

# 505
  • Мнения: 154
Благодаря ви! Ще звъня утре пак. Аз търся добър ендокринолог за майка ми. Преди 16 години я оперираха без да има нужда, и сега си носи последствията от ал4ността им. Определено търся някой с отношение към пациентите си, тъй 4е На4ев не ми е вариант. Утре пак ще звъня за проф.Боянов.

# 506
  • Мнения: 2 208
Какво значи отношение, не е ли по-важно да си свърши работата вместо да прави мили очи и да не я върши newsm78

# 507
  • Helsinki / Sofia
  • Мнения: 648
Ами все пак не сме животни и е добре като си плащаме да получаваме адекватно отношение, както и адекватни медицински услуги. Имам опит с Начев, много зависи какво му е настроението. За мен обаче по-големият проблем беше фактът, че за неколкократните посещения, които направих при Начев, нито един път не ме накара да пусна изследвания. Реално ходех и ме хващаше за слушател. Сега ходя при проф. Каменов и съм супер доволна. С това разбира се не искам да насърчавам някой да ходи или да не ходи при един или друг лекар. Просто исках да изкажа моите впечатления.

# 508
  • Мнения: 2 208
Ох, не знам , писах по-нагоре и него не видях, а бях точно в ендокринологията на Александровска болница. Главна визитация им е в четвъртък, мен ме приеха тогава и ме изписаха в понеделник. Аз бях за не работещи  паращитовидни жлези и липса на калций след отстранена щитовидна жлеза по препоръка на Начев  Laughing, и се оказа, че е толкова със възли и болна, че я махнаха цялата, с възел зад хранопровода, е него Начев не видя. А аз се чудех защо кашлям, пресъхва ми гърло и ме боли хранопровода. И лекувах, ларингити, фарингити и така, отвън нищо не се виждаше и не ми е минало през ума, че имам гуша. А все се гледах, явно нещо ме буташе натам и взех да вдигам кръвно и пулс над 100 и аз си открих , пуснах си ТСХ и беше 0,3 и така....

# 509
  • Мнения: 463
Може ли да помоля някого за актуалните телефони на проф. Каменов. Искам да си запазя час, но на тези, които имам от преди, никой не ми отговаря. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт