Пълнее ли се от бирената мая?

  • 33 062
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 647
Да, пълнее се. Един път съм пила и качих доста. Оттогава не си и помислям за бирена мая.

# 16
  • Мнения: 2 922
Пила съм бирена мая. Не съм напълнявала.

# 17
  • Мнения: 11 004
От личен опит - не се пълнее, само повишава апетита. Споко  Peace

# 18
  • Мнения: 4 473
Не съм пила, но как пък един познат, който е не ми каза, че не е напълнял Rolling Eyes

# 19
  • в баира
  • Мнения: 861
От скоро пия бирена мая на хапчета за пречистване (понеже ми излезе някакво акне по гърба)

И аз имам пъпки по гърба. Кожен доктор ми препоръча да пия сяра, разбъркана с мед, на гладно. Това вместо бирена мая, защото са ми в повечко килцата, а и апетита се възбужда от нея.  Joy Сярата действа пречистващо на организма.   

# 20
  • Мнения: 5 255
Да, пълнее се. Един път съм пила и качих доста. Оттогава не си и помислям за бирена мая.

И аз така  Animal Pig ooooh!

# 21
  • Мнения: 45
И аз от личен опит мога да кажа, че се увеличава апетита. И тъй като тогава исках да отслабвам, изхвърлих маята. Иначе е вярно, че от апетит не се пълнее, но реших да не се изкушавам излишно.

# 22
  • Мнения: 814
Има доста противоречиви мнения Rolling Eyes. Изглежда на всеки различно действат, затова ще продължа да пия хапчетата пък ще видя на мен как ще се отразят  bouquet.

# 23
  • Мнения: 6 472
Пълнее се само и единствено, когато ядете повече от колкото изразходвате.  От бирена мая няма как да се напълнее. Тя съдържа основно витамин В, която понякога действа възбуждащо на апетита. Ако на някой му действа така и се отпусне да манджа каквото му падне, много ясно че ще напълнее, но от самата мая това няма как да стане.

# 24
  • Мнения: 6 618
аз съм пила и не съм качвала кг.

# 25
  • Мнения: 5 475
И аз от личен опит мога да кажа, че се увеличава апетита.

 Peace И аз знам така!

# 26
  • Мнения: 811
аз не пълнея и не съм забелязала да ми се повишава апетита

на всеки действа различно Peace

# 27
  • Мнения: 1 205
Аз я пих точно с цел повишаване на апетите/качване на кг, но при мен не подейства.

# 28
  • Мнения: 899
Пила съм и съм напълняла от нея с около 15 килограма, за няколко месеца   261uu

# 29
  • Мнения: 217
И аз и племенникът ми я пиехме за да качим някое и друго кило. Абсолютно неуспешно и при двамата. Но пък се отразява много добре на кожата, ноктите и косата. В тези жеги мисля да спра за месец - два рибеното масло и да направя един курс с бирена мая.

Общи условия

Активация на акаунт