КГБ = Клуб на Готините Баби - 193.

  • 48 048
  • 737
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 7 396
Честит рожден ден,Айша!Много здраве,късмет и радостни дни с малкия Мрънчо! Flowers Hibiscus
Честит имен ден,Тони!Жива и здрава и много щастлива!
Честито и на именниците на Хули и Кремче! Да са живи и здрави,да носят с гордост името си!
Честита годишнина и на Флото в мамата! На малката студентка късмет на изпитите и все така бойка мадама!
                 Аз се прибрах от тръстиката!Пуснах СМС на зелената зона,че моите мъже са на кендо и сега скучая сама. Anguished
                 Кари ,и аз си помислих точно същото.Сняг и гУУУУлЕма сензация ,а другото в пълно затъмнение.От тук от там понаучиш нещо и то ,ако гледаш много внимателно.
                 Сега се чудя какво да направя за вечеря на ММ ,като се върне.Явно ще е нещо по бързата процедура,че не ми се стои в КПП-то. Smiling Imp
                 Пускам си филмче и ...чакаааам да си дойде и поръча.

# 571
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Честит рожден ден , Айша!
Бъди здрава , щастлива и обичана!

Честит празник на именниците!
Бъдете здрави и щастливи!

В Бг нищо истинскко по новините май няма.
Кари , ти да не се дразниш за новинарските затъмнения?
Я , да не ти е ич ...
Пролетта като станаха размириците тук новините даваха
кадри от преди няколко години. Гледам , пуля се , но т'ва е ...
Тези дни заловиха 14 човека тук , които са подготвяли атентат
в Барселона , в Бг новините нищо и не казаха ...

# 572
  • София
  • Мнения: 16 070
Честит имен ден на малките и големи Тонита и Тонки!
Да са живи и здрави, да си носят с гордост името!  bouquet bouquet  bouquet
Фло, честита ти петилетка в Мамата! Дано да преизпълним плана и дълги години да се виждаме тук и в реала.  Party  lalalala
Благодаря за поздравите и пожеланията за рожденния ми ден.
Почерпете се кой каквото му  се иска за мое здраве.  newsm38    Wine Glass   cheers
Аз ще си карам празника сама. Пл. като всяка зима се метна в строителния бизнес и сутринта отпраши за Шумен за около 5 дни. Та може и да не се засечем преди отлитането ми при Мрънч. Няма лошо - хем да не си омръзваме. Минах покрай близкото Домино и инвестирах в 1 пица. Ще я прокарам с бяло винце и лягам да спя на спокойствие. Че то все разни екшъни или мачове до полунощ.

# 573
  • Мнения: 4 369
Наздраве и ЧРД, Айша! Крепко здраве, щастие и много прегръдки от Мрънчо!

ЧИД на всички празнуващи! Здрави и късметлии бъдете!

# 574
  • София
  • Мнения: 5 074
Айша, честит рожден ден ! Ще ти правя компания на дивана. Гостите на Антон току що си тръгнаха. Компанията беше чудесна, забавни и много весели.
Благодаря на всички, поздравили моите Антон и Антония.

# 575
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 034
Честит рожден ден на Айша и имен ден на Тони. Да сте здрави, спокойни, усмихнати и да се наслаждавате на хубави моменти с близките хора.
Айша, май инфото във фейсбук е подвеждащо. Там пише, че утре имаш рожден ден.

# 576
  • Мнения: 109
Честит рожден ден, Айша, бъди здрава, все така мъдра, и повече щастливи моменти с Мрънчо!

Честит имен ден на празнуващите днес, здраве и благополучие им пожелавам!

Жабче, дълги години още в любов и разбирателство, да крачите един до друг!

Много поводи съм пропуснала, да са живи и здрави всички празнували!

Фло, закръгли петилетка, почна следващата, ей така неусетно да навъртиш няколко в мамата  Laughing

Среща сте провели скоро – да знаете как ви завиждам, как съм се затъжила за едно такова събиране, как ми се иска да ви видя  Heart Eyes

Чета от телефона аз, но не се наемам от там да пиша – че става едно мазало, иди че разбери какво съм искала да кажа, пък какво излязло  Mr. Green

Иначе всеки ден ходя при бебка, расте сладураната, стана на 40 дена, раздава усмивки, гука, смее се, на разходки ходи с количката /бебешко-бабешки вълнения ме тресат Blush

Вчера, днес, едно такова хубаво време, слънчево, приятно, да се отпуснем малко посред зима, използвах да крача навън  Grinning

# 577
  • Мнения: 1 036
Честит рожден ден, Айша!


Честит имен ден на Тони, ММ и внучката на Хули, дъщерята на Кремчето!


И по повод днешната забрана за женска работа - ето една статия за ползата от лошите навици Smirk Smile
http://newme.bg/articles/iznenada-predimstvata-na-loshite-navici … iYXGu9fA-_pk587lM

И за лека нощ - картинка! Sleeping







# 578
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 913
Преди да е изтекъл денят, да поздравя днешните празнуващи - именяци и рожденици. Много любов, късмет и, разбира се, здраве, здраве и пак здраве.



При мен нищо интересно, гледаме се отново с Алекс - кашля и се сополяви. За капак - затрупах се с работа /като не мога да отказвам, хак да ми е Sad/. За да е пълна бъркотията, утре пътувам за Карлово, че внезапно почина близък приятел на семейството. Оперирали го в понеделник уж от нещо елементарно, в сряда станал сутринта да се раздвижва, пребледнял, свлякъл се на пода и след половинчасово суетене на лекарите около него, съобщили на съпругата му, че не са успели да го спасят. Това е човешкият живот, днес те има, утре вече не.
Толкова от мен, гася лампите /по Фло/ и ви пожелавам спокойна нощ.

# 579
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Честит празник - Атанасовден!
Да са здрави , щастливи и благословени всички именници!
Хубав празник!


============

# 580
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 300
 Добро утро от мен!
                

 ДА МИ Е ЖИВ И ЗДРАВ ЗЕТКО! И МАЛЪК НАСКО НА ЯЖКА!И НАСКО НА ЛУСИ![ /color]

Последна редакция: пт, 18 яну 2019, 13:18 от Янче-то

# 581
  • Мнения: 109
Честит Атанасовден!
Честити да са имениците на Яжка, Янчето и Луси!
Здраве и късмет, и щастливо детство за Малчо!

# 582
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 869
Здравейте!
Вчера бях малко заета и не можах да влезна в темата, затова с извинение за патериците!

Честит рожден ден, Айша! Жива и здрава, обичана и много щастлива  да си!




Честит Антоновден!

Честит Атанасовден!


На всички именници желая здраве, радост, щастие и късмет!

# 583
  • Мнения: 1 250
Атанас гелди, яз гелди😀
Честити да са Насковците на Яжка, Люси и Янчето. Живи здрави и щастливи.
Ето и лятото вече започва да наднича . Е има да се справя с малък Сечко, шантава баба Марта но мърдане няма🤞
Лек и хубав петъчен ден. От тези часове нататъ най по хубав, че следват два мързеливи дни🍀

# 584
  • Мнения: 2 004
Привет за днес!

Честит празник в семействата на Янчето,Роси и Ягето!
Да са здрави и успешни имениците им!

Моя свекър и той е именик.
Хубав човек е,добър и сърдечен.
Да ни е жив и здрав !

Днес ми е ден за готвене.
Свинско с ориз, супа бистра с месце,моркови,картофки,кесело зеле,фиде.
Изпържих печени чуЖки.
Ще има и за утре.
Кори турски съм приготвила за баница,ама нея утре ще правя.
Евала им на комшиите за тестените изделия.Нищо общо с нашите.
И не само корите.

От два,три дни сэм фирма Василка.
Поизчистих по-така,а не като кума лиса с опашката😁😊
Смених килима във всекидневната,една пътека в малкото антре.Навих ги на рула да си чакат ред за пране.

Сега си допивам кафето и май ще разбъркам  един кекс,че да завърша готварския ден.

Ако някоя дружка има рецеПка за дунапренен кекс от едно време моля да я драсне.
Сегашните не са сполучливи


Общи условия

Активация на акаунт